• Mali Zeus
    12.7k
    Dinamo, Cibona, Badel.
  • marcio amoroso
    36.4k
    NBA jako zanimljiv ove sezone. Doslovno svako pobjeđuje svakoga i ima baš puno iznenađujućih rezultata. Također puno dobrih momčadi. Houston ima jako dobru i mladu momčad koja mi je zanimljiva za pratiti. Imaju ako sam dobro upratio i dosta prostora i moguće da budu poželjna destinacija za buduće free agente.

    Clippersi idu all in i mislim da neće uzeti ništa.
    Denver po meni i dalje glavni favorit, ali Phoenix, Boston i Phila također imaju jako dobre momčadi i biti će baš dobra sezona. Baš mi je žao što ne mogu pogledati malo više utakmica.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Slazem se, jaka je liga ove sezone. I ja mislim da Denver to osvaja, ali ima bas puno mocnih ekipa. Na ove tvoje momcadi ja bih jos dodao i Buckse i Golden. Bucksi sa Dameom i Giannisom igraju dobro, a moj Golden ima jak kadar (Steph, Klay, Dray, CP3, Wiggins i Looney) ali igraju lose. Vidjet cemo kaj oni mogu dalje ali ce se Klay i Wiggins definitivno trebat aktivirat da bi to dobro izgledalo
  • marcio amoroso
    36.4k

    Buckse sam iskreno zaboravio :grin:, a za Warriorse sam bio uvjeren da osvajaju prošlu sezonu. Sada ne vjerujem toliko u njih. Imam osjećaj da im je obrana premekana i da se ne mogu obraniti kad dođe stani pani.

    Ovisiti će dosta toga i o ozljedama pa možda iskoči netko koga nismo nabrojali.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Houston ima jako dobru i mladu momčad koja mi je zanimljiva za pratiti. Imaju ako sam dobro upratio i dosta prostora i moguće da budu poželjna destinacija za buduće free agente.marcio amoroso

    Nadodao bih i Oklahomu. Isto jako mlada ekipa, a itekako zanimljiva za pratit.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Warriorsi su dobro poceli, ali su onda zaredali jebacki niz poraza. Warriorsima obrana jako ovisi o Draymondu kojeg trenutno nema (kazna od 5 utakmica radi hrvackog zahvata nad Gobertom) i Wigginsa kojeg do prosle utakmice nije bilo. Nadam se da je to Wigginsov povratak u formu od prije 2 sezone i onda ce uz Draymonda jos to izgledat dobro. Takoder jak lik u obrani je onaj mali Payton, pametno brani.

    Ovisiti će dosta toga i o ozljedama pa možda iskoči netko koga nismo nabrojali.marcio amoroso

    Definitivno, nikad se ne zna kaj se moze dogodit
  • Eduardo
    20k
    Vječni Dule.
  • Keyser Soze
    10k
    Možda i najbolji rukometaš ikad koji nema zlato s reprezentacijom.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Nema sumnje da će doći na okupljanje repke polumrtav opet. :rofl:
  • xavier
    12k
    NBA jako zanimljiv ove sezone.marcio amoroso

    NBA mi je uvijek bila nešto što sam jako detaljno pratio, ali jednostavno se ne mogu nikako priviknuti na ovakvu košarku. Više šuteva za tricu nego za dvicu, run&gun jurnjava po terenu, obrane na 20%...meni je jasno da je do toga došlo iz razloga što je takva košarka efikasnija, ali pojam košarke mi je nešto sasvim drugo. Borba za svaki koš, a ne šutiranje trice iz svih mogućih pozicija.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kad vidiš da čak i u kontri pucaju trice onda se pitaš koji je smisao.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    a gle, prati Euroligu, mislim da ces se sa njom dobit satisfaction koji ti fali od NBA.

    Ja recimo ispratim uvijek Real i Pao kad igraju, pogotovo ako nije četvrtkom u tome terminu i Dinamo.


    Warriorse sam gledao 3x ove sezone, jednom radi tiketa(kad su u NBA Cupu dobili oKlahomu 141-139) i moram priznat Šarić mi odlično izgleda, baš je pronašao ekipu i oni njemu ulogu, uz Paytona i Paula najvažniji igrač vjerovatno u rotaciji, i onaj sto ima poljsko prezime Bruzdevski ili kako već, isto ozbiljna glava može biti, po meni najveci problem Warriorsa su godine i ozljede koje su kovale Klaya Thompsona zadnje tri sezone(0rvo ligamente pokidao pa ahilovu) i čim od njega nema njegove produkcije, 25-30 standardnih poena, moraju ti drugi uskočit, prije si imo Duranta pa i on nadodadne svoju kanonadu i riješena utakmica, kako je on otišo Klay nije toliko dobar više, ovi drugi kad uskoče protivnik se odlijepio, a na sve to čovjek max.ugovor, te teško ds bi ga itko uzeo u trejd i da bi ga GSW ikome dao, jer vjerujem da planiraju da umirove šampionski trio Curry-Klay-Green sa obzirom da su ih i oni draftovali.
  • Praskaton
    2.3k

    S godinama sve vise pratim Euroligu sve manje NBA.
    Uz vec navedene razloge pada kvalitete kosarke,ne igranja obrane,izdrkavanja s tricama dodao bih prevelika zelja sa nabijanjem vlastitih statsa..Kad vidim da se u defanzivnom skoku izmice centar i pušta glavnu zvijezdu kluba da uzme skok cisto da bi ostvario triple double...

    I politicka strana NBA mi je isto uzas,od BLM pokreta nadalje.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Euroliga je zanimljiva jer jednostavno se tu obrane igraju i takvi su europski treneri ...NBA je više zanimacija u regularnom dijelu za gledatelje ..a tek od playoffa počinje prava košarka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.