• Bruh
    926
    Cibona magic... bolji postotak trice od unutarnjeg šuta pa šta je ovo ljudi moji
  • Keyser Soze
    10k
    Čudo kak Cibona igra s 5 igrača, prije 2 dana pobjeda u Podgorici i sad u gradskom derbiju :heart:
  • Remiza
    51
    Petak Mega u 18h,decki su zasluzili podrsku!
  • Zagreb1992
    1.7k
    Ovo kako Cibona igra i kako se ekipa bori je nešto kaj fali danas GNK-u ...Krešo ostao uz klub makar je imao ponudu Splita ..Aranitović imao duplo bolju ponudu iz inozemstva ali je ostao ovdje ..Vuković se nakon prošle godine i teške ozljede vratio u život opet ..Perasovića su svi smatrali lošim , a dečko je jedan od glavnih igrača u PH i skuplja dosta iskustva za ABA ligu

    Ovim dečkima samo kapa do poda
  • Markelo
    2.6k
    Čekaj zašto je izabrao igrat za mukte umjesto da uzme neku lovu vani?
  • Zagreb1992
    1.7k


    Dobili su 2 plaće ...Aranitović ti je ostao jer mu se grad i ljudi sviđaju ...Rekao je da se ovdje osjeća kao doma i jer su ga doveli u trenutku kad nitko nije htio :) Ako se sredi stanje s dotičnim odvjetnikom koj koči pretvorbu očekujem uskoro povratak još 2 igrača koji su nosili dres kluba :) Jedan je razgovarao s klubom oko toga
  • Zagreb1992
    1.7k
    Samo se iskreno nadam da će onaj Čavlovićev klaun se na kraju dogovoriti s klubom i da će početi više to preoblikovanje ..S obzirom da je sve već gotovo oko toga i da se samo čeka mogućnost
  • Keyser Soze
    10k
    Vidim da je nekoliko fan stranica Cibone i Dinama već počelo s pozivima u Draženov dom za utakmicu protiv Mege, a i službena stranica kluba također. Neka se to još malo pogura do petka i nadam se da bi dvorana mogla biti dobro popunjena.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Termin je dobar... kraj radnog tjedna i nije kasno ..S obzirom da je samo tekma Lokomotive u blizini očekujem do sad ipak najveću posjetu..Pričao s Aranitovićem i iščekuje petak s nestrpljenjem :)
  • Keyser Soze
    10k
    AranitovićemZagreb1992

    Definitivno jedan od dražih igrača zadnjih desetak godina, borba za dres i grb mu nikad nije izostala i vidi se koliko poštuje Cibonu.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Potpisujem ...Prošle sezone je utakmice ABA lige drugi dio igrao pod blokadom ..čak ako se ne varam i hrpu tekmi u PH
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Kao velikog ljubitelja Dražena, ujedno i do prije Cibone i sada osoba koja KK Dinamo nekako više voli nego tu Cibonu, čisto jer su prije svega "Dinamo" i jer su mnogo zdravija i puno ispravnija priča kao i Futsal Dinamo što je puno ispravnija i bolja priča i što je isti taj Dinamo, nego što je neka tamo uspinjaca i slicni..

    Cibosi su mi jako dragi i ne bi im nista negativno poželio nikad, jer kad igraju te dvije ekipe koje su i danas, uvijek mi neki mini rat izbije u kući između mene kao velikog navijača KKD i općenuti Dinama, te na drugoj strani ogromnog navijača koji je odrastao uz također Dinamo ali i na toj Ciboni(moj matori) koji nikad nije bio recimo nikakav ultras niti išta slično, nego malo fanaticniji obiteljski čovjek, opisao bi ga kao takvog, još me nije oženio pa i ne znam jel može zustrije od ovog.

    Ali, ali... te stvari su i normalne, i nikad mi isti taj otac nije napisao "Rudeš haha" ili bilo išta slično ili da on sebe nazivao ikad nekim Boysom(što nikad nije bio) nego cisto sportska zezancija ako njegovi pobjedi od njegove, i ako moji(KKD) pobjede od moje strane.

    Ali, jako mi se gade komentari na internetu od strane pomenutih. Uredno je i sportski čestitao KK Dinamo na pobjedi Ciboni, uredno i sportski su odgovorili Cibonini, jer to naravno i treba biti praznik ionako loše Hrvatske košarke, a ne teren za sijanje mržnje, i da to postaje nezdravo rivalstvo gdje se sipaju žuć, drva i kamenje, i to tamo gdje ne treba biti.. blaćenja i pogotovo bilo ičega sličnog, ali ti navijači Cibone.... po komentarima i mržnji po djelima pomenutim(količina mržnje prema KK Dinamu) imam osjećaj koda su ne znam, nazvao bi ih najsličnijim tovarima, samo zarobljeni u tijelima "zagrepčana" i navijača Cibone, baš teško odvratni i probavljivi komentari.

    Još veća je patetika kad svakojaki debili sebe krenu nazivat nekim BBB-ovcima i kao bodrimo Cibonu uaaa, a zna se mišljenje i kako je isti taj "simbol Zagreba" postupio prema istim tim Boysima, ili oni komentari "u Zagrebu samo Cibona i NK Dinamo, a ne tamo neki Rudeš"..uaaaa, a utakmice i NK su zadnji put vidjeli na Maksimiru prije jebenog Bandića, ako i tada, ali su nakon ovakvih utakmica puni znanja i "pameti"

    Odvratno stanje uma i teška bolest, za koju se bojim nema nekog posebnog lijeka.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ne treba te komentare čitati ...Meni ne smeta KK Dinamo kao navijaču Cibone i nije mi niti smetalo fućkanje prošle godine u Ciboni kad je Dinamo dobio ..to je sve dio kako omesti protivnika ...U gradu za mene postoji Dinamo u nogometu i Cibona u košarci ...Podržavam i rad KK Dinama jer takve stvari mogu biti poticaj za jačanje i Cibone i ostalih klubova što u globalu donosi jaku domaću ligu ...Što se tiče ovog naziva Rudeš jbg pa trener Dinama je posprdno zvao KK Dinamo tako prošle sezone ...i prije tekme i nekih mjesec dana prije nego kaj je potpisao

    Dinamo raste svakim danom sve više i više i samo debilima koji ne prate košarku to može smetati
  • Keyser Soze
    10k
    Mislim da nije ništa neobično ako navijaš za Cibonu i redovno pohodiš sjevernu tribinu Maksimira niti bi se po tome trebalo gledati tko je veći navijač NK Dinama.
  • masacusec
    3.5k
    KK Cibona će zauvijek biti institucija, makar ju vječito vode ljigavci i guba!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.