• OsamŠest
    3.5k


    Treba pljunut lovu za Marca!
  • Ban
    698
    Hoxha bi bio neviđeni debakl. Novine o njemu pišu kao o ponajboljem dribleru HNL-a, a dečko ima 27% uspješnih driblinga. Ne bi me začudilo da je doslovno najgori dribler HNL-a među svim krilnim igračima. To nije igrač ni za Slaven, a kamoli za tehničku ekipu poput Dinama i klub našeg renomea.

    Jedino što sam ja njega vidio da radi je puca kao budala sa 30 metara jer si utvara da je Ronaldo.

    Nama trebaju tehnički potkovana krila koja mogu igrati na posjed, snalaze se na malom prostoru, imaju dobru kombinatoriku i IQ, a na koncu su i odlična 1v1.
  • marcio amoroso
    36.6k

    U tvojih 10 postova si pokazao više znanja od cijelog sportskog sektora u Dinamu :up:
  • Krizy
    43.5k

    Haha kako da ne, za 5.5M € nađeš dokazano krilo koje ima više od 20 seniorskih utakmica u karijeri.

    Imali su priliku dovesti ga besplatno.
    Neka se poklope i traže dalje.
  • OsamŠest
    3.5k


    Kolega @Ban je čovjek iz struke :smile:
  • Nolifer
    8.1k


    Pa imali su ga priliku dovesti za manje, pa nisu htjeli, nije mi to jasno, a kaj bi sad prek Dinama se svi hranili. E neće moći. Pa nije Dinamo neka ustanova da pljuje lovu i hrani sa time HNL konkurenciju
  • marcio amoroso
    36.6k

    Vidi se da čovjek zna.
  • Lynx17
    4.1k
    Je neznam koliko sam puta spomenuo Marca Pasalica na sportnetu (zadnji par godine). Ali dovoljno. To je po meni bilo "no brainer. " Low risk, high reward.
  • Orc123
    8.1k
    Cuj to 10m eura hehhehe....za 10 m eura rijesimo sve problematične pozicije u ekipi i to sa dokazanim igracima, igracima koji bi odmah isporucili kvalitetu....bez brige se dovedu 4 kapitalna igraca. Kakvih ebenih 10m eura
  • Mihaljević
    9.8k
    Marco i Labrović su top top klase za HNL... Al' jel vide oni šta pišu... ZA DESET MILIJUNA za Labrovića i Marca? Pa koji k... Za 10 milijuna se dovede 4 kvaliteta igrača koji će dat 30 golova u HNLu...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Meni je čudnije kaj vi pišete nego novinari.

    A kaj bi Rijeka trebala reći? Evo vam dva naša ponajbolja igrača dok smo u borbi za titulu za 4 milje eura jer je to realna cijena? Ili plati više ili se nosi, postavii su se kako i trebaju.
  • Lynx17
    4.1k
    Trebalo je dovesti Pasalica dok je bio slobodan i to je to.

    To je kao da smo "pustili" Petkovica da se prije dokaze u HNL-u, a tek onda ga doveli.

    Ne radi se tako. Struka je trebala ga prepoznati NA VRIJEME. Dok je bio BEZPLATAN.
  • Nogo
    3.7k
    Ma pišu gluposti. Ne ležimo na novcima da će se pljunuti toliki novac.
    Naši se žele riješiti prvobitno velikih ugovora i viška igrača (Drmić, Emreli, Marin, Menalo...) + posudbe ako se nebude moglo baš sve prodati od navedenih.

    Onda će se gledati "pojačanja" ali ne za preveliki novac. Računajte da ćemo otkupiti Kačavendu i najvjerojatnije Vidovića pa se tu dosta već u startu daje. Po meni će Kačavenda i Stojković kada se vrate biti najveća pojačanja i igrači koji nedostaju plavom stroju i baš mi je žao da su se ozlijedili.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    petko je matirao upravu, ide garant na ljeto. Bira tekme, povišica kapnula. Napadač pod mus
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Tako tako, vecinom se poklopi s HNL terminima ono sto me zanima.
    Kod Podbrezove mi je u oko upao desni bek Kovacik 5+5 ove sezone..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions