• sanjinlego
    3k


    Hahaha sve je tako. Trebaš neke stvari čitati sa razumijevanjem. Bilo je rasprava hoće li Brodić od zime ili od ljeta biti u Dinamu, rekao sam od zime.

    Za Cara i Lovrena sam spontano rekao da se ne iznenadimo s obzirom na trenutnu situaciju.

    Za ovog iz Koreje je informacija 100% !!! Enis Cokaj ponuđen od agenta, istina također.

    Robert Ljubičić je već na ljeto upozorio Upravu zajedno sa tadašnjim trenerom Igorom da neće još dugo igrati na lijevom beku.

    Evo šutjet ću do zime, pa da vidimo tko, šta i gdje ;)

    EDIT: i gle cuda hahah osvrtnik piše tekst o Ljubi nakon što sam napisao da možda ide. Čita forum, a možda i sudjeluje.
  • IceMan
    2.1k

    KTC je za cijelu našu trenutnu obranu Paolo Maldini u najboljim danima.
  • Neki tip
    21.3k
    Ma da, trebal je Šutalo još odigrat do kraja jeseni u paru s Perićem… kad su već započeli istu.
    Da se stabiliziraju.
    IceMan

    Kaj si sad i ti pozeusil?

    Nisam to ni rekao ni mislio.

    Pišem da ne ide istovremeno plakanje zbog stalnog kemijanja i onda jer 23. igrač nije dobio priliku.

    Tom logikom neznam što smo i KTC-a vraćali…IceMan

    Kojom logikom?

    Ne bih rekao da si ubrao logiku.

    Ma i mene boli ona stvar za Urugvajca, al ak je već dolazio i na plaći je pa onda nek se zna ko ga je doveo i zašto ne igra…IceMan

    Pa nek odgovara, tko je rekao da ne treba odgovarati "onaj koji.." ili da se ne treba znati "ko ga je doveo".

    Kažem da mi nije osobito vjerojatno da "onaj koji ga je doveo" (ako je to Jakirović) radi sam protiv sebe i ne da mu igrat, odnosno da nemre istovremeno biti kriv i za to što Sosa ne igra.

    Može biti kriv samo za jedno od toga. Ili je sjebao u procjeni igrača, ako je to bila njegova procjena, ali sad uživo vidi da ovaj veze nema, ili su mu ga doveli po principu "daj šta daš, da ne veli ovaj smokvin list na klupi da niš nije dobio", a ovaj ne vidi kakvo je blago dobio pa ga ne stavlja.
  • Jaro
    7.4k
    ljubo je navodno pri kraju prijelaznog roka imao ponudu iz Njemacke, i nije imao nista protiv jer mu se neda igrat beka, al su ga ostavili i stopirali transfer jer nemaju beka
  • IceMan
    2.1k

    Mi smo počeli, tj bar ja, raspravu, kak je mogao igrati utakmice Serie A a ne može protiv Varaždina ili Lokomotive. U obrani koja je već ionak promješana i destabilizirana do amena.

    Samo to…
  • Jurki
    11.7k
    Ljubicicu smo vjerojatno sjebali karijeru.
    Jebo takvu nesposobnu upravu koja nije mogla 2-3 godine naci postenog beka koji nebu ispadal ko ratkapa kad ga neki hnl poluinvalid malo pritisne.
  • Mihaljević
    9.8k
    I ja bi da karam Vesnu Zmijanac kao moj zemo @ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
  • Ivdzo11
    4.2k
    ma nastavi... bar da mozemo raspravljati i nadati se nečemu :sweat:
  • austrijanac
    4.1k

    :lol: ma nisam dragi, al sam mu često na bivšoj adresi. Hrvati su u Rapidu cijenjeni više nego u 99% Hrvatske.

    nije imao nista protiv jer mu se neda igrat bekaJaro

    Ovo je javna tajna i to ptice na grani znaju. Neki dan sam rekao da znam dosta o njemu, ali neću ništa iznosit dokle god je tu. Znam da dečko voli Hrvatsku i Dinamo više od ičeg. Familija mu plakala od sreće kad ga je Dalić zvao.

    Problem je što sad svi s tom informacijom da se njemu neda igrat beka izazivaju neke transfere.

    Ljubicicu smo vjerojatno sjebali karijeruJurki

    Teška tuga, vjerojatno odluka koju najviše zamjeram Brkatom.
  • Facke
    3.6k
    Ljubicic tek ima 24 godine. Ima on jos vremena za napredak. Same denite ga vise u vezu i gotove. Pa bumo vidli.
  • DiddyGuela
    2k


    Istina ali plan svakog igraca koji dođe sa strane u Dinamo je ovakav...odigrati 2 do max 3 kvalitetne sezone i onda naplatiti svoju dobru formu i razvitak sa transferom u neki klub Lige 5. To je uostalom i plan kluba koji za razliku od domacih igraca tog sa strane mora i platit.

    Ljubo je nazalost dolaskom u Dinamo napravio korak nazad. On je danas na losijem nivou nego kada je dolazio iz Rapida. Losa forma, nedefinirana pozicija, i 24 godine sto je u danasnjem nogometu nekakav skoro pa limit za transfer u top klubove.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @"sanjinlego samo rokaj buraz, ima smisla svaka. Ne ostvare se sve, ali šta brat kaže, dobro zvuče ako ništa. Bar se nadamo nečemu
  • Nolifer
    8.1k
    Mislim da su tema transferi
  • Mathiasovi Chageri
    2.8k
    U sustavima s limitiranim financijskim sredstvima trener je tu da daje sugestije KAKVI mu igrači trebaju, a ne KOJI igrači mu trebaju. Druga stvar je Pep Guardiola koji može pokucati na vrata Mansura bin Zayeda i već s hodnika mu reći: "Prosim lepo gospon Mansur, morti imate 100 milijuna eura meni se onaj dečec iz Leipziga baš sviđa".

    Mislite da Marco Rose dođe s popisom najvećih talenata druge francuske lige i belgijskih davljenika na vrata Rouvenu Schröderu i traži da mu se dovede 5 od 8 igrača sa liste? Ne, nego sportski direktor i klub imaju filozofiju i način igre koji gaje, tako biraju trenere i tako biraju i igrače. Traže talente koji im se uklapaju u filozofiju i dugoročnu strategiju i dovode igrače. Naravno, ako mogu dovesti nekoga van toga, a da se ne može propustiti, zašto da ne. Sve to rade u suradnji s trenerom, a ne na njegovo inzistiranje.

    Nama treba kvalitetan, mlad i talentitan sportski direktor koji će postaviti dugoročnu strategiju, što je ono što Dinamo treba biti i kakvu igru treba gajiti. Hoćemo li se oslanjati na mlade talente i biti klub bez rezultatskih ambicija u europskim natjecanjima ili ćemo se oslanjati na gotove proizvode koje nećemo moći prodavati za veće novce ali ćemo biti konkurentni u Europi. Ako ćemo ići na neki miks, kakve mlade igrače tražimo, s kojim karakteristikama? Kakav će biti način rada u nogometnoj školi i hoćemo li forsirati rezultat tamo, nauštrb razvoja ili će nam rezultat biti nebitan ako ćemo moći izbacivati godišnje tri-četiri mlada prvoligaška igrača.

    Ako mi budemo podilazili trenerima pa dovodili igrače koje oni žele, koje im nude agenti ili koje su treneri vodili prije nećemo daleko dogurati. To može biti uspješno u jednom mandatu (Bjelica - Dinamo), ali će dugoročno više puta biti neuspješno (Bjelica - Osijek). Treba se maknuti od trener/sportski direktor idiotizma koji smo imali sa Čačićem i koji se gura Jakiru i zasukati rukave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions