• Krizy
    43.5k
    Aa na to si mislio. Isprike onda. :up:
  • sanjinlego
    3k
    E sada. Problem u svemu je, što ako Jakirović dobije otkaz? Sve pada u vodu.

    To je još jedan razlog zbog cega nama prvo treba sportski direktor a zatim sve ostalo.

    EDIT: Možda se i Ljubo vraća u Austriju. :)
  • Lynx17
    4.1k
    E sada. Problem u svemu je, što ako Jakirović dobije otkaz? Sve pada u vodu.

    To je još jedan razlog zbog cega nama prvo treba sportski direktor a zatim sve ostalo.
    sanjinlego


    Nevjerojatno da se to uopce mora rec. Cacic je navodno birao/odbio igrace, onda otkaz. Biscan navodno takoder, onda otkaz. Kako je to sve ispalo? Sada da i Jakir dobije priliku?

    That is the definition of insanity!
  • OsamŠest
    3.5k
    Ak do sad nije dobio nogu, do zime je siguran 200%
  • Mihaljević
    9.8k
    Svaka čast gospodine Sanjine što lažete ovaj napačeni narod... Napisao si danas minimlano deset izmišljotina. Bolest je da dolaziš na forum i lupaš gluposti koje ti prvi put padnu na pamet.

    Korejac iz Seula izmišljotina.
    Duje Ćaleta Car izmišljotina.
    Enis Cokaj nikad nije bio ponuđen Dinamu.
    Brodić na zimu se znalo još prije 2-3 tjedna , a ne od danas.
    Otpisani 6-7 igrača? No shit Sherlock.
    Lovrena si pogodio.
    Ljubičić nazad u Austriji? Pa daj nemoj lupetat gluposti... Ljubo nije ni blizu transfera, niti želi ići iz Dinama.
  • Facke
    3.6k


    Ha cuj dosad su mu informacije bile dobre. Bumo vidli kaj bude s toga. Ocekujem clanak lesija sa svim tim imenima XD
  • IceMan
    2.1k


    Pa kad smo već kod prilika i Sosa.

    Meni je pravo čudo kak je taj čovjek igrao protiv Juventusa, Rome, Intera i čak u dobrim utakmicama Bologne gdje su pobjeđivali te iste klubove iz vrha, a tu ne može pa u najgoroj Dinamovoj obrani u zadnjih 20 godina ni priliku dobiti.

    Jedino je logično objašnjenje da je došao ozlijeđen ili kakav već, al to bi onda trebao netko drugi u klubu odgovarat.


    Sosa je stvarno velika enigma i mislim da treba netko dati konkretan odgovor - šta je?
  • austrijanac
    4.1k
    Ljubo, za sad, nije trazio transfer. Možda se nešto promijenilo u zadnjih dva dana, ali rečeno mu je i nakon Rijeke da se na njega računa u vezi.
  • Jurki
    11.7k

    Dovođenje Sose u Dinamo je 99,9 posto nacin da se malo prikrio katastrofalno odrađen prijelazni rok i navijacima zamažu oci.
    A i po njegovim highlightsima na youtubeu se vidjelo da je to macak u vreci.
    Cak ni teletabisi koji su ga doveli nisu bili sigurni u njegove mogucnosti pa je zato samo "on loan" i u klubu su se vodili mislju.. ajmo dopeljat nekaj.. a sad dal valja koga jebe to je tak manje vazno.
    Isto tak da Sosa valja zar netko misli da bi ga se Bologna samo tak odrekla?
  • IceMan
    2.1k


    A sve stoji, al ako ti netko da priliku protiv Juventusa, Rome i Intera, zar je onda previše očekivati u ovom Dinamu bar jednu priliku protiv Varaždina, Istre il Lokomotive?

    Bar jednu?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    I Perić i šutalo trebaju van. Pod ugovorom jesu, ali dobar sd nadje klub. Ili Jesi ili nisi. Ne smije biti razlike samo zbog toga što je neko skupo plačen.
  • Neki tip
    21.3k
    zar je onda previše očekivati u ovom Dinamu bar jednu priliku protiv Varaždina, Istre il Lokomotive?IceMan

    Ma apsolutno, jer inače smo dosad bili prezadovoljni isprobavanjem, traženjem kombinacije za obranu.

    Doslovno nema kola da ovaj ne miksa neki k i da mi ne kmečimo zašto miksa i zašto nekome ne da priliku u kontinuitetu u obrani, zašto nijednu tekmu nemre počet isti stoperski par, ali ne, sad je problem zašto neki urugvajski jebivjetar nije dobio priliku.

    Ne znam, boli me kiki za Sosu, vjerojatno zato što ju ne zaslužuje.

    Dajte barem malo logike jebemu..

    Jakir je kriv za pun klinac stvari, ali nemre istovremeno biti kriv i zato što je doveo Sosu i zato što mu ne da igrati jer ga mrzi.
  • Jurki
    11.7k
    jbg obrana nam je iovak rasklimana i da se jos vise eksperimentira bilo bi jos gore.
    Mene vise zanima tko je skautiral tog igraca i rekel.. evo to je pojacanje za zadnju liniju.
    Edit: igral je u kupu.. ok znam mala minutaza ali ako valjas onda ces to pokazat i u jednoj dve utakmice protiv amatera.
    Inace i u tim utakmicama je bil nevidljiv.. protiv amatera.
  • IceMan
    2.1k


    Ma da, trebal je Šutalo još odigrat do kraja jeseni u paru s Perićem… kad su već započeli istu.
    Da se stabiliziraju.

    Tom logikom neznam što smo i KTC-a vraćali…


    Ma i mene boli ona stvar za Urugvajca, al ak je već dolazio i na plaći je pa onda nek se zna ko ga je doveo i zašto ne igra…
  • Jurki
    11.7k
    trebal je Šutalo još odigrat do kraja jeseniIceMan

    Da imaju u klubu imalo mozga.. tu mislim i na trenere i ostatak struke. Šutalu su trebali naci klub di bu isel na posudbu i da ulovi kontinuitet.
    Rezultati su nam ocajni i nema se vremena cekati nekoga.
    Kaj se KTC-a tice jedina dobra stvar je kaj je vracen.. inace onaj ko je rekel da KTC ne valja bi mu sudski trebalo zabraniti prilazak 500 metara do stadiona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions