• The Undertaker
    5.4k
    Zar nisu Halilović i Sučić sličan profil igrača?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mogli smo Laszla uzet za dzabe pa ni on nije odgovarao iako je ofanzivno bio produktivan, a nazad radilica..
  • sanjinlego
    3k
    Cokaja pamtim iz Lokomotive ali evo vidim da dugo nije igrao u Grčkoj? Ili griješim?

    I gore je dobro napisano, da na kraju ne bude “Marić iz Lokomotive prelazi u Dinamo.” ..
  • Mihaljević
    9.8k
    E4QTSEZWUAIQ6o9?format=jpg&name=4096x4096
    Ko je kriv što Laszlo već nije u Dinamu?
    Reprezentativac sa 50 nastupa za Mađarsku , svojevremeno jedan od najboljih igrača HNL-a par sezona, bombetina u nozi , može igrati od osmice do lijevog krila , priča TEČNO Hrvatski u samo 3 godine igranja u Hrvatskoj (P.S imamo u ekipi 5-6 igrača što ne znaju beknit Hrvatski a igraju ovdje više od Laszla.) Bio jedan od najboljih igrača Mađarske na EURU 2016/2020, igrao u Bundesu par sezona... OK nije se snašao u grčkoj ligi , može odraditi pripreme i ući u formu , jer je HNL u ranku lige BiH bez preuveličavanja. Ne može mi niko reći da Laszlo nije bar 3 razine iznad Špikića na lijevom krilu i nažalost 4 razine iznad Ademija na toj nekakvoj osmici... Samo milijun eura , plaća oko 500K € godišnje. Investicija za 2-3 sezone sigurno , igrač za napast ligu prvaka.
  • Orc123
    8.1k
    po nicem nisu isti.
  • The Undertaker
    5.4k
    Sučić i Halilović su što, plemeniti vezni igrači sa loptom ''sa očima''?
  • sanjinlego
    3k


    Sve to okej. Ali kako se priča, odnosno kako kruže priče da je loš po svlačionicu, i da voli potegnut. Da je Osijeku pravio ogromne probleme jer ga nisu htjeli pustiti kod curica.

    E sad, mi tražimo partnera Mišiću ili? Po meni prvi i jedini izbor Selahi. Za Cokaja ne znam, jer opet kažem dečko po informacijama na netu ne igra od početka sezone?
  • Mihaljević
    9.8k
    Ni Cokaj ne igra od prve , ali ako odradiš pripreme nema veze što nisi igrao. Selahi mi je više Mišićeva zamjena nego njegov partner.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ma ja bih rađe selahia povukao na 6 na Misica na 8.... Mislim da bi to top funkcioniralo
  • Laugreano
    2.5k
    Prva stavka u zimskom roku bi trebala biti dovest Čavlinu.
  • Neki tip
    21.3k
    Prva stavka u zimskom roku bi trebala biti dovest Čavlinu.Laugreano

    Pa ga posjest na klupu nakon 2 greške, jer borimo se za naslov.

    Čavlinu pustiti u Lokomotivi do kraja godine. Na pripremama dati novu priliku Nevistiću (to nije loš golman! dapače) ili zatvoriti sezonu sa Zagorcem koji je dovoljno dobar da zatvori sezonu do kraja.

    Čavlina nije rješenje gorućeg problema, to može biti Labrović ili možda Ivušić (ne pratim ga, već po onome što je branio u Osijeku), Čavlina je dugoročna odluka s kojom se ne smije zajebati.

    A ako dovedeš Labrovića (samo primjer) onda si Čavlini zatvorio vrata. Ako ga dovedeš na zimu "da spašava", onda se jako kockaš s njegovom budućnošću u Dinamu.

    Da biram - ostavio bih ovu dvojicu koji jesu, pružio ili Nevistiću šansu ili Zagorca ostavio do kraja na golu. Iskreno, bilo bi mi iznimno drago radi njega da osvojimo naslov s njim na vratima.

    I onda na ljeto Čavlina, pod uvjetom da cijelu sezonu u Loksi odradi na visokoj razini.
  • Crni86
    3.8k
    Toplo se nadam i da su se pripremio vec novi za Pjacu. Nama treba tocno takav igrac koji moze individualnom kvalitetom rijesit tekmu. Vidovic to nije, Stojketa cemo nazalost jos cekat da dode to te razine. Uzet prvo selahija sve dogovorit i onda nakon toga samo aktivirat Pjacinu klauzulu. Sa ta dva poteza uz jednog ljevog beka bi vec ovo i licilo na nesto. Po meni su to minimumi minimuma koje moramo zadovoljit.
  • xavier
    12.1k
    Imamo golmana kojeg smo platili 3 milijuna eura što je za hrvatske prilike nevjerojatan iznos i dali smo mu 14 utakmica (!) prije nego što je prekrižen i sad već javno tražimo zamjenu. Naš trenutni trener isto tako javno govori kako bi volio sadašnjeg golmana Rijeke kojeg je do prije par mjeseci trenirao. Taj isti golman je ujedno i na reprezentativnom popisu i ne vidim zašto bi nam ga Rijeka, kojoj smo Nevistića platili 3 milijuna, prodala za manje od tog iznosa.

    E sad, ako stvarno uđemo u taj posao i platimo Labrovića toliko, to bi značilo da smo na kupnju zamjena za Livakovića potrošili više nego što smo dobili za njega. Po meni van pameti...
  • badjibadara
    3.2k
    E sad, ako stvarno uđemo u taj posao i platimo Labrovića toliko, to bi značilo da smo na kupnju zamjena za Livakovića potrošili više nego što smo dobili za njega. Po meni van pameti...xavier

    Ovo treba debelo podvuci. Plus drugi gol Dinama ide njemu na dusu.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Pozicija vratara nije ni približno gorući problem. Suludo mi je da se o tome uopće priča, al profa kakav jest to će valjda prvo htjeti riješiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions