• i more je plavo
    1k
    mu je Miško doveo Jankovića, Marina i DilaveraMathiasovi Chageri

    Samo si zaboravio napomenuti da je bas Jakir trazio Dilavera zbog njegovog garda, Jankovica je vodio u Zrinji i zelio ga, a za Marina nemam pojma, ali Dinamo ga je htio negdje gurnuti da igra, a pretpostavljalo se da je bolji od tih Luneta i Karrice, a Halilovica nije trpil zbog njegove indolentnosti.

    U Dinamu nije dobio ni jednog jedinog igraca po svom guštu.
    U ocaju je ostavio Menala i povukao Kuleta iz Lokse.
  • i more je plavo
    1k
    3 karakterna i k tome dobra igraca jako mjenjaju krvnu sliku ekipe.

    Theo nije svjetska klasa, ali ima karakter i u Varazdinu je stavom gurao i ostale da budu bolji.
    I sad mu daj jos igraca tipa Jankovica, koji je borac, trkac, ne predaje se i imas drugaciju kemiju u ekipi.

    Zrinjski vjerojatno nema ni jednog igraca koji bi kvalitetom bio pojacanje Dinama, ali imaju karakter, borbeni su i ovaj Dinamo bi imao velikih problema s njima.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    u smislu da je ekipu koja je bila na osmom mjestu HNL- a stvorio prilično konkurentnu momčad sa onim što je valjalo od prije + selekcija i doselekcija novih igrača. Za rezultat imaš što imaš danas. I to će, ako budu pametni i strpljivi, samo nadograđivati. Ovo govorim jer znam što je bilo u Zrinjskom, bio sam koliko toliko kao simpatizer involviran u te događaje. Ostavio je 10-ak " pravih" , doveo ( uz pomoć uprave naravno, to uopće nisam osporio) ono što mu treba i to je to. Ali uopće to nije bila tema moje poruke. Tema je uprava. Neću nakon tvog odgovora promjenit svoje mišljenja o njemu, kao što ni ti nećeš radi mog. To je moje viđenje.
  • Orc123
    8k
    I opet dolazimo do toga da je jedno trenirati Rijeku ili igrati u klubu tipa Rijeka i trenirati ili igrati u Dinamu! Na desetke peimjera imamo ali i dalje po istom...jedno je konsolidirati momcad a deugo je kad imas inperativ osvajati trofeje, igrati europu, pobjediti svaku utakmicu....da Uprava isto mora otici ali vjerojatno najgori trener po statistici u povijesti Dinama mora biti bivsi vec u avionu za ZG! Populisticke fore nek ostavi u Ceskoj....u 2mj i nesto nije unaprijwdio Dinamo u ama bas ni jednom segmentu i ni jedan jedini igrac kod njega nije napredovao!
  • Dudu9
    816
    Hitan sastanak Izvršnog odbora, otkaz kompletnoj Upravi! i postaviti kvalitetnog SD! koji treba krojiti sportsku politiku kluba samostalno bez uplitanja razno raznih pametnjakovića
  • Jaro
    7.3k
    pa ovaj IO treba ovakvu upravu po kojoj ce drvlje i kamenje... jer ovaj IO je niata drugo nego onaj IO koji je s Mamicem zadnjih 20 godina parazitirao na ovom klubu. Lopovi i HDZ s bacenom kosti u obliku 2 nebitna clana "oporbe" koji su tu da mazu oci javnosti...
    Ostaje sve kak je - i trenera imaju superpodobnog - jbg malo je neapoaoban, al to je tako nebitno u klubu kao dinamo. Oni sposobni su letili unatoc rezultatima. I dalje ovo nije nogometni, sportski, klub.i ko zna hoce li ikad biti...
  • Klenx
    5.6k
    Zbog svega ovoga - statut!

    Kakva smjena uprave? Sastanak IO koji će to napraviti? Uprava koja će dati otkaze?

    Uprava i IO (izuzev naših ljudi) su sastavljeni od hrpe klošarčina, nebitnih likova koji su godinama bili u nečijoj sjeni, skupljali mrvice koje eventualno padnu sa švedskog stola i vikali “Tatta mi smo uz tebe”.

    Sad je ta hrpa klošarčina i sitnih kokošara, nesposobna za zaraditi cent svojim znanjem, kvalifikacijama i referencama u stvarnom svijetu zasjela za švedski stol i okusila moć i lovu pa im se živo jebe kako će to sve završiti osim da spase svoje pokvareno, lažljivo i odvratno dupe. Jebe se njima i za Dinamo, i što će biti sedmi, što ga guzi Plzen i što je Kulenović u špici.
    Oni će se maknuti tek kad nestane love. Neće to trajati dugo, jer su retardirani i nesposobni za ikakav priljev stvoriti, osim prodavati ispod cijene sve što stignu.

    Za sve njih i takve želim ostvarenje hita Dražena Zečića koji u naslovu pjesme obuhvaća jedan vitalni organ i funkcioniranje istog. Odnosno prestanak funkcioniranja.

    Odjebite smradovi!
  • Dudu9
    816
    Ako necemo tražiti odlazak Uprave, izražavati nezadovoljstvo njihovim radom, pa naravno da ni IO neće ništa poduzimati, jer ispada po pisanju i zone da nam glavni krivac trener za stanje u klubu, i naravno oni smjene trenera i nastavljaju svoj rad nesposobni.
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    Ali uopće to nije bila tema moje poruke. Tema je uprava.Tongo Doumbia

    I poanta moje poruke je bila u upravi, uprava Rijeke mu je stvorila uvjete da može doći do pozicija koje vode u Europu. Tvorci te Rijeke su bili Miško i njegov sportski direktor, a ne Jakir. Kod nas toga nema, naš predsjednik je trenutno više zauzet borbom za pozicije i tugovanjem za djetinjstvom u Mezopotamiji, a sportskog direktora nemamo. To nije čudno, jer kao što sam već sto puta napisao, ljudi koji su trenutno dio uprave i ljudi koji su dio klupskih struktura su tu bili da bi dizali ruke za Glavu i legitimizirali njegov kriminal, takvima se svjesno i okružio. To nisu ljudi imalo stručni da bi mogli donositi kvalitetne odluke.

    Sad kad se treba vidjeti njihova stručnost, nama se klub raspada na svim poljima, a svi čekaju. Što čekaju? Vjerojatno da se pojavi netko tko će udariti šakom od stol umjesto njih, jer to se radilo zadnjih 10 godina. Pobogu mi dva mjeseca nemamo sportskog direktora, jednu od najbitnijih pozicija u klubu, nema nikakve strategije, nema plana, sve se stihijski radi. Ono što se i radi, radi se potpuno krivo. Pa pogledajte samo imena s kojima novinari licitiraju za sportskog direktora: Velimir Zajec - koji u zadnje tri, četiri godine poznaje više doktora opće prakse nego igrača, Alen Petrović - kojeg su vilama tjerali iz Osijeka i koji je složio onaj krš od ekipe, Goran Boromisa - čija je "čudesna jeftina selekcija" zadnja u skupini Konferencijske lige iza predstavnika Farskih Otoka i Slovačke i svaka osoba koja je u dnevnom kontaktu sa Raić Sudarom.
  • austrijanac
    4.1k
    HDZ NA KONJU

    Ocigledno nam promaklo jucer.

    Ono sto se spominjalo (i sam sam naglasavao par puta), HDZ polako, ali sigurno ulazi na mala vrata u klub.

    Mladen Vedris je olicenje HDZ-ovog postenja i zastitno lice lopovluka.

    Osoba koji je najbolji prijatelj s grobarom rukometa te sigurno osoba koja ovo cini iz privatnih interesa.

    Da napomen, Vedris je osoba s izuzetno dobrim odnosom u Ministarstvu za turizam i sport.
  • San Lorenzo
    15.6k

    Vidjeti Vedriša kako kruži oko nečega je kao vidjeti strvinara kako kruži oko stvorenja na izmaku snaga.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Pa koliko lešinara se okupilo oko Dinama to nisu istine, odlaskom burazera napokon se mislilo da ce Dinamo prodisati, a ostala jos veca bagra nesposobnjakovića
  • Jaro
    7.3k
    Pa koliko lešinara se okupilo oko Dinama to nisu istine, odlaskom burazera napokon se mislilo da ce Dinamo prodisati, a ostala jos veca bagra nesposobnjakovićaIvdzo11

    Zapravo se uvijek u povijesti ovako desavalo - nakon jednog mocnika koji je na neki svoj nacin carstvo drzao na kupu obicno na scenu nastupaju njegovi uvlakaci koji se kao hijene pomlate oko plijena koji ostane...
    No ipak, ponovo je ovo samo jos jedna spekulacija iz maste Nacionalovog novinara, ali neke stvari su sigurno tocne - Vedris, Greguric i Simic kao HDZ igraci (nemojmo se zavaravati, bez HDZa Simic nebi ni prvi put zavrsio u Dinamu, Barisc - Peras je tanka veza iz interesa, bas kao i Barisic - navijaci. Ovaj Hanzel je HDZov igrac. ali nije ni HDZ homogena tvorevina pa moguce da igra za neki drugi tabor. Ugl - Dinamo cekaju vjerojatno najteza vremena do sad...
  • Captain America
    17.7k
    Barišić, Hanžel, Gregurić, Vedriš... Kaj ne možete uživat u unucima i mirovini, igrati šah i belu na klupicama u parku, već trebate zajebavati Dinamove navijače i narušavati teško stečeni ugled kluba?
  • Sajla
    5.1k
    kad si desetljećima lopovsko đubre i vodi te nagon za krađom i želja za moći, ne nestane to kad napuniš 60-70 godina :(
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.