• reziser
    6.8k


    Ajd hvala :brow:
  • Ivana
    10
    Lijep pozdrav svima!
    Ja sam Ivana i neizlječivo zaljubljena u nogomet, jedna od onih ludara što nogomet ne gledaju samo da izbace slike kad se navija na prvenstvima. Kod mene doma to je kultura. Kultura vikendima,utorkom,srijedom,četvtkom,čak i ponedjeljkom kad se igra nešto zaostalo u Engleskoj :lol: (tatina jedinica :rofl: )
    Dinamo je posebna priča. To je neka ljubav koja nije zdrava, svaki put kad su ovakvi dani umrem i oživim 10 puta u danu.
    Moram podijelit s Vama. Lomila su se koplja prije par godina da me zaposle u klubu. :rofl: Nisam imala vezu,ali nije mi žao. Rasturila sam :rofl:

    Danas na stadionu imam dvije opcije. Ili ću plakat od muke ili sreće. Nemam mi druge! :mask:
    Neka su sve sile uz nas večeras. Zaslužili smo! :pray:
    :fire:
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ivana dobrodošla. Već sam se bio prepao da mi se žena prijavila na forum jer se i ona zove Ivana. Ti si mi olakšanje sad. Dinamo uber alles.
  • reziser
    6.8k
    ivana, svaka čast na postu
    nadam se da nećemo plakati danas nego biti sretni!
  • Ivana
    10
    Ja sam klasa optimist ovaj put :starstruck: i ne sumnjam u njih :party:

    @marcio amoroso :grin:
  • reziser
    6.8k

    ja sam uvijek klasa optimist, ne samo danaas!
    koja tribina je vaša? imamo tu i sjevera i istoka i zapada
  • deda
    32.6k
    Lijep pozdrav Ivana, meni je prije svega drago da imamo i pripadnicu ljepšeg spola na ovom forumu. Valjda će Vas biti više s vremenom.
  • reziser
    6.8k
    Deda, jel to istina?? danas je rođendan?
  • xavier
    12k
    krivo si povezao :smile:
  • reziser
    6.8k

    očito :yum:
  • 000
    946
    Dinamo je posebna priča. To je neka ljubav koja nije zdrava, svaki put kad su ovakvi dani umrem i oživim 10 puta u danu.Ivana

    :cheer:
  • xavier
    12k
    Moram primijetiti da drugima niste replicirali ni blizu kao @Ivana :rofl:
  • deda
    32.6k
    Ivanu ćemo čuvat kao kap rose na dlanu.
  • Infinity
    16.3k
    Forum pun mudonja, dodje jedna zena i logicno da joj svaki clan mora zazeljeti dobrodoslicu :lol:

    Pa dobrodosla Ivana :D
  • Ivana
    10
    Pa sve ste :lol: :lol: :cheer:
    Prava gospoda :))
    Ja sam odgajana da je Dinamo obitelj,tako se odnosimo jedni prema drugima i ovdje :victory:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.