• Bernard
    395
    Neznam.. Lijepo piše na dresu Pokaži srce.. Pa daj pokažite, trgnite se malo..
  • über alles
    1.5k
    Brijem da je biscan kriv
  • Ludovic IX
    6.1k
    Krenemo dobro i nestanemo.

    Prvi put mislim da će bit dobro ako budemo drugi ili osvojimo kup pa da igramo europsku ligu a nositelji smo pa možda uz par pojačanja i udjemo u nju.

    Ali trenutno smo za kurac. Ako se ne trgnemo do polusezone, bojim se da će na proljeće bit kasno
  • Time
    602

    Da si biciklo bio bi kontras...da mi ovdje svi branimo igrace ti bi ih napadao,da kažemo da je jakir loš trener ti bi rekao da je dobar,da kažemo da je zemlja okrugla ti bi rekao da je ravna
  • Klenx
    4.5k
    Jedva čekam kada Jakir, nosačica kuverti i dva tutleka iz uprave odrade prijelazni rok, pa Jakir još to posloži.

    Čuvaj se druga ligo!
  • Doktor Kunić
    2.9k
    perić od prije ima muda zaredat prvu liniju, poslat dubinsku loptu, proigrat prema naprijed
    Perić danas ne zna kome dodat, prvom do sebe ili vratit iza golmanu, naravno da mu je pritisak u glavi i panika, ko je kriv tome? Sam on ali i trener
  • Orc123
    6k
    Garantiram da otkaz dobiti nece pa makar i popusimo jer ovi ideje i plana nemaju! Zauzeti su cuvanjem svojih dupenca i to ima je jedina preokupacija. A za SD nemaju nikoga i oslanjajunse na to da Jakir to odradi sto je pucanj u glavu a ne vise koljeno ko do sad....oni pojma nemaju vise gdje gone...
  • Samo Dinamo
    92
    Ne plačem za Biščanom ali Jakirović je tesko razočaranje.
  • Krizy
    38.4k
    Ja garantiram da je Biscan na klupi da bi ova momcad izgledala duplo bolje i organiziranije!Orc123

    Kako da ne. S Livakovićem, Šutalom, Ivanušecom i Petkovićem smo igrali za k i raspali se u 4 sudačke nadoknade.
    Trebamo trenera koji se neće učiti na Dinamu. No to je jasno godinama.
  • sport
    2.5k
    Kad sam rekao "pičkasta"mislio sam na tip igrača koji imamo jer svaku drugu (ničiju) loptu osvajaju Česi jer su brži,jači u duelu,iz svakog duela iznose loptu i pri tome bez prekršaja otresu svakog našeg igrača.To što naši igrači lijepo za oko driblaju ali pri tome ne osvajaju ni metar terena nije za nikog opasno.
  • jedan u nizu
    6.8k
    ulazi Kule spasitelj
  • diebalo77
    174
    Magični Kulenović
  • Praskaton
    2k
    Nadam se da bulat ide vani,on u paru s misicem je gora opcija od ljube na beku...a svi vidimo kakav je ljubo na beku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.