• Georg Koch
    4k
    Poenta naseg nezadovoljstva sastavom svako kolo je ta da imamo previse losih igraca/igraca koji nisu za dinamo.
    I svatko od nas ima ih par. I uvijek od nekih par neki moraju igrati. I uvijek ce biti nezadovoljnih kad izidje sastav. I tako zacarani krug :lol:
  • austrijanac
    3k
    Zazivam 3421 (352) od kad je Vidovica doveo i onda stavi Špikića koji to nikad nije igralo.
  • Neki tip
    19.6k
    Pisao sam prije sar vremena... u 5-3-2 bi izasao...Ali

    Ok, posloži mi ovih 5 iza.
  • The Undertaker
    4.5k
    Jebi ga, Viktorija nam je sada ko Chelsea lani. Toliko smo pali.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Okej mi ovo izgleda, moglo se sucica umjesto bulata.
    Ili maxa umjesto perica pa ljubu u sredinu.

    Necu srat previse, ajmo dinamo
  • Ludovic IX
    6.1k
    Zašto ne makne bulata i stavi vidovica. Vidovic na poluspicu , i nwk igra 4231..ali da krila igraju krila. Vidovic će na kraju bit promašaj i nećemo ga uzet jer igrq krivu poziciju.
  • Captain America
    15.2k
    Igraš 352, imaš talentiranog igrača koji se najbolje osjeća kao polušpica i staviš onda Špikića umjesto njega. Nadam se da će bit isti ishod ko i lani kad sam slično razmišljanje imao prije Chelseaja.
  • Orc123
    6k
    Pa meni je glupost da se peilagođavamo jwdnoj victoriji za ime Boga! Bilo je dobro prvo pol u vz i onda trebamo tako i nastaviti a ne sad mijenjati foemaciju bezveze
  • Zagi
    5.8k
    Vjerojatno u ovom trenutku najjačih mogućih prvih 11.
    Ovisno gdje će Ljubičić stajati ovo je ili 433 ili 3241.

    Plitak potok, ajmooo
  • Joza
    369
    Na portalima je sastav 4 2 3 1 tako da mislim da nista od nekih velikih promjena al bumo vidjeli
  • Georg Koch
    4k
    Ne trebamo previse srati, ostanimo malo suzdrzani do kraja tekme. Ovo je realno s obzirom na kadar i sve.
    Svi imamo nekog svog ali nas se ne pita.
    Malo pozitive!
    Ajmooooo
  • Neki tip
    19.6k
    Zašto ne makne bulata i stavi vidovica. Vidovic na poluspicu , i nwk igra 4231..ali da krila igraju krila. Vidovic će na kraju bit promašaj i nećemo ga uzet jer igrq krivu poziciju.Ludovic IX

    Ti bi igrao s Vidovićem na polušpici, a Baturinu upario s Mišićem?

    Pa krila i igraju na krilu, Kaneko i Špikić su danas krila.
  • Zagi
    5.8k
    viktoria.png
    Vrlo fleksibilno.
    Stavi Ljubu na beka , imaš 433.
    Ili kak Miro dolje veli, onda je 352.
  • Miro Vugrinec
    2.2k
    5 iza kaneko i ljubicic wing backovi, Baturina poluspica i Emreli i Spikic najistureniji
  • Blueshadow86
    1.3k
    Svaku utakmicu nove rošade. Drugi golman, drugačija zadnja linija, drugačija vezna linija, krila, drugi napadač...pa to više ni Bog Isus pohvatati ne može, a kamoli sami igrači. Al dobro...ne treba se sekirati samo. :flower:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.