• Mlađi referent
    12.3k
    Danas Takuro igra nogomet! :starstruck:
  • Droljo
    8.2k
    Treba stat iza čvrsto i na tranziciju. Nek česi igraju ak su tak dobri. Stalno deremo na posjed i pljugamo od svih. Daj im loptu, nek stvaraju akcije, da vidim kakve playmakere imaju. Jbte mi ko francuske sobarice svirimo kurcu s loptom 70% i izkontrira nas al baš svako. Treneru pamet u glavu. Ako nemamo kvalitete među stoperima idemo na kvantitetu, sa 3 iza ak treba. Bilo šta probat....
  • Majki2111
    3.2k
    Točno to sam ja i rekao prije dva tjedna, a i Jakir sada na presici.


    Dobio je direktno pitanje o presici o flasteru na Mišića. Rekao je da su razvili mehanizam gdje se izvlači na stranu ili u sredinu s dva stopera i tvore trojku. U tom trenutku moraju ostali vezni igrači prići iznijeti loptu po duelom. Tu kaskamo. Nemamo veznog igrača sa izraženim ofanzivnim duelom. Lako smo branjivi i pročitani. S ovim kadrom ovakav nogomet se na žalost ne može igrati.

    Igramo nogomet gdje previše ovisimo o Brini i to se vidi sada. Ne znam kolko se isplati sada mijenjati ideju igre i koliko uopće ima vremena. Kada se Bruno vraća.

    Možda neka kontraška ideja bi s ovim kadrom više dala. Ne znam.
    Majki2111


    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/317891



    9:30-10:10.

    Već prije 2 tjedna sam to bio reko.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ovo će u svlačionici zvučati sjajno, siguran sam. :lol:

    Lik doslovno čeka Brunu i sam konstatira da ovise o njemu. Ono kaj ću ja tu nešto mijenjati kad ne mogu, nemam vremena, a ionak se Bruno vraća uskoro.

    On zapravo ne zna kaj i kako igrati.

    Je be no.

    :cheer:
  • austrijanac
    4.2k
    Da kazem sto mislim, dobio bi ban (zasluzeno).

    Muko moja.
  • Common Sense
    809
    Očekujem poraz. Gola nećemo dati jer ga nema tko zabiti. Rezultat: 2:0

    Da budemo iskreni, protiv Dinama i ne treba neka posebna taktika, protivnička ekipa samo treba koncentrirano čekati greške koje mi radimo na pretek.
  • Majki2111
    3.2k
    Ne misli na Brunu. Misli na Ivanušeca, Oršića, Majera, Kadziora, Hajrovića, Jakića, Gojaka, Tolića, Andrića, Gavranovića. Svaki ovaj igrač bi bio pojačanje za današnji Dinamo.

    Da ovisimo o Bruni svi znaju i to je javna stvar. To su javno rekli i igrači i Sergej nakon Viktroije na intervjuu ja mislim.


    Tako da ovu presicu ja smatram izuzetno pozitivnom u kontekstu rezultata za Dinamo i dao je do znanja da mogu ići s premisom na Maksimir da će biti promjena u smjeru radničke igre što do sada nismo radili. Nešto će se promijeniti. To je za mene pozitivno.

    Bit ćemo mi dobro. Optimističan sam sada.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Da ovisimo o Bruni svi znaju i to je javna stvar. To su javno rekli i igrači i Sergej nakon Viktroije na intervjuu ja mislim.Majki2111

    Zvuči ludo, ali nije li posao trenera da se pobrine da momčad ipak ne ovisi toliko o jednom igraču.
  • Majki2111
    3.2k
    Pa bit će. Rekao je da ne ide sve preko noći. Ja sam strpljive prirode.

    Jesmo li mi klub koji treba mijenjati 3 trenera u godinu dana???? Ne bih hvala.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ma vratit će se Bruno pa neće ni morati.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Znaci 5 godina igramo istu igru tj. na Petka. Svi treneri su igrali vecinom isto. I sad se neki cude kako se nije razvila igra bez njega, a opet kazem pet godina se igra ista igra i patili smo kad god ga nije bilo. Ovo je prvi put da ga nema bas duze vremena (srecom) i naravno da rezultati pate te po meni nije nikakbo cudo da nemamo plan B, a i nemamo klase kao da prije 2-3 mjeseca u ekipi.

    Po meni je najveca greska ove sezone bio otkaz Biscanu, iako je vecina ovdje to smatrala ispravnim. Imao je svoje musice, ali dijelilo nas je par minuta od prolaska u Ateni nakon svih sranja koja su se dogodila. Jakirovic je uskocio, dobio Spartu i onda mu prodaju Ivanuseca, ozlijedi se Stojkovic pa mu uzvrat mora igrati Marin...

    Da ne duzim dalje, danas se nadam pobjedi jer smo sigurno bolji od njih ali bih bio zadovoljan i bodom, pa onda u preostale dvije izboriti "proljece".
  • Praskaton
    2.3k
    Nevistic-Rile,Max,Peric,Perkovic-Ljubo,Misic(Bulat),Baturina-Kaneko,Spikic-Emreli

    Kad kola krenu nizbrdo tesko ih je zaustavit,a mi vec dulje vremena idemo tim putem.Sami smo si krivi za sve sto nam se događa.Jakir je trebao vec biti bivsi nije zasluzio vodit ovu momcad,takoder svi vidimo da nam fali kvalitete nije to vise onaj dinamo na koji smo navikli godinama.Tuku nas sa svih strana cekaju naš pad.

    I bas zato danas i u nedjelju skupit glave,odigrat muski i preokrenut situaciju.Prognoziram dvije ratnicke utakmice u kojima napokon necemo primit gol.

    0:1 Takuroooo
  • Blueshadow86
    1.7k
    Danas sam nekako najhladniji što se tiče rezultata utakmice.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ukoliko Astana i Balkani odigraju nerjeseno i sa bodom u Plzenu bih bio izuzetno zadovoljan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.