• cibona
    3.1k
    Ja bih htio perkovica na LB, ljubu u vezu, a bulata na klupu.

    Ali mislim da ce on i dalje gurati ljubicica na LB...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ali mislim da ce on i dalje gurati ljubicica na LB...cibona

    Naravno, jer ako pet puta nešto ne ide zašto to ne bi probao i šesti.
  • dzggzd
    180
    Danas vecina ne ocekuje nista zato ja ocekujem pobjedu kad su vec otpisani
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Ja bih danas odmorio Mišića, Baturinu i Vidovića bar 60-70 minuta, krenuo bih sa veznom linijom koja je motoričnija i agilnija,očekujem sličnu tekmu kao u Zg na 0-0 i probati zadnjih 20 minuta prelomiti utakmicu sa svježim Baturinom i Vidovićem.

    Sučić-Halilović-Ljubo bih počeo u veznoj liniji.
  • Neki tip
    21.3k
    To nije narativ iz publike nego izjava samog Jakirovića nakon utakmice Zrinjski-AZ.Mali dioničar

    Misliš na onu koju su "prenijeli" (izmislili) mediji:

    "“Zrinjski je igrao hrabrije u drugom poluvremenu, baš kao kad sam ja bio trener”.

    Ili na ono što je doista i izgovorio:

    "Gledao sam utakmicu. 3-0 prvo poluvrijeme i onda se Zrinjski ohrabrio kao što smo mi i zazivali i pobijedio 4-3 u fantastičnoj utakmici.”?
  • Mali dioničar
    15.5k


    Možda su ga krivo prenijeli, a možda se i hvali selekcijom i rezultatima u Zrinjskom i Rijeci, a konstantno pljuje po Dinamovim igračima.

    Možda.

    Možda igrači koji su dovedeni nakon njegovog dolaska igraju slabije nego igrači koji su popljuvani unaprijed i zbog čije “loše kvalitete” su novajlije (imedju ostalog 3 povratnika) dovedeni.

    Možda traži izgovor u prethodnicima i igračima nakon svakog lošeg rezulutata, ali eto možda.

    U startu je lijepo da komentira tudje dvorište dok u našem eto cvate 100 cvjetova.
  • Neki tip
    21.3k


    Sve 5, možemo ukinuti i "možda" što se mene tiče, jer se nisam u postu ni osvrtao na ovo ostalo, već na konkretnu izjavu koju si spomenuo.

    Jer ga nisu možda krivo prenijeli, nego su ga sigurno krivo prenijeli, budući da je na snimci posve jasno što je doista rekao i to je ovo što sam citirao gore.

    Ima dovoljno svog tereta pa da mu se ne tovari i što nije njegovo.
  • Sajla
    5.1k
    imamo zapad Maksimira koji je protiv Lokse u prvom poluvremenu 'zvučao' katastrofalno.Kepec

    ne mogu govoriti za cijelu tribinu, ali mogu komentirati ono što vidim neposredno oko sebe. najgore ponašanje zapada koje sam ove sezone vidio je bilo prema Bišćanu protiv Gorice.
    podsjećam, bilo je 0-0, nakon što smo prethodno jednom dobili i jednom gubili od hajduka, dobili Astanu doma i u gostima, a između Astana dobili Istru u gostima. dakle, jedan poraz u tom trenutku i onda mučenje s Goricom. ta količina pljuvačine i psovanja najgore vrste mi nije bila jasna. pomislio sam stvarno da su ti ljudi tamo sa zadatkom jer se nije čekao kraj, krenulo je od praktički prve minute.
    protiv Lokse je bilo svega, ali ni izbliza tako agresivno, više se radilo o ironičnim "bravo, majstore" kad bi netko pogriješio. barem na dijelu tribine gdje sam ja. a možda su se samo ljudi naviknuli na ovo stanje...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    bišćan je bio pod puno većim povećalom i svaki kiks mu se gledao jer je "naš"
  • Mali Zeus
    13.5k
    Nisam dugo bio na toj tribini, al zapad je uvijek bio odvratan i toksičan.
  • Orc123
    8.2k
    Ljubu mora u sredinu da donese trku i agresiju! Ja ne znam kak to nitko ne vidi da nam sredina pre spora i pre troma! Nema agilnog veznog igraca osim Ljube i donekle Halila ali Ljubo je razina vise. Pa Perkovic je duplo bolji od Ljube na beku a Ljubo u vezi donosi vise od Bulata u kreaciji i defenzivi!
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ja sam stalno na zapadu i sigurno ima debila, ali kad su dečki u drugom poluvremenu protiv Lokosa izašli sa nožem u zubima zapad je to itekako prepoznao. Kada igramo kao pičkice i kada se Perić, Mišić i Šutalo dodaju do nemilosti normalno je da se poludi.
  • Sajla
    5.1k
    najgori otrov sipaju dedeki od +65. kaj izlazi iz tih usta nije normalno. ak bum ja takav za 20 godina slobodno me eutanazirajte s tri metra štrika.
  • Paggini
    22k


    Potpisujem ovo, sada sam i ja većinu utakmica na zapadu i ti dedeki znaju ići na kurac sa svojim podcastima i urbi et orbi sessionima na tribini, ali je zapad kao zapad dobar pokazatelj na čeg liči naša igra. Doduše, ovo kmetovsko pljeskanje Jakireviću je jazavo, plješčite mu kad zasluži, ako zasluži.
  • Dendle71
    110
    Meni se čini da smo puno toga zaboravili kaj se tiče Bišćana i njegove trenerske rapsodije. Zaboravili smo zbog čega je bilo ljutnje i negodovanja ali i žestoke kritike prema njemu. Normalno mi je da se sa malim odmakom vremena čak i na loša razdoblja gleda romantično – svatko je to već doživio osobno, radilo se o starom poslu/firmi ili ljubavnom partneru (ovo uključuje ženski kao i muški rod)

    Igor je preuzeo kormilo pred tekmu (ako se ne varam – nisam išao provjeravati pa me ispravite – vrijedi za sve ostale navode) protiv Lokse. Uzeli smo 3 boda – onim udarcem Menala. Nakon toga slijedi Hajduk gdje idemo po X i to ostvarimo. Slavimo titulu usred Tovargrada. Odlično! Svi sretni.

    Nakon toga slijedi pak nešto meni neobjašnjivo. Mi smo prvaci – ostalo nam još 4 ili 5 tekmi da odigramo. Prava prilika da se nešto isproba. A kaj mi vidimo od Igora? Isto ono kaj smo vidjeli nekoliko mjeseci kasnije u Ateni – tip ne mijenja igrače. Starta s istom 11orkom završava utakmice s tome 11orkom – uz to je nekako ugurao Topića i to je to. Mi gledamo – ajde rekoh – prva tekma neka, bit će. Kad ono druga, treća sve isto. Igor ne mijenja. Ne pokušava ništa – čisto ono da vidi kaj bi se moglo. Ali opet (neću više pisati svi mi) ja odmahnem i kažem koga briga. Prvi smo. Ipak je Igor taj. Ipak je Igor naš.

    Kreće nova sezona. Pripreme završe – ali sve ostalo ostaje kao i prošle sezone. Igor se nije promijenio, nije promijenio sebe, nije promijenio igru, selekciju igrača, ništa. Ali promijenilo se to da je naša igra bila katastrofalna (nisu ljudi slijepi i nema tu veze ništa s nenaklonosti prema Bišćanu – kad nešto ne valja to ćeš osjetiti/čuti s bilo koje tribini a ne samo zapada) uz to smo krepali I padali s nogu nakon 60. minute. Taj njegov mentalni sklop kojeg ja osobno ne mogu shvatiti nas je koštao katastrofalnog ulaza u novu sezonu, ispadanja u nadoknadi protiv grka nakon kaj imaš sve u svojim rukama – a njega je koštao posla u voljenom klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.