• sport
    3.3k
    Jakirović neće dobiti otkaz nakon Rujevice jer Dinamo tamo neće izgubiti utakmicu.
  • Noel
    6.4k
    Trebao bi dobit i u Češkoj i na Rujevici da bi ostao trener Dinama. Po svakoj zdravoj logici. Mislim po zdravoj logici nebi još uvijek bio trener Dinama tak da.. Ako ne pobjedi u Češkoj ostat će upamćen kao lik koji nije mogao proć skupinu miki maus konferencijske lige.. to bi bila epska sramota za njega osobno ,upravu kluba i sve koji podržavaju njega kao trenera a tu uključujem i njegove navijače.
  • San Lorenzo
    16k
    Čeka se neodgodivo. Ne razumijem zašto? Svi znamo da će poslje poraza na Rujevici dobit otkaz ali se čeka zašto? Da se izgubi još više važnih bodova?Noel

    Treba naći sd-a, pa nek on odluči što sa trenerom, ali pitanje je uopće i kako ta potraga izgleda, tražimo li stvarno sportskog direktora ili ga 'tražimo', a Boga molimo da ga ne nađemo jer je jeftinije naljepiti tu funkciju na trenutnog trenera...ako su mogli Krznar, Kopić i Čačić, što ne bi i Jakir?! :meh:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ima tema trener Jakirović.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Dozvoliti ovom bøeferu sa dovede igrače??? Pa to je znači ili da će mu tata dodati listu sa igračima ili će od nas napraviti Tošk Tešanj
  • Lynx17
    4.1k
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/316121

    Jel su nasi ikada uopce razmisljali o Marino Pusic kao moguci trener?

    Odlicna pobijeda veceras protiv Barcelone. Biti ce interesantno pratiti njihove rezultate.

    Odlicno govori Engleski:


    F9s4vEYXQAA0_R_?format=jpg&name=large
  • Jaro
    7.4k
    ni ne znaju da postoji vjerojatno.
  • NORTE
    11.5k
    Hipotetski, u slučaju poraza u Plzenu i u Rijeci mislite li da bi doveli novog trenera?
    Ja mislim da bi.
  • Olmic
    3.7k
    u slucaju sutrasnjeg poraza ide otkaz
  • pencilneck
    677
    Ne vjerujem. Mislim da je sutrašnji poraz već uračunat u glavama uprave i da otkaz ide ako izgubi na Rujevici.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Hipotetski, u slučaju poraza u Plzenu i u Rijeci mislite li da bi doveli novog trenera?
    Ja mislim da bi.
    NORTE

    Lako moguce ali strah me tko bi bio nasljednik realno, koja je razlika izmedju Jakira i recimo Tomica ili sl., u tom slucaju ostaviti Jakira bolje nego lutati.
  • OsamŠest
    3.5k


    Isto ptičica šapnula? :joke:
  • Noel
    6.4k
    Zna se danima već da je Hanžel vrbovao Bjelicu.. po nekim kuloarima kruži
  • marcio amoroso
    36.6k
    Zanimljivo je kako se treneri biraju u Njemačkoj. Podsjećam da su njemački treneri možda najbolji u svijetu. Klopp, Nagelsmann, Tuchel, Flick itd.

    Njemački klubovi biraju trenere koji su najbolji polaznici njihove akademije koja je među najboljima. Tako se desi da u prvoj Bundesligi treniraju treneri koji nisu bivše zvijezde i koji su u biti no names.

    Evo liste trenera bundesligaša:

    Tuchel
    Terzić
    Rose
    Alonso
    Fischer
    Streich
    Kovač
    Toppmoller
    Siewert
    Baumgart
    Seoane
    Matarazzo
    Werner
    Letsch
    Thorup
    Schmidt
    Sebastian Hoeness
    Lieberknecht

    Samo Kovač i Alonso su bivše zvijezde. Sve ostalo dečki koji jednostavno znaju posao i na osnovu toga dobijaju posao.

    Znam da je nemoguće i van dometa naše vrle uprave, ali da dovedemo najboljeg dostupnog trenera te akademije uvjeren sam da bi nakon dva mjeseca jeli malu djecu.
  • austrijanac
    4.1k
    Njemački klubovi biraju trenere koji su najbolji polaznici njihove akademije koja je među najboljima.marcio amoroso

    Ja kad ovdje tupim da se u Hrvatskoj sustavno vec 20 godina unistava trenerska diploma, napadne me se s pitanjem "ko je odgojio Modrica i ostale".

    Samo diploma, znanje i sustavno usavrsavanje.
    Davanje legendama i zvijezdama trenerske pozicije nas je i dovelo do ovakvih situacija gdje kvalitetnog trenera nema ni za lijeka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.