• NORTE
    11.4k
    Je li moguće da će ova uprava opet dopustiti Petkoviću da ide igrat za repku?
  • Jurki
    11.7k
    Kaj da o cijenjenoj gospodi u Upravi napisem, kaj vec nije napisano, a da ne poberem ban?
    Draga gospodo, ja Vas ne mrzim..vec Vas žalim, žalim iz razloga jer ste jadni i nesposobni zaraditi kruh svojim rukama.
    Živite na račun Kluba koji nama nije bankomat.. vec najveca ljubav.
    Nesposobni ste u realnom svijetu zaraditi i jedan jebeni euro.
    Znam da citate kaj se pise..ima Boga i kaznit ce Vas za svaki cent koji ste ukrali.. kad tad.
  • NORTE
    11.4k
    Stvar je u šteti koju rade dinamu.

    Dok mi navijači šutimo na nanošenje štete našem dinamu neće biti bolje.
  • NORTE
    11.4k
    Da netko iznutra i s vrha namjerno sabotira dinamo to je sad i više nego jasno.

    Jurčić je dobio otkaz nakon prvog poraza (0:2 od Bjelice na Maksimiru), a ovaj ima 5 poraza i x u Varaždinu i lik je još u sedlu.

    Nema više one zm diktature, ali nevjerojatno je šta rade dinamu zadnjih mjeseci.
    Čak ni -4 iza lošeg Hajduka ne donosi promjene.

    Ono, daj smjeni trenera koji gubi bodove na traci i dovedi dokazanog kapitalca koji je slobodan, zna ove igrače i rad u dinamu.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Danas u 17:00 sastanak IO i mumije?
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    te da je za dobre poslove zaslužna "čelična lady"xavier

    Žena je dovela potrganog Kačavendu kojeg je platila milijune i Brodića koji je zabio zadnji put gol kad smo još ispraćali kolovoz, za zadnjeg je dala 500.000 € par mjeseci prije isteka ugovora. Prva je napala i udarila veto Šimiću kad je Titraouija htio platiti unatoč upitnom liječničkom pregledu i kad je htio dovesti Freya koji je imao sličan post kao Brodić.

    No nitko od dežurnih ulizica iz medija nije npr. to kritizirao, a za Šimića su postojali dupli standardi. Inače taj isti Alžirac ima u 3 utakmice 2 gola i 2 asistencije u njihovom prvenstvu. Odigrao je više utakmica od Stojkovića i Kačavende zajedno.

    Kvalitetnog sportskog direktora zaboravite, jer taj čovjek mora raditi posao, a to u Dinamu ne vole. Vole lovu i vole naslikavanje. To su sve likovi koji su dizali ruke za kriminalca i bili fikusi, zato je i klub sad u ovakvom stanju, vidi se sva njihova stručnost.
  • Jaro
    7.3k
    nemoj tako, tu su sada i ovi koje je vladajuca stranka poslala da i oni omaste brk ako ima jos sto unutra...
  • austrijanac
    4.1k
    No nitko od dežurnih ulizica iz medija nije npr. to kritiziraoMathiasovi Chageri

    Kao da je Lesicki sposoban sam napisati nekakav kvalitetan clanak. Sprdat se sa krivim stadionom u Osijeku je ok, ali upitat nekoga zasto smo dali ikakve novce za Brodica je teski SF.

    Makar dovoljno je on lukav, zna da ako napise nesto o tome, sutradan bi se mazao vazelinom i molio za oprost u susjednoj drzavi.
  • mlinchica
    1.8k
    Lesi danas nema veze s novinarstvom. Možda je to nekad bio, prije dolaska u Dinamo, ne znam, nisam ga čitala niti pratila. On sada isključivo koristi portal da bi se osvećivao ekipi i klubu radi otkaza. Niti trunke objektivnosti, samo korištenje informacija “svojih” ljudi u klubu, koji isto tako vide korist u njemu da plasira informacije koje njima odgovaraju. Filtrira i pušta u javnost samo ono što bi moglo naštetiti osobama koje smatra krivima za svoj otkaz ali i njima bliskim ljudima. Zato sam bas tužna kada vidim da neki njegove članke uzimaju kao relevantne i za primjer. Njegovi članci su samo osobna osveta, a nikako briga o voljenom klubu, kako zna često naglasiti.
  • xavier
    12.1k
    Lesi danas nema veze s novinarstvom. Možda je to nekad bio, prije dolaska u Dinamo, ne znam, nisam ga čitala niti pratila.mlinchica

    Lesi je svoju karijeru započeo s "naše strane" da bi nakon nekog vremena prešao u SN gdje je ubrzo počeo pisati kao da je glasnogovornik mamićevog Dinama, a ne "objektivni" novinar. No kao da je već znao kamo ga put nosi dalje jer je zatim i "ozakonio" to svoje pisanje te stvarno i na papiru postao ono što je u tekstovima bio već davno prije toga.

    Zatim dolazi do nesretnog pucanja ljubavi i Lesi prelazi u Germanijak i odjednom postaje zakleti neprijatelj kluba u kojem je do nedavno radio te počinje pisati tekstove gdje pune gorčine u kojima odjednom ništa ne valja na mjestu o kojem je do jučer pisao same hvalospjeve.

    Uglavnom, poanta je da Lesiju ne vjerujem da napiše kako je sutra utorak.
  • sport
    3.3k
    Lesi se zagledao u krivu curu i to je platio poslom u Dinamu.Pošto ljubavne jade ubija u alkoholu piše pizdarije.
  • xavier
    12.1k
    Lesi se zagledao u krivu curu i to je platio poslom u Dinamu.Pošto ljubavne jade ubija u alkoholu piše pizdarije.sport

    Zato sam i napisao kako je "pukla ljubav"...i u prenesenom i u doslovnom smislu :wink:
  • sport
    3.3k
    Kažu u dnevniku N1 da je na dnevnom redu Statut.
  • Nino Bule
    13.7k
    Stvarno nam je klub teska televisa presenta, glasnogovorniku clan uprave ukrade curu i ovaj izleti iz kluba i zavrsi kao urednik sportskog portala i krene lupat po bivsim poslodavcima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.