• Blueshadow86
    1k
    Kaneko je danas bio živa napast! Milina ga je gledati s loptom u nogama, okomit, konkretan, brz, prodoran...to je ono što nama već dulje vremena fali!
  • Ludovic IX
    5.8k
    Amo bi logično razmišljali, onda je rij3ka nakon nedjelje na +7..

    A možda i tovsri na +10..

    Ma i neka. Ako treba sve izgorit, bolje 8 mjeseci prije idućih priprema.

    U plzenu se ne nadam ničemu.
  • NitkoBitan
    13k
    Ako Jakirovic ne ode padamo u Rijeci sigurno. Plzen je nebitan.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ona neka ideja s Vidovićem naprijed je bila promašaj.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Jakire bilo bi dosta...ako je prošli tjedan pogodio i okrenuo utakmicu zamjenama, onda je ovu totalno ubio glupostima...Bulat je precjenjeni pimpler koji živi od čekanja slobodnjaka, Ademi je legenda kluba, ali to je igrač koji je otišao u Kinu jer više nije za ovu razinu, što je i sam izjavio.
  • serbus
    3.6k
    Bez ideje o kreativnosti, samo nekakve visoke lopte u 16 i bezbroj dodavanja u prazno.Mali Zeus

    I onda ne stavi Kulenovića u napad a ideš na visoke u 16m :lol:
  • Peškaman
    2.8k
    A za sta je točno Jakir kriv,ne branim ga,nek ode odmah veceras.
    Za to sto mi ne mozemo u prazan gol ubacit,sto pogađamo 2 stative,Zelenika skida 2 zicera.

    Jedine pohvale za Zagia, Kaneka,Tea i Perkovića,ostali nek se nose u 3pm.
    Mišić preko kurca igra kao i Vidović.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Bulat i Ademi nisu uopće bili problem.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Zvat Vahu, dat mu 2m€ godisnju placu, nek slozi momcad po gustu, do zime izgurat nekako
  • Goran86
    88
    Bravo Kaneko, Šutalo odlazi svaku tekmu izgubi istu. Jakiroviću bi smješno bilo dati otkaz, jer tko je alternativa? Možda Kruno Jurčić. S ovom ekipom Jakire izdržati do zime i onda ofenziva u pojačanjima. Sreća pa je hnl nikada gori i konkurencija se nije odlijepila.
  • Filip 91
    577
    Jakiroviću, vrijeme je.
  • criticus
    1.4k


    Ne uzimam srcu nego sam ljut ko ris. Pa jel on normalan. Konačno gkedam utakmicu u miru, reko fala dragom Bogu imamo smisla. Primimo gol, ma nema veze smo igraj. I onda skužim da imamk trenera paničara koji nakon primljenog gola u 60. minuti od svoje ekipe napravi kaos. Pa oni nisu znali ko di trči. Varaždin nije zna kako zatvorit koridor prema Kaneku, al zato je to Jakir efikasno zatvorio.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Kad vidim onu loptu/centarsut Misica i nase napadace koji nijedan nije gladan golova dodje mi muka. Pa daj napadni tu loptu i prostor i zakucaj to.
  • veselko tenžera
    1.4k
    Prvo poluvrijeme 12 udaraca, drugo 3, a lovio su rezultat. Sve što smo odigrali u od Sparte kući je bilo zadnjih 15 minuta s Lokomotivom i prvo poluvrijeme ovdje. Sve sa Sučićem i Mišićem, a ovdje ideš spašavati stvar s Bulatom i Ademijem. Jakire povedi Šutala u Čapljinu i nek se nijedan ne vraća. Bulata izbacite na Krki.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Ja im neću ništa zamjerit. Dobro su igrali. Trener konačno baš dobro postavio utakmicu. Prvo poluvrijeme - komentar suvišan, drugo - jebi ga. Zamjerka može bit Boško unutra, ali prvi sam molio Boga da ohladi Perića, a da je Perić igrao srali bi svi.


    Ili treba prihvatit da nam je realnost ovo sve, ili dovesti trenera s milion + eura plaće po sezoni.
    Ali takav na ovaj kaos neće doć. Bišćanu smo stavljanje glave na panj i izlaska iz komfora repkice zahvalili otkazom nakon dva poraza, Jakiru ćemo sličan izlazak iz Rijekinog komfora isto dat otkaz. I tko onda? Bjelica, koji također nema kontinuitet već neko vrijeme i nekim se odlukama i izjavama nije pokazao kao realan čovjek. Ne znam, lutamo, jebeno lutamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.