• Pop corn
    8.4k
    Odlična partija Dinamaseljak86

Vrlo dobra partija. Ne može biti odlična s 20 izgubljenih lopti i 10 napadački skokova protivnika. Ima tu prostora za napredak. Isto tako prvo poluvrijeme smo obranu igrali mekano i lošije nego što bi mogli. Čim su je podigli u drugom poluvremenu nekoliko brzih polukontri i kontri i lakih poena. Tako da ovih 7 dana do iduće utakmice fakat se mogu iskoristiti na treninzima za poboljšanje.

Dubrovnik se odlično držao prve 3 četvrtine, ali razlika u kvaliteti je jednostavno došla do izražaja.seljak86

Dobar je Dubrovnik, baš su momčad s glavom i repom. Bit će zajebani svima i po meni će biti sigurno u playoffu. Danas im je recimo falio jedan igrač i to se, obzirom da nemaju širinu kao mi, osjetilo pred kraj.

Kod naših osim Novacica, raduje i dobra predstava Brzoje sa svim poenima u drugom poluvremenu, ali i Vrgoca koji je bio stopostotan. Nažalost suci su mu brzo na vrat stavili 4 osobne pa nije u nastavku nešto previše zaigrao. Kraljevic drugo poluvrijeme vrlo dobar, prvo brza tri faula pa je umjesto njega morao Vrgoc, a i Nakic sa solidnom dionicom. Širinu fakat imamo, Gara recimo danas za njega skromnih 10 poena, ali 7 asistencija i 2 ukradene. Miksic isto 7 asistencija uz 8 poena, a trica mu dva puta baš iscurila. Vucic u obrani lav, u napadu 10 poena i nažalost falilo je ono zakucavanje preko igrača Dubrovika za poster. Širina danas opet se pokazala, iskočio sad Nova, zadnji puta je to bio protiv Cedevite Garafolić.

Mislim da ćemo imati odličnu sezonu.seljak86

Sad je puno lakše. Imaš 5:1 i dvije domaće doma zaradom protiv Šibenika i Dubrave te "gostujuću" vani protiv Cibone. Tako da, izuzev putovanja u Poljsku, ima vremena za treninge i poboljšanje kvalitete igre.
  • seljak86
    2.6k
    Mene u biti iznenađuje koliko je Dubrovnik ozbiljna ekipa. Od nas im je tek drugi poraz, a izgledali su stvarno dobro većinu utakmice. Ova naša liga ima stvarno za ponuditi poslastice od utakmica kao što je ova bila.
  • Patak
    2.9k
    Bila bi još bolja da se riješimo ABA lige koja je kočnica razvoju košarke kod nas.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Definitivno je došlo vrijeme da se ja pospem pepelom na ovu temu. Prije valjda jedno godinu-dvije sam se posvadao s nekim tu na temu KK Dinama. Bio sam dosta skeptičan. Kroz sve ove akcije, izložbe dresova, ova sad akcija itd me KK Dinamo osvojio. Ostajem u srcu Cibonaš, ali KK Dinamo je druga ljubav. Pohvale ekipi :100: