• kibic
    1.1k
    Podnar jer prilično indirektno potvrdio da sportski sektor nije imao dobru komunikaciju sa ostatkom uprave. Nisu Šimiću dali punu podršku. Preispitivali su njegove odluke, bilo s razlogom bilo bez, ali nisu usklađeni bili. Sad kad nema Šimića izlaze te stvari van. Ono kaj je dobro je da se ovakve informacije u prijašnjim godinama nisu uopće znale, a sad se konkretnije zna tko i kako vodi klub.

    Iskreno bi rađe da koriste D+ za direktnu komunikaciju sa navijačima za ovakve stvari. I da bude dostupna za sve koji plaćaju članarinu, ne posebno još neku premiju.
  • Mali Zeus
    12.9k
    Reko je lik i da će sportskom sektoru dati novce za zimski prijelazni rok itd. Mene sad zanima tko uopće čini taj sportski sektor trenutno?
    @Common Sense, jebiga nije im imao tko dati otkaz jer se tek trebao ustrojiti NO i IO. Neće sami sebi sigurno, vidiš kak se ljige pokrivaju međusobno i čuvaju si guzice.
  • masacusec
    3.5k
    Sada kada su potjerali i Šimića i Bišćana, svu odgovornost svode na njih dvojicu...
    Koga nema, udri po njemu! Stoka!
  • Lynx17
    4.1k
    https://www.youtube.com/shorts/vQffeTODgXk


    Nisu jedini klub Gary, nisu jedini...
  • Šteco
    680
    Meni nije jasno kako je moguće u istom intervjuu reć kako su se odluke donosile zajednički, a onda u drugoj rečenici reć da je jedna osoba dovodila neke igrače, a neke stopirala.

    Dobro je i neko napisao... Da je intervju bio prije 10 dana, kontekst u kojem bi se Kaneko spomenuo bio bi totalno drugačiji.

    I to još intervju dobije lik koji ga je sprdao nedavno, te koji po cijele dane gostuje negdje i sere po svima u klubu i o klubu. Fantastično.

    Konačno, o kurvertarki i "onoj dvojici" imao sam i prije jako loše mišljenje. Sada je osjećaj jači i potvrda tog mišljenja došla.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Odakle ideja da bi ovaj IO trebao smijeniti upravu?
    Glava vam je na drugom mjestu, zaboravljate da ovaj IO ima podrsku uprave i predsjednika, tj da su ih oni izabrali. Naši predstavnici su tamo u manjini i ne mogu nista napraviti.
    Tako da snovi i otkazima upravi su i dalje samo snovi.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Vrhunac svega mi je to sto prvi transfer koji se spominje za zimu je igrač kojeg je pronašao Šimić :cool:
  • Noel
    6.3k
    Nije Šimić nego Marko Marić koji je zadužen za francusko tržište i koji još uvijek radi u sportskom sektoru.
  • Mihaljević
    9.8k
    Markan je pametan tip i nalazi zanimljive igrače Bernauer , Khaoui , Mensah itd... Al' rijetko kad da će uprava pristat , oni su ipak za Kulenović & Co. Iskreno se i ne bi začudio da on postane novi SD , čak bi to i volio.
  • NORTE
    11.4k
    0 puta rasprodan Maksimir u mandatu ove uprave.
    Čestitam!
    Najgora uprava u povijesti kluba.
  • Fićo1986
    1.1k
    i to ne cijeli Maksimir,nego pola...
  • The Undertaker
    5.3k
    Sačekaćemo završetak polusezone za rekapitulaciju. Baš me zanima konačna bilanca posjete i zarade od ulaznica. Zanimljivo da Podnar u interview nije rekao tko je odgovoran za cjenovnu politiku za ulaznice.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ako te zanima Podnarov odgovor on bi vjerovatno bio Šimić u konzultacijama s Bišćanom, a ostatak uprave potvrdio.
  • austrijanac
    4.1k

    S obzirom da on donosi nekakve odluke vezane za marketing (tako je i sam rekao), volio bi vidjet opravdanje njegovo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.