• Sajla
    5.1k
    na svu sreću je HNS ukinuo druge momčadi :(
    ostaje ugovaranje takvog odnosa s nekim niželigašem koji nema ambicija ili ista stvar u nekoj slabijoj stranoj ligi. i jedno i drugo više košta (ne mislim samo u eurima).
  • Nino Bule
    13.8k

    Da, pricamo o tome vec godinu dana al nema pomaka jer nam je uprava nesposobna, a i to je opet gore rješenje nego druga momcad, hvala hns-u na idiotskoj odluci.
  • i more je plavo
    1.1k
    Jbga mi smo klub koji mora trpiti menađere, jer nismo u poziciji upustati se u licitacije sa bogatima, Bara i slicni isto imaju interes suradjivati sa Dinamom, jer nije isto prodati igraca iz Lokse i Dinama, a agent ima proviziju od cifre, tak da imamo opciju u suradnji s menađerima promovirati potencijalne zvijezde, uzivati u njima sezonu, max dvije i onda uhvatiti ozbiljniju lovu, ili kupovati igrace od 27-28 platiti ih milju-dvije i moliti boga da odigraju dobru sezonu i onda na njima zaraditi milju.
    A zariđivati se mora jer od ulaznica i tv prava ne pokrivamo ambicije vece od ulaska u KL.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Vec je nekoliko puta Bara gurao ovog malog garavog preko placenih clanaka u medijima. Red uzvisivanja klinca kakvog ima svaka druga ulica u Riu i red pljuvacine prema sadasnjoj garnituri u Dinamu.

    Od tog malog najvjerojatnije nece bit nis. Fascinantno je Barino lose pamcenje, kaj ne spominje sve one koje je dizao u nebesa a propali su kao zeton...

    U ocima plebsa je Bara super menadzer, Kustosija pala u 3. ligu a preko malog garavog ce Bara zaradit za bolji auto i novi stan. Za 5,6 godina nikog nece biti briga kaj je s malim Brazilcem. Vuk sit, ovce na broju.
  • The Undertaker
    5.4k
    Kupovina/prodaja igrača je posao koji ima svoja pravila i način kako se to radi. Manageri su jedan neizostavni segment tog posla. Šta to znači da ih moramo trpiti? Tko ih ne može trpiti ili ne zna raditi s njima ne bavi se time. Ako ne znaš voziti nećeš prodavati automobile. Naravno da Bara gleda svoj interes. Čiji interes bi trebao gledati? Na klubu (SD, Uprava) je da dogovori rješenje u zajedničkom interesu, ako to mogu i znaju.
  • Lynx17
    4.1k
    Nije sve crno ili bijelo. Da Bara radi u svoje interese? Naravno.

    Ali hocemo sada zaboraviti koliko se smijalo na racun Olma kada je stigao u Dinamo? "O da, ogroman talent koji je, slusaj, izabrao Dinamo umjesto Barcelona! :rofl: "

    Bilo je milijun takvi komentara. I od Dinamovi navijaci i od ostali (naravno).

    Moze Bara raditi u svoj interes a u ISTO VRIJEME imati igrace koji ce zaista vrijediti puno. Ali vrijeme ce sve pokazati.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ja sam napisao isto što i ti samo drugim riječima.
  • miro
    4.4k
    Nemam ja problem da se s Barom radi u nekim normalnim uvjetima, ali u situaciji gdje on "ne zna" jel bi Belinho potpisao stipendijski ugovor s Dinamom ili ne, onda stari moj odi do Barce, Milana, Bayerna i tamo ga promoviraj. E al ne, on bi da mali bude Dinamu i napreduje, ali ako mu za 2 godine na vrata zakuca Leipzig, da Dinamo dobije frišku figu. Ili, možemo i dalje, uzme Bara 10 igraca i kaze ovi su svi za Dinamo i hocu da igraju, ili nijedan nece potpisat ugovor s Dinamom - kaje onda Bara nama preprodavac igraca i ujedno šef škole nogometa - to mi je odnekud poznato vec.

    Takve glasne likove s vezama po internet portalima i novinarima koji se prodaju za ručak samo što dalje od Dinama
  • Jaro
    7.4k
    Može Bara trubiti kaj oce, ali on ima 1 pogodak od koliko?
    Također, zašto bi dinamo nastavio razvijati ovog malog ako nije nimalo zaštićen?
    Neka se mali razvija onda u Loksi, Rudešu, Hajduku... On ima 14 godina i manager mu neke uvjet postavlja, pa moguće da će sutra vidjeti žensku, dići će mu se stojko i odustat će od nogometa...
  • Sajla
    5.1k
    problem je u tome kaj Bara kad pregovara s Dinamom s druge strane ima jebivetre za koje nitko nikad nije čuo. a toga smo i svi mi svjesni.
    da su tamo ozbiljan SD i voditelji nogometne škole s autoritetom i rezultatima, uprava s vizijom, dogovorili bi se odmah jer bi ovaj znao da mu je Dinamo najbolja prilika da stvori igrača koji će mu donijeti ozbiljne novce. istovremeno, tko mu drugi preostaje u Hrvatskoj? lik je puno previše u medijima, pokušava pritiskati i mislim da to najmanje ima veze s malim Brazilcem.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Andy Bara naravno ceka da vidi gdje ce otici dinamo i kako ce se formirati nova skupstina. Ako ostanu stvari kako i jesu onda njemu super, a ako pobijedi 'nova struja' onda je njemu sranje. Zasto?
    Jer demokratizacija i novi vjetrovi nalazu da vise nema toliko provizija igracima i da bude sve transparentno. Da nece jedan transfer od 100mil zapravo zavrsiti pola na racunu menadzera i jos dio na posredniku.
    Bara radi presing na upravu, da ako oni ne pristanu na njegove uvjete (njegove provizije) da javnost lincuje upravu i seru kako su besplatno propustili najveceg talenta u hrvatskoj pobijesti.
    Ne znam kako, ali ako Belinho ne potpise ugovor, opet ce krivac biti Šimić i Bišćan, to je svima jasno. A Podnar ce izaci u javnost i reci da su tadasnji trener i sportski sekotr uprave odbili ugovor sa malim.
  • DiddyGuela
    2k
    Bara je trgovac a nogomet je biznis. Ako klub i on nađu zajednicku racunicu posao ce se raditi. Sada jel Olmo jucer ili Belinho sutra...imena nisu bitna. Bara nije svetac ni svemoguca sveznalica. On radi posao nogometnog agenta i to vrlo dobro na europskom nivou. Dinamo kao klub moze izabrati sa kojom kategorijom agenata ce raditi. Ponekad ce on fulati kao sa malim iz Rome a ponekad ce pogoditi kao sa Olmom. Mi kao klub moramo znati gdje smo i s kim mislimo raditi jer danas svaki taj klinac iz akademije vec sa 13-14 godina ima agenta.
  • thomas22
    262
    Jel tko gledal tog malog brazilca? Kako igra?
  • Dadinho10
    55
    baš se to i ja pitam. Jel netko gledao dečka? Jel stvarno za 10 klasa jaći od svih?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.