• OsamŠest
    3.5k
    A meni je vrh ova izjava..


    Što se tiče statusa u Dinamu, Bara dodaje:

    “S njim klub želi potpisati ugovor, ali mi još uvijek razmišljamo što je najbolje za njegov igrački napredak zbog cijele situacije u kojoj se Dinamo nalazi. Sada je sve OK, ne treba srljati i raditi neke ‘lude’ poteze, on je dijete, treba ga pustiti da normalno odrasta.”

    On će jednog dana biti najskuplji igrač Dinama! I to uvjerljivo najskuplji igrač Dinama. A to govorim iako znamo koliko je Dinamo zaradio na Olmu, Gvardiolu… No, ako se sjetimo kako su drugi izgledali u njegovim godinama, Belinho je bolji od svih! Vidio sam Kovačića, Halilovića, Dudua… U njegovim godinama, nitko nije kao Belinho! On je novi Neymar”
  • Jaro
    7.4k
    Nista od njega pokraj ove budale...
  • Keyser Soze
    10k
    Oteli ga Romi :lol:
  • OsamŠest
    3.5k
    Ma želim reć da lik u istom intervjuu kaže u stilu da nije baš siguran hoće li ostavit klinca u Dinamu i da će isti taj klinac bit jednog dana najskuplji igrač Dinama..

    Kaj onda, jel ga odvodiš il ostaje? :grin:
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Pa istu foru radi sa onim malim Dinom Klepijom kpji je bio u nas par mjeseci pa ga odveo u Kustosiju, sad ga gura sa 16 u prvu momcad i navodne se Arsenal i ostali bore za njega, nude milijune i slicno.

    Ako tome dodamo i onog Fayea kojega je prodao Barceloni za par milijuna (na kraju ispalo oko 1.5) to je vec treci kojeg gura, a da se dotice Dinama.
  • miro
    4.4k
    Netko treba tom Bari zalupit vrata pred nosom, pa nek prodaje dalje sam. Alternativa tome je da nam manageri igrača malo po malo diktiraju sve u klubu
  • Mrvica
    3.9k
    Pa samo je sa tom izjavom pokazao kakav je lik. Dok se ima novaca i dok cvijeće cvate i ja ću biti tu, e kad nastanu problemi vidit ćemo šta ćemo i kako ćemo. Treba mu netko očitat bukvicu i objasnit mu da je sve potrošni materijal pa i on kao menadžer.
  • Jaro
    7.4k
    ali on je doveo Olma, nemos tako...
  • Mrvica
    3.9k
    moj grijeh, moj grijeh, moj preveliki grijeh. Od prošlosti se ne živi. :lol:
  • flexXy
    2.3k
    Mislim da zivite u imaginarnom svijetu ako mislite da se tog Bare mozemo samo tako rjesit. Nogomet je dns taoc svih tih menadzera koji ti lako razjebu koncepciju kluba ako se zamjeris njemu i njegovim frendovima. Kad ti se zatvore vrata za najvece talente u zemlji koji su pod menadzerskim agencijama od
    12,13.godine onda imas veliki problem
  • Paggini
    21.1k
    S obzirom na naš (nepostojeći) scouting i lagani gubitak dominacije pri odabiru talenata u Hrvatskoj, biti dobar s Barom i sličnim ljigežima je nužno zlo, nažalost.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Od tog Belinha nece biti nista tako da ni nije neka tragedija ako ode.
  • Patak
    2.9k
    Ima u Zagrebu sad i Lokomotivu i Rudeš za razvoj talenata. Trebati će Dinamo dobro razmisliti kako dalje s tim menadžerima. Najbolje bi bilo da imamo jednog jakog SD za pregovore s takvima.
  • Nino Bule
    13.8k
    Najbolje bi bilo da imamo dinamo 2 u drugoj hnl (prva nl) sa ozbiljnim trenerom i tako filtriramo one spremne za seniorski nogomet, sve ostalo je puno zajebanije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.