• reziser
    6.8k
    Ante Rebić isključen je na utakmici Europske lige između njegovog tadašnjeg kluba, frankfurtskog Eintrachta i francuskog Strasbourga (3-0) igranoj u kolovozu nakon grubog starta na golmana Matza Selsa i vrijeđanja službene osobe. Zbog toga mu je UEFA odredila čak pet europskih utakmica suspenzije.
    Međutim, Rebićev sadašnji klub, AC Milan suspendiran je iz europskih natjecanja na godinu dana zbog kršenja financijskog fair-playa tako da ove sezone neće osjetiti kaznu. Ipak, mogli bi osjetiti posljedice kazne sljedeću sezonu, ako se kvalificiraju u neko od (tada će biti) tri europska natjecanja pod okriljem UEFA-e..

    Naime, Rebić će ju morati odraditi bez obzira na klub u kojemu tada bude, a podsjetimo, s Milanom je tek ove sezone potpisao dvogodišnji ugovor o posudbi.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Kad vidim ovaj jadni United muka mi je.
  • Dudu
    2.6k
    Ako im skauti rade ista, dovest ce Olma. Ako vec mora otic iz Dinama, to mi se cini kao odlicna opcija za United i Olma, a i Dinamo jer mogu platiti..
  • reziser
    6.8k
    pokrenuta istraga
    igrači francuske protiv naše repke u finalu SP bili dopingirani??
    Igrači PSGa!

    Radi se o žvakaćoj gumi koju je patentirala američka vojska, a koja se može nabaviti bez problema.

    Žvakaća guma je bez šećera i obogaćena B vitaminom, a sadrži 50 miligrama kofeina! Nogometaši ih konzumiraju uoči utakmice kako bi ne dugo zatim osjetili njezino djelovanje uz smanjenje osjećaja umora. Kofein iz žvakaćih guma u organizmu počinje djelovati nakon pet minuta. Nakon što su Parižani u 1. kolu Luge prvaka nadjačali madridski Real s 3:0, počelo se glasno pričati o tome. WADA je pokrenula istragu i izgleda da su došli do zabrinjavajućih podataka. Istraga antidopinške agencije otkrila je kako su se žvakaće gume pojavile u Francuskoj prije nekoliko godina. Prvi su ih počeli koristiti igrači Monaca koji su 2017. osvojili naslov prvaka.

    Istraga se proširila te je otkriveno da su francuski reprezentativci na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji 2018. godine također konzumirali žvakaće gume uoči utakmica. Naime, imali su 120 paketa takvih žvakaćih guma! Vjerojatno su neki igrači i uoči finala s Hrvatskom (4:2) žvakali uprave te žvakaće gume! Istraga je potvrdila da su Francuzi iste žvakaće gume koristili 2016. na EP-u na kojem su bili domaćini. Žvakaće gume je Savezu predložio vezni igrač Blaise Matuidi.
    Nisam siguran koliko su te žvakaće gume učinkovite.One su na raspolaganju igračima, na stolu su u sredini svlačionice zajedno s ostalom energetski bogatom hranom kao što su orašasti plodovi. Može ih uzeti tko želi, nitko ne tjera igrače da ih uzmu - rekao je liječnik francuske reprezentacije Franck Le Gall. Cijeli slučaj je pod istragom Svjetske antidopinške agencije i čeka se njihov zaključak. Jesu li žvakaće gume dopinško sredstvo ili samo energetski stimulans?



    Izvor Večernji
  • Zambatine škude
    2.6k
    Žvakaća guma je bez šećera i obogaćena B vitaminom, a sadrži 50 miligrama kofeina! Nogometaši ih konzumiraju uoči utakmice kako bi ne dugo zatim osjetili njezino djelovanje uz smanjenje osjećaja umora. Kofein iz žvakaćih guma u organizmu počinje djelovati nakon pet minuta. Nakon što su Parižani u 1. kolu Luge prvaka nadjačali madridski Real s 3:0, počelo se glasno pričati o tome. WADA je pokrenula istragu i izgleda da su došli do zabrinjavajućih podataka. Istraga antidopinške agencije otkrila je kako su se žvakaće gume pojavile u Francuskoj prije nekoliko godina. Prvi su ih počeli koristiti igrači Monaca koji su 2017. osvojili naslov prvaka.reziser

    Ovo je teška glupost. Te žvakaće se najnormalnije kupuju u ljekarni i savršeno su legalne. Jamie Vardy uzme skoro pa cijeli paketić i popije tri Red Bulla prije tekme. Tog će lika srce s 45 godina krpit
  • Dudu
    2.6k
    Naši novinarčići otkrivaju toplu vodu. Legalan dodatak koji se navelike koristi.
  • Bosna86
    11.7k
    Koristim ih i ja prije teretane, plus cbd ulje poslije.. Apsolutno legalno ali nasi novinari su debili, jbg
  • deda
    32.7k
    Imam novu simpatiju, ne znam od kuda su se pojavili - Fc Famalicao :cool:
  • LovroZG
    1.3k
    Kupio ih jedan od dioničara Atletica i hrane se uglavnom igračima Jorgea Mendesa. Zgledaju ko obična filijala.
  • deda
    32.7k
    Ma jučer sam ih gledao protiv Sportinga i totalno su me oduševili, a nikad prije čuo za njih nisam. :rofl:
  • Infinity
    16.4k
    Mrsko mi je citati clanak, ali ako se HNL zadrzi medju 15 liga na UEFA-inoj ljestvici onda cemo imati predstavnika u trecem pretkolu EL.
  • Bosna86
    11.7k
    Treba nam prolaz Dinama u osminu finala i da Oly ispadne kao cetvrti... teska partija
  • Infinity
    16.4k
    Nisi ukalkulirao bonus bodove. Neka mi i Olympiakos imadnemo do kraja jos po pobjedu i dva remija recimo i neka mi budemo drugi, a oni treci. Oni ce ici u EL nakon cega ce Grcka imati 26.100, a mi bi imali 26.625 i bjezali bi im cijelu jednu pobjedu. Plasman u osminu finala LP donosi jos 5 bonus bodova, a to je nama 1.250 na koeficijent. Imaj na umu i da pobjeda Olympiakosa vrijedi 0.400, a pobjeda Dinama 0.500.

    Svakako da bi tu valjalo da Zvezda prodje kao treca, jer ce prije oni ispasti nego Olympiakos u EL, al nije za odbaciti vjerovanje da bi s osminom finala HNL bila blizu ostanka medju 15. Upravo ti bonus bodovi bi mogli donijeti prevagu.

    Uz osminu finala LP HNL bi dobio vjerojatno koeficijent preko 6.000 i to bi bio dobar zalog za buducnost. Sad smo izgubili 6.875 i odmah se starta jako nisko na pocetku sezone, ali se naredne gubi 4.500, ali konkurenti oko nas takodjer gube malo bodova. Vise gube Grcka i Danska, ali ce i Ceska izgubiti toliko da padne ispod HNL-a. Ova osmina finala mozda ne bi zadrzala to 15. mjesto, ali bi bila dobar korak za izboriti top 15 sezonu kasnije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.