• Nino Bule
    13.8k
    Bas gadljivo
  • Jaro
    7.3k
    svakako nije svetac, bas kao ni biscan... Ali svi znamo (objasnjeno nam je iz kluba nekoliko puta) kako je uprava funkcionirala. Sad odjednom a ipak nije tako - Simic je sam sve sjebao (OK, malo mu Biscan pomogao). Zato sad krece prosperitet - City, Real, Bayern na aparatima trenutno od straha...
  • austrijanac
    4.1k
    ↪austrijanac
    ma ima istine u ovome, nije dario svetac
    Olmic

    Ima 10% u vrh glave istine. Puno sam i rekao.


    Cijena za Miereza je bila dogovorena, ali ipak evo nije.

    Nismo kontaktirali Raic Sudara, ali ipak jesmo.

    Model placanja za Myku smo odlicno odradili, ali evo sad ipak nismo mi odradili nit smo ga htjeli.

    Sve odluke donosimo zajednicki za stolom, ali ipak ne.

    Dinamo ne posluje tako da isplacuje provizije trecoj strani, ali ipak nam fali milijuni i milijuni eura.

    Simic se mozda nije snasao, kao ni Biscan, ali da moram bit izmedu njih i Podnara, izbora nebi ni bilo.
  • Olmic
    3.7k
    a tko je iz kluba objasnio kako se radi?
  • Jaro
    7.3k
    jesu odgovorili na pitanja mailom, jel i Simic rekao, jel i Vlatka rekla - sve Uprava donosi na sastancima. A kad je i postavljena uprava jel objasnjeno da svak ima po jedan glas plus Vlatka presudni kao predsjednica.
    Nista nemre jedna osoba napraviti - a potpisnik je ionako Vlatka.
    Pa se eto ja pitam, kako je to Simic sve na svoju ruku odradio?
    Osim naravno Stojkovica i Kacevende koje je svojim majcinskim kvalitetama Vlatka privukla nakon teskih pregovora s Lokosima...
  • Common Sense
    798
    Ovaj intervju je još jedan pokazatelj da je od strane IO zaključeno da je ljetni prijelazni rok bio katastrofalan i da bi Šimić dobio otkaz da na početku sjednice nije preduhitrio sve prisutne. Puno je tu dubioznih odluka, Krdžalić, Janković, Tolić, Pašalić, Kačavenda, da ne nabram sva dovedena pojačanja. Trener Bišćan se u jednom trenutku pogubio, što je i Šimić nedavno priznao. U svakom slučaju, drago mi je da je netko iz vrha konačno javno istupio, a evo sada prilike Šimiću i Bišćanu da demantiraju navedene izjave ukoliko su neistinite.
  • Noel
    6.3k
    Čekam samo negdje intervju da neko kaže da su kola krenula nizbrdo odkad je drug Antolić otišao iz kluba. Da ovaj cirkus bude potpun još samo to želim negdje pročitat.
  • austrijanac
    4.1k
    Ako i dalje vjerujete Podnaru i vlasti, izasli su vam prvi transkripti danas sa svjedocenja kuvarice i Mirkeca pa citajte i uzivajte, vjerujte drzacima ljestava.
  • Jaro
    7.3k
    link?
    @Noel a mogao bi se i vratiti drug milicajac pa da imamo punu upravu ponovo. Steta da prevelik teret padne na ovu ekipu...
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ako ništa sad znamo ko je podnar, guzičar koji briše podove ispred majke kraljice. Hvala gospodine što si nam dao povoda da sad i po tebi udaramo jako, govno
  • The Undertaker
    5.3k
    Ovo treba sve rastjerati. Član Uprave se kao opravdava, servira polutajne informacije iz kluba i polira svoju poziciju prije sjednice IO. I to novinaru koji je blatio tu istu Upravu i klub prethodnih mjeseci. IO treba početi tražiti ozbiljnu Upravu jer ovo neće izaći na dobro. Ovaj mi ne bi dočekao jutro u klubu.
  • Jaro
    7.3k
    Ovo treba sve rastjerati. Član Uprave se kao opravdava, servira polutajne informacije iz kluba i polira svoju poziciju prije sjednice IO. I to novinaru koji je blatio tu istu Upravu i klub prethodnih mjeseci. IO treba početi tražiti ozbiljnu Upravu jer ovo neće izaći na dobro. Ovaj mi ne bi dočekao jutro u klubu.The Undertaker

    potpisujem od prvog do zadnjeg slova...
  • Mathiasovi Chageri
    2.7k
    Ovaj lik je sjeo i javno u intervjuu izjavio čak i neke interne stvari koje ne bi trebale ići van i objasnio sve, da je Šimić kriv za sve, da je Biščan odlučivao o tome koga dovesti i koga voditi na pripreme bacanjem novčića, da je Vlatka Peras žena majka kraljica, sve osim toga što on točno radi i koji je njegov doprinos Upravi u ovih pola godine, a sve to u intervjuu novinaru koji sasvim slučajno, bivšeg sportskog direktora nije mogao smisliti nacrtanog. S druge strane Šimić je u svakom intervjuu govorio da su oni uprava i da zajedno donose odluke.

    Ispričavam se, objasnio je koji je njegov doprinos bio ovih šest mjeseci, nazvao si je frenda u Rijeku na mobitel da ga pita hoće doć bit sportski direktor.

    Pa majko mila zar mi zaista ne možemo naći dva krštena lika da dođu jedan u upravu i jedan kao sportski direktor i da se napokon krene raditi ozbiljan posao.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ima ovdje dosta istine u razgovoru sa Podnarom. Što je transfer rok više odmicalo, manje sam vjerovao u Šimićevu famoznu teku i njegove kontakte. Istina je sigurno da nisu imali ama baš ništa zajedničko, sportski sektor i uprava. Ovi jedno, oni drugo i tako proleti transfer rok, i svi smo svjedoci šta se desilo ili šta nije. A što je bilo ne vrijedi spominjati. Krivica je na Bišćanu i Šimiću, a sad nek nas uvjere koliko su sposobni oni, a ovi bili nesposobni. Pa da vidimo. Za početak želim sportskog direktora koji ima ime i prezime u nogometnom svijetu. Pa onda sanjati o pojačanjima. I slažem se da moramo ovo izgurati do zime, ostati u Europi i onda vidjeti što će prvi mjesec donijeti. Nema nam druge
  • DiddyGuela
    2k


    Slazem se u potpunosti.

    U upravi nam sjede bezveznjaci, to je odavno poznato. Ali isto tako moja ocekivanja od Simica i Biscana su bila puno veca. Ok, jasno da oni nisu svemoguci, njihov rad djelomicno (ali ne potpuno) determinira rad uprave, bas kao u svakom drugom klubu. Međutim ono malo odluka koje su Simic i Biscan sproveli pokazale su se kao vrlo slabasne. Djelomicno se toga dotakao Podnar a i ti si ih spomenuo u svom postu.

    Vrlo cudne odluke pri selektiranju same momcadi. Pocevsi od igraca koje smo imali ali ih je struka oznacila kao nepotrebne, pa do ovih dolazaka od kojih prakticki niti jedan nije pojacanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.