• Mali Zeus
    13.2k
    Izvrsna logika, ajmo ne napraviti nijedan stadion jer je to za rudeš i HD.

    I da Dinamo ide u Sesvete.

    Zagreb kao glavni grad i kao grad nogometne tradicije treba minimalno jedan pošten stadion, a kad bi jednog dana imali dva to bi bilo pravo čudo.
  • Papastrumf
    12.4k

    Ako Zagrebu ne treba Kranjčevićeva s 12.000 mjesta onda mu pogotovo ne trebaju Sesvete s 8.000. Do Kranjčevićeve se barem može doći različitim vrstama gradskog prijevoza kad već nema adekvatnog parkinga. U Sesvetama nema parkinga, javni prijevoz katastrofa, a o prometnom kolapsu da ne pričam. Pa kako bi to izgledalo u Bistričkoj na dan utakmice?
  • mali M
    5.2k
    Izvrsna logika, ajmo ne napraviti nijedan stadionMali Zeus
    To nisam rekao.
    I da Dinamo ide u Sesvete.Mali Zeus
    ni to nisam rekao. Govorimo o zamjenskom stadionu na određeno vrijeme
    Ako Zagrebu ne treba Kranjčevićeva s 12.000 mjesta onda mu pogotovo ne trebaju Sesvete s 8.000.Papastrumf
    ponavljam, Sesvete su puno veći rastući budući sportski potencijal nego će centar zagreba više ikad biti..
    Pa kako bi to izgledalo u Bistričkoj na dan utakmice?Papastrumf
    isto kako izgleda i Maksimirska i Bukovačka.. Kolaps.. Ali kad se riješi produžena Branimirova ni to više nebi trelo biti takav problem.
    Što se tiče parkinga, pa logika nalaže da bi se sa novim stadionom riješavalo i pitanje parkinga..

    sve ok momci, dozvolite da je nekome bolja ideja i nešto drugo osim Kranjče..
  • Papastrumf
    12.4k
    sve ok momci, dozvolite da je nekome bolja ideja i nešto drugo osim Kranjče..mali M

    Pa diskutiramo. Tko kaže da smiješ iznositi svoje stavove i ideje? :wink:

    Ali kad se riješi produžena Branimirova ni to više nebi trelo biti takav problem.mali M

    Tek se radi prva faza produženja. Ta druga teško da će biti i u sljedećem mandatu.
  • mali M
    5.2k
    Tek se radi prva faza produženja. Ta druga teško da će biti i u sljedećem mandatu.Papastrumf

    Kranjču očekuješ prije? :snicker: malo se zezam, ali zbilja sam stava da se u Kranjču ide stihijski od trenutne vlasti pa će nas nakon godine natezanja dočekati: "imali smo najbolju volju, ali zbog objektivnih okolnosti, odustajemo od kranjčevićeve i tražimo novo idejno riješenje za novi tzv. zamjenski stadion za Dinamo.." Zato sam ja za Sesvete... tamo možemo praktički sutra krenuti... a i zbilja vidim veliki sportski potencijal za budućnost... da ne kažem ako pričamo o Dinamovoj filijali da se onda sve preklapa i slaže..
  • Dudu9
    816

    Od kakvih novaca ce Dinamo radit nekom drugom stadion pogotovo Sesvetama koliko ja znam oni nemaju prvoligaša, i po tebi bolje je 1 drugoligašu radit novi stadion a dva. kluba prve lige ne trebaju stadion.
  • Mali Zeus
    13.2k
    sve ok momci, dozvolite da je nekome bolja ideja i nešto drugo osim Kranjče..mali M

    Dozvoljavam.
  • mali M
    5.2k
    Dozvoljavam.Mali Zeus

    Hvala ti... sada se osjećam počešćeno i mogu otvorenije voditi dijalog na temu stadiona u Kranjčevićevoj! :lol:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Eto, drago mi je da sam pomogao.
  • Armagedon13
    959
    Danas u Večernjem
  • Jaro
    7.4k
    živi bili pa vidjeli...
  • deda
    32.7k
    Sve ćemo znati kad se izglasa gradski proračun za 2024
  • Orc123
    8.1k
    Sve se bojim da ni od Kranjce nece biti nista a stvarno to bi bio najjeftiniji nacin da zagreb dobi barem 1 funkcionalan stadion bar od 10 000mjesta..... Za Maksimir cemo se nacekati i ne vjerujem da ce se ista pomaknuti s mjesta naredne 3-4 godine i to je optimisticnija prognoza.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Sve se bojim da ni od Kranjce nece biti nistaOrc123

    Zašto?
  • Orc123
    8.1k
    ne znam...pre malo se prica o tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.