• Antonio bbb
    257
    Ponos Zagreba! Sljedecu tekmu na Maksimiru ocekujem minimalno 6000!
  • Droljo
    8.2k
    . Baturina ga je bar 5 puta izignorirao u boljoj pozicijiLaugreano

    Strašno. I nije ovo prvi put! Treba baturini objasniti neke stvari..
  • Filip 91
    804
    Neprocjenjivo je čitat komentare kmečavaca po portalima
  • sport
    3.4k
    Ovakva pobjeda diže momčad više nego da smo dobili 8:0.KTC je i dalje igračina za sve naše stopere.Perković opet korektno odradio posao.I opet pitanje za trenera zašto je dovodio Sosu,Kulenovića,Halilovića.I da, imamo malog Živkovića.A kod šanse Žilinskog za 0:2 krivnja je na Ljubičiću jer ne stoji u liniji sa stoperima inače je bi bilo zaleđe.Puno je tu posla,ali nadam se da neće opet predsjednica odlučivati na kojim pozicijama nam trebaju pojačanja.
  • Benito
    920
    Kad je Sučić ušao na zadnjeg veznog a Mišić je pomaknuo gore, meni je to dobro izgledalo i od Sučića i od Mišića
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Čabraja gospodin. Muški je podnio poraz i pet minuta poslije utakmice dao odmjerenu izjavu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Valjda će sad Jakir naučiti nešto iz ovog iako brijem da ni Perković ni Kaneko neće početi sljedeću.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Jel kamikaza vise zasluzija igrat prvu?!
  • Ali
    2.2k
    pod prodanom i namjestenom misle valjda na asist Bulata inace rodjenog dalmatinca... ha ha ha ha...
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Japanski uvest kao izborni predmet
  • Blue Austrian
    337
    Uf, lijep je zivot
  • Muka
    357
    Pametni ljudi i realni staloženi ljudi nogu naučiti po koju oamtenu stvar iz ove utakmice. Uz sve limite treba cijenti borbenost i želju za pobjedu čitavu utakmicu. Nije to bezveze stvar. Izrazito mi je drago kad sam vidio igrača koji razumije nogomet i njegovu jednostavnost od 2/3 igrača s obe strane na ovoj utakmici i to u zadnjih 10ak minuta kad je bilo najteže. Mali Sučić, samo naprijed, nešto će biti od ovoga dečka. Također nažalost vidljivi su limiti nekih igrača i na pozicijama koji oni igraju i njihove kretanje. Sada uz još jednu lijepu posjetu našoj Slavoniji, čeka nas još jedna od jako bitnih utakmica koja neće buti nimalo laka. Svi u VŽ!
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Zasto prenosite ovdje sta pisu nebitne klošarske stranice??

    Ovo je ZONA DINAMO i prenosite ovdje osamnaestogodisnje frustracije jer je sudac s pravom produzio utakmicu?
  • Krizy
    44.3k
    Bilo bi lijepo vidjeti ovaj sastav u kontinuitetu pa da se nešto i uigra

    Nevistić - Ristovski, Theophile, Perković, Ljubičić - Sučić, Mišić - Kaneko, Baturina, Vidović - Emreli
  • Paggini
    22k
    Ne sjecam se kad sam zadnji put padao po ljudima tribini nakon gola, ali danas sam se izuo cijeli. Bravo decki.

    Kanekove bravure su za sve pohvale, ali ne bih htio da se zanemari da jedan Theophile sa 35 godina, pola godine bez utakmica dodje, odradi tešku doktorsku tekmu, sprinta na svaku loptu i grize kao džukela, svaka mu jebena čast. Perković također odličan uz njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.