• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ljudi jos nisu svjesni da je Takuro nas kapitalac ove sezone :heart:Gražvydas Mikulėnas

    :cry: :heart:
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Svaka cast Ristovskom na proslavi gola s Kanekom :grin: Bas lijepo za vidjet
  • Blue Austrian
    337
    Ja sam vjerovao :starstruck:
  • darko-ivk
    35
    Krenuli su ofenzivno s pričama o namještenoj utakmici. Pa dokle više. Znači ne smijemo pobijediti nikoga, već se priča o namještanju utakmica.

    I najgore mi je što o nadoknadama pričaju Tovarčine čiji klub je izvlačio pobjede u debelim nadoknadama koje nisu imale razloga da se igraju toliko koliko su se igrale.
  • jp23
    2.7k
    Neka cmizdre, mi ćemo gospodski, a oni nek ostanu gmizava stoka
  • boem
    309
    Da se Kaneka guralo od ljeta, sad bi imali riješen problem desnog krila. Nadam se da je ovime rezervirao mjesto u prvih 11, Špikić rezerva

    Btw. Strašno mi je drago zbog Kaneka danas
  • dzis
    820
    Nakon prvog znao sam da ide i drugi. Vidi se da i ekipi znači puno, očito su i iza trenera.. Ja bi ipak maknuo emocije po stranu i smijenio ga večeras, ali uprava to neće napraviti
  • Benito
    920
    Jel netko zna koliko je točno trajala provjera?
  • cibona
    3.1k
    Boze, ova pobjeda mi je draza od atalante i chelsea zajedno. Je li problem meni???
  • Navijač Dinama
    8.4k
    ko im jebe mater. Glupi su ko kurac i nek nastave umirat u svojim mukama, tugi i teorijama zavjera.

    Ako itko ne bi smio pricat o sudijama i sklanjalicama posljednje 3 sezone to su upravo oni jazavčine mrtve kamenjarske( postovanje za sve Dinamovce iz dalmacije i šibenčane lokalpatriote vas ne računam u ovo debilsko jezgro).
  • Laugreano
    2.5k
    Kenko je osim gola i asista odigrao odlicno. Borbenost, svaki pas, dribling smisleni. Utrcavanje u dubinu. Baturina ga je bar 5 puta izignorirao u boljoj poziciji
  • Krizy
    44.3k
    Haha pustite te suparničke idiote.
    Prvo su pisali da bi se nama sudio penal da netko padne kao njihov.
    Var poništio pa pišu napokon pravda.
    Onda se produžilo onoliko koliko se njima ove sezone produžilo u 5-6 utakmica.
    Uvijek neke izlike.
    Ko im j mater
  • Droljo
    8.2k
    Može špikić i lijevo...
    Čabraja kuler total. Uvijek smiren.
  • hardek
    2.9k
    Namjestili smo utakmicu s Lokomotivom i preokret u 98. minuti. Majko sveta šta je ljudima s glavom
  • darko-ivk
    35


    Ma znam, samo budem toliko revoltiran njihovim komentarima, a oni su prvi koji se ne bi trebali javljati u vezi tih stvari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.