• Dudu9
    816
    Prvo upravu potjerat, pa tek onda novi trener, jer nema smisla novi trener, ako će ovakva uprava dovodit pojačanja, jer od 10 jedan igra a otišla 3 standardna igrača.
  • sanjinlego
    3k
    Kakav Bjelica? Tko će platiti? Ništa od toga. Ukoliko Jakirović dobije otkaz, nemojte se iznenaditi izborom novog trenera hehe
  • emilperska
    5.7k
    BJELICA NENAD
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Samo jedan živi blizu Maksimira.
  • dzis
    816
    Nije samo do trenera ljudi.. Vlatka van. Zaposlit je u Dabi nek pere čaše
  • cron1ck
    1.7k

    Ja sam bio isto takvog mišljenja da nema ništa ni od Tomića ni Bjelice jer em se nema pare, em niti jedan od tih trenera nije previše zagrijan za doći. Očekujem Cvitanovića, Krunu ili možda Čačića što je nerealno, ali eto nikad se ne zna koliko nisko možemo pasti
  • pencilneck
    674
    Je li moguće da ova prevara od trenera još uvijek nije smijenjena?
  • emilperska
    5.7k
    Ako on ostane trener, ja bojkotiram do kraja sezone nevezano uz nikad skuplju godisnju. Napravio je od nas Goricu!
    Vadi Bulata van, jedinog igraa sta iz nicega kreira gol ili sansu. Misic pogubljen. Peric nikad gori. Ljubo nije za HNL ovakav.
    Zao mi je sto smo ikad pljuvali Cacketa..
  • Olmic
    3.7k
    Uvjeren sam Kruno ili Tomic
  • sanjinlego
    3k


    Ajde majstore, izborniče, koga da stavi? Stojkovića ili Kačavendu? Koga? Sve je ubacio, i HNL i Europa. Najlakše je pametovati, i pljucati po Jakiroviću, problem je nešto drugo na što svi šutimo. Zato plaćamo 25€ za gledanje Ballkanija.
  • Facke
    3.6k


    I da nema koga deti ekipa nesme ovak igledati. Bez energije, ideje bez icega. Rudes bi bolju sansu kreiral od nas. I tu je price kraj. Po mene se vidi same jedne, momcad je okrenula treneru leda.
  • emilperska
    5.7k

    Jesi ti jedan od podcast HDZ branitelja velikog trenerskog maga?
    S normalnim trenerom ne bi izgubili Balkani, Split, Goricu, a ni ovo dns. Sigurno ne bi dobili sve, ali imali bi barem omjer 2-2.
    80.minuta.. totalna pogubljenost.. Kaneko zavrsio na stoperu, Misko na beku, a Rile u napadu. Vidovic cijelu tekmu ne zna sta igra, Ljubo van zivota.. Ovaj vadi Bulata kao jedinog igraca koji jednim udarcem ili ubacajem stvara gol. Igraci samo dizu ruke, medusobno se gledaju.
    Ovo nije najjaci Dinamo, ali ovo je sigurno najgori trener od 2005.
  • sanjinlego
    3k
    Puna podrška Sergeju, odličan trener. Ne znam samo kako će biti kada od zime na golu bude Horkaš, a na krilu Hoxha - pojačanje iz Slaven Belupa. Bit će to dobro!
  • Ali
    2.2k
    Ako Bjelica dodje vraćam člansku. Jer covjek je srao po Dinamu i time pobrisao sve dobro što je napravio dok je bio trener. A koliki je potencijal sa lošom selekcojom pokazao je u Osijeki i Trabzonu.

    Goran Tomić, i to dati čovjeku odmah bianco bez uvjeta do kraja sezone 2024. Neka odradi jedan peelazni rok i nek proba dignuti ovo.
  • Jurki
    11.8k
    o cem ti pricas? Kakvi Tomici i Bjelice?
    Nema od reciklaže nist.
    Nama treba iskusnjara od trenera.
    Nek dopeljaju postenog trenera stranca a ne ove Hnl prevare.
    Tomica je posralo u Loksi jednu sezonu i to je to od njega.
    Necu nikad zaboraviti njegov blagoteleci pogled na klupi Rijeke kad ga je Leko školoval u finalu kupa.

    Ostale hnl trenerske prevare necu opce ni komentirati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.