• NitkoBitan
    17.6k
    Taman nesto krene i primimo bezveze iz kornera. Ma nemam vise snage gledat, trebam stedit zivce za sutra.
    20.3k
    Osobno smatram da ovdje krivca nema. Ovo je utakmica koja se događa jednom u životu. U 51 sekundi bilo je 0:3, nakon minutu i pol 0:4 i kao šlag na tortu za 0:5 primimo gol taman kad smo počeli igrati, i to pravi pacerski di golmanu lopta prođe i kroz ruke i kroz noge. Ušao im je do tad baš svaki udarac, ali
    svaki. Kad doslovno započneš tekmu s četiri gola minusa šok i nesigurnost kod igrača su sasvim normalna stvar, no nakon toga su dečki počeli igrati ali ta nesigurnost se nažalost više nije dala ispraviti u fazi obrane. Jednostavno se sve okrenulo na njihovu stranu krenuvši s tim autogolom za 0:1. Bolesno poluvrijeme, baš nešto što se neće još dugo ponoviti.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Postružin prva 3 od 4 gola su njegova.
    Šteta ovih golova iz kornera,nebi to još bilo gotovo.
  • Peškaman
    4.4k
    Kako mislis nema krivca hahahha
    Pa svi igrači su krivci,ispali su teski amateri,Titograd ih je limitirao na 4,naši du popili u 2 minute 4.
  • BBBaranja
    2.5k
    Vratari nam nisu došli danas,poljaci su agresivniji,ovo me podsjeca na kup sa sibenikom..