• Mihaljević
    9.8k
    Košćević i Vrba su za Kuleta i Marina tri levela iznad.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Fino odigrali juniori, ima tu potencijala i za prvu momcad odmah sad
  • deda
    32.7k
    Bravo djeco :clap:
  • Lynx17
    4.1k
    Da Vrtbancic igra u Manchester City (naprimjer), ja mislim da bi vec imao minutaze u prvu momcad. Ozbiljno.

    Medutim, mora se takoder shvatiti da oni igraju U19 i to PROTIV U19. Nije isto ovako igrati 1.HNL. Ali da ima tu perspektivne igraci za prvu momcad, ima.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Koliko sam ja vidio u prošlim utakmicama mislim da od juniora jedino Vrbančić može odmah uskočiti među prvih 25-26 igrača Dinama i biti u rotaciji u seniorskoj ekipi. Nemojte da vas ponese kao hajdukove navijače prošle godine kada su govorili da bi im juniori mogli biti top 4 u HNL-u i da bi trebalo igrati 10 juniora i Livaja. Juniorski nogomet je drugi sport u odnosu na seniorski.
  • Sajla
    5.1k
    to su djeca i na njih se ne može staviti pritisak rezultata koji nose Dinamovi seniori. ali im se moraju stvoriti uvjeti za tranziciju u seniorski nogomet. Modrić je prije 18og rođendana posuđen u Zrinjski, nakon toga još igrao u Inkeru pola sezone. Vrbančića se treba uvoditi u takvo okruženje seniora, i to da igra, ne samo da trenira ili popunjava broj na pripremama.
  • Ivanmtk
    1.1k
    slažem se. Ni seniori koji dolaze iz prve lige se ne mogu nositi sa pritiskom Dinama,iako dominiraju u svojim klubovima, a kamoli juniori..
  • Blue Austrian
    337
    Bitno da su prosli.
  • immerwieder
    1.4k
    sad da vidimo u utorak protiv chelsea kak bu to zgledalo
  • marcio amoroso
    36.6k
    U subotu protiv Lokosa, a oni su prvi.
  • Orc123
    8.1k
    Ne pretjerujte! Marin je bio extra dominantan u juniorima pa nakon 4 seniorske sezonw jos nije ni blizu razine Dinama. Pogledajte di je Lukanic, Tomek, Duvnjak, Saranic, Vukotic, Barisic koji je zabijao ko na traci! Ogromna je razlika između juniorskog i seniorskog nogometa! Ima par igraca koji ce imat mjesta u Dinamu ali polako! Sljedece sezone jwdino Vrba i to samo za rotaciju i krug od 26 igraca cca. Gledajte Hajdukove juniore koji su napravili podvig pa cak ni u Hajduku rijetko tko dobiva priliku....postepeno treba ih ukljucivati osim kad je netko vanserijski talent poput Joska ili Baturine a sad Vrbe! Ostalih 4-5 koji ce biti oznaceni kao projekt kluba mogu iskocit i sa 20-21-22g....i Sutalo nije odmah iskocio!
  • Lynx17
    4.1k
    Orc!23OsamŠest

    _gp_SK.gif
  • i more je plavo
    1.1k


    Šteta kaj Marin više nemre igrati za juniore, mozda bi jos uvijek vjerovali da imamo buducu zvijezdu.

    Danas protiv turaka mi se bas nitko nije posebno istaknuo, da pomislim da bi se ove sezone moglo od njega nesto ocekivati.

    A problem je sto iduce godine ta generacija izlazi, i opet ce biti problem koga od njih potpisati i nadati se, a koga otpisati.

    Nek guraju sto dalje, pa mozda netko iskoci.
  • Orc123
    8.1k

    Od obrane nikog, jedino Cvetko mi se cini ok ali on i sljedece sezonw mislim da moze jos u juniorima bit tako da...iz sredine Caic me iznenadio i on bi trebao na posudbu negdje, iz napada mozda Majic i Koscevic....Vrbu bi prikljucio prvoj ekipi na ljeto...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.