• JustThePine
    2
    @BluePhone67... Dobro, baš taaaak star nisam, a kolko sam gospon... Da se i o tome raspravljati :lol:

    @marcio amoroso... Hvala. Još bolje vas sve našel :up:
  • 000
    946
    Mr. Tex, welcome to the blue hell!
  • reziser
    6.8k
    Sraka dobro dosao, pozdrav od rezeka
    Nestao si sa sneta
  • deda
    32.6k
    Gospon Samobor, dobro došli među svoje!
  • Zambatine škude
    2.6k
    Pozdrav svima!

    Ovdje Xavice sa sportneta, dosta velik dio ekipe odavdje poznajem i osobno. Rođen u Imotskom romantične 1990. godine, cijeli život živim u centru Zagreba. Prva tekma par dana nakon šestog rođendana, Dinamo Segesta 3:3, kada Marić, Cvitanović i Viduka donose bod nakon nestvarnih 0:3 iz prvog poluvremena u ekipi u kojoj su igrali legendarni Piplica, Vukas, Šašivarević, Vlado Petrović...

    Prva samostalna tekma bijeg s najboljim frendom na Sjever protiv Zadra 2004. godine ako se ne varam. Prvo gostovanje kultna Rijeka 2007. godine.

    Uletio sam na forum jer vidim da je dobra ekipa, i jer ionako 70 % svojeg dana provedem razmišljajući, pišući ili razgovarajući o Dinamu, što u 90 % slučajeva završi teškim pičkaranjem i živciranjem. A kaj ću, mazohist sam, i znam da ste i vi.

    Nadam se da sutra ovaj moj grozni nadimak ide u ropotarnicu povijesti
  • BluePhone67
    3.9k


    Pozdrav Zambiju i mogao si se jucer javiti ali dobro :wink:

    Cisto sam htio jos spomenut, kada si vec ovdje da imamo blog i voljeli bi da on krene u smjeru svih onih koji imaju afiniteta pisanje tekstova o bilo cemu vezano za Dinamo.. Da li ce pisanje biti dnevno, tjedno, mjesecno ili godisnje je ne bitno, ali tko god ima kakav tekst moze ga tamo i postavit kao izvorni za Zonu Dinamo.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Poslao sam u onu grupu da se ispričavam svim Sesvećanima kaj se nismo stigli porazgovarati kako spada, ali sam jurio napisati i poslati priopćenje za medije tako da može izaći jutros u novinama...

    Nisam skužio, di i kakav blog?
  • deda
    32.6k
    Pozdrav Gospon Škude, dobro nam došel! Napravit ćemo mi od ovoga foruma pravu Dinamovštinu vidim.
  • BluePhone67
    3.9k
    Nisam skužio, di i kakav blog?Zambatine škude

    y6is8es4snbnz4h6.png

    U blogu cemo staviti folder tekstove svih forumasa sto ovdje obitavaju.. Samo cekamo prvi tekst :cool:
  • reziser
    6.8k
    Xavice, pozdrav i dobro dosao
  • markoli
    1.7k
    Dobro došao, sad ste dvojica s Mujčinom na profilnoj :grin:
  • reziser
    6.8k
    Jel netko zna di je elcapitan?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.