• NitkoBitan
    17.9k
    Ma dobro je to. U par dana 3 tekme futsala i Viktoria Plzen. U petak protiv Titograda ce biti sigurno rasprodana.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Uf, znači ostaje još bar 2 soma neprodanih karti, neugodno iznenađen iskreno.
  • Nemrem99
    22


    Također, ali sve ovisi o pozivu Boysa sutra.
    Lako se to rasproda u 2 dana.

    Iako, mora svima bit jasno, da ono kaj se dogodilo u Ciboni na proljeće je povezano i s osvajanjem naslova i atmosferom oko 'pravog' Dinama. A sad je takvo kakvo je...
  • BBBaranja
    2.6k

    Iznenađujuće slaba brojka..očekivao sam krcatu dvoranu sva tri dana
  • M94
    1.2k
    pa baš zato sam i ja očekivao da će se ljudima trenutno više gledati futsal nego ono groblje od HNLa i trenutno stanje U Dinamu, bar da odmore dušu. :D
    A sad je takvo kakvo jeNemrem99
  • rob ljubavi
    868
    Ako je 3000 s godisnjima, bit ce to puna dvorana.

    Kapacitet mislim da nije prek 4500 pogotovo ak su uvučeni teleskopi...

    Klasika, sutra završni poziv grupe + klupska objava u stilu "još malo pa nestalo" i da vidiš navale :D

    I naravno, dan utakmice, starozagrebacka navika donosenja odluke u zadnji tren i kupovanja karte pred dvoranom. A onda kad svi vide spektakl u utorak, srijeda i petak ce planut :)
  • NitkoBitan
    17.9k
    odluke u zadnji tren i kupovanja karte pred dvoranomrob ljubavi

    Oce se moc kupit ispred dvorane? Naravno ako ostane karata...

    Zadnji put kad sam uzimao za finale online procedura kao za transplantaciju bubrega, neka mene i kupovanja prije same tekme :smile: Druga opcija mi je zaletit se do Ilice...
  • rob ljubavi
    868
    Pa ne znam zašto se ne bi moglo ako ih ostane
  • bluepower86
    961
    Za sport kojeg vikendom prati 500-ak ljudi,sigurno nije losa brojka ako ce preko tjedna bit 3,4soma ljudi po tekmi.
  • deda
    32.8k
    Broj prodanih ulaznica za Plzen od puštenih u slobodnu prodaju je prešao 1.450

    Sutra u prodaju kreće fizička prodaja na karatani.
  • Tine1993
    3

    Tri tisuca za utakmicu sutra?
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ma bit ce prek 4 tisuce. Gro ce nas uzet kartu danas i sutra. Jos klinci imaji besplatan ulaz i nisu uracunati u brojku prodanih karata...
  • Tine1993
    3

    Ma dolazimo iz Maribora iz Slovenije, pa neznamo na koju bi se nama najviše izplatilo doč...
  • NitkoBitan
    17.9k
    Sutra osim nas igraju Lubawa i Titograd. Pobjednik te tekme nam je glavni konkurent za prolazak dalje (naravno ako i mi isto pobjedimo Orebro) tak da bi ja osobno isao na tu "kljucnu" tekmu da bas moram birat.
  • zagr
    505
    neka u četvrtak grmi za kureta... !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.