• Patak
    2.3k
    "Čekamo kraj prijelaznog roka za ocjenu" tak se pričalo cijelo ljeto.
  • austrijanac
    2.7k
    Kad god pomislim da ne može gore, oni dokažu da može.

    Svaka im čast.

    Vama igračka, nama Svetinja.
  • cibona
    1.6k
    O simicu nemam pozitivno misljenje, dapace, ali smatram da je placljiva gospodica trebala dati otkaz prije njega.

    I jako me ljutio tretman medija prema simicu i perasici. Simica su doslovno vrijedali na osobnoj razini, zadnji tjedan davali su mu svakojake simptome psihickog bolesnika, a mamicevu tajnicu su oslovljavali sa "zeljezna lady", "gospoda peras". I slicno.

    Takoder, kada je perasica dovodila dvojac iz lokomotive (nakon mjesec dana natezanja, to jest mjesec dana prekasno), mediji su namjerno naglasavali da je to iskljucivo njezina zasluga i da nije bilo nje oni nikada ne bi dosli u dinamo, a "simiceva pojacanja" npr. francuza od PRVOG dana etiketiraju i nazivaju ga ogromnim promasajem, a cinjenica je da je trenutno daleko bolji od sutala koji je placen 4 milijuna.

    Eto, to me jako smeta, ali ponavljam daleko od toga da simic nije kriv za trenutacno stanje, ali prije njega trebali su otici mamicevi potrčci.
  • Doktor Kunić
    2.7k
    A šta će tebi dostavit osobno imena koja se prate? Do roka je 2 mjeseca a ti si već sad počeo maltretirati, mogu misliti šta će biti u 1om mjesecu...
  • Orc123
    5.5k

    Mlatis bedastoce jer pojma nemas! Da, igraci se skautiraju mjesecima unaprijed kad se radi vizijski i ciljano! Mi cemo opet stihijski to odradit s panikom u zadnja 2 dana!
  • OsamŠest
    2.6k
    Mlatis bedastoce jer pojma nemas! Da, igraci se skautiraju mjesecima unaprijed kad se radi vizijski i ciljano! Mi cemo opet stihijski to odradit s panikom u zadnja 2 dana!Orc123

    Mislim da nisi u pravu. Radi se na pojačanjima i to vrlo intenzivno.
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Sa ovakvima kao ti nema smisla voditi razgovore, za početak nauči čitati sa razumijevanjem.
  • Orc123
    5.5k

    Iz tvojih usta u Bozje usi.
  • Orc123
    5.5k
    evo barem se u necem slazemo
  • M94
    572
    Neki su se malo preračunali i mislili da će sve ići glatko, ''naši'' su u klubu itd. Umrežena mafija se ne rješava preko noći. Za Šimića je ovo prevelik zalogaj, koliko god i neke stvari radio loše, što mu i zamjeram, manjak komunikacije prema vani, pitanje je šta je on mogao tu sam uz ekipu pored sebe?
    Konačni sud ću dati kad progovori kao što je rekao za koji dan, ako opet bude nešto u fino, sve je divno i krasno, podrška Dinamu itd. Onda bolje da je otišao jer nije ovo za njega. Jer ništa nije divno i krasno i mafija drma klubom i dalje.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Da je loše odrađen prijelazni rok to svi već znamo. Jel on bija zadužen za njega il cila uprava zajedno kako on potencira ni to nećemo nikad znat. Mada u tu novu isforsiranu demokraciju kroz medije iskreno ne virujem. Al jedno mi nije jasno za vrime braće se gura u medijski prostor sa bivšim legendama kluba za bolji Dinamo, Dinamo kakvog svaki navijač želi! Sansa mu je dana, ka veliki dinamovac prelagano je diga sidro.
    Fajter očito nijee, a sposobnost isto jako upitna možda je bija samo fikus. Ispada da su se rješili Bišćana kojeg je on predlaga i sad njega. Igre prijestolja se nastavljaju, mafija se tako lako ne predaje
  • Ali
    2k
    Netko je rekao danas sliedeću rečenicu :
    "Šimić i Bišćan nisu ljudi za obračun i borbu sa mafijom, oni su mirni ljudi koji su pošteni i vole Dinamo".

    I ja volim McDonalds pa mi to nije dovoljna kvalifikacija da budem član uprave istog.

    Isto tako je Dariov frend Mara bio par mjeseaci SD u Rudešu i isto je naglo otišao. A da nihe do Pere? nema strpljenja i ne toleriea noedrađivanje zadanih ciljeva?
  • Mihaljević
    8.4k
    Da mi je rekao neko u 6mj da Šimić i Bišćan u 10mj neće bit u Dinamu, reko bi mu da je lud totalno. Jednostavno premlako su odradili sve , a baš se puno očekivalo , nmg vjerovat da je Dario tako lako odustao.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Da Boban jednog dana postane predsjednikom Dinama nakon 3 mjeseca bi ga proglasili nekompetentnim i nedovoljno kvalificiranim

    U kojem paralelnom svemiru nam je osoba koja je bila jedan od glavnih skautova Milana, osoba koja je bila u IO Lokomotive, osoba koja je bila predsjednik HUNSa, a uz sve to, iako su ga nedavno tu neki ismijavali radi toga (kao da oni imaju nešto veće) ima i uspješan biznis sa kafićima (jedan od najvećih lanaca kafića u HR) nekompetentna za voditi sportski sektor?
  • Facke
    2.3k


    Za Biscana mi je bile jasne da nebude dugo trener. Ak si ga pratil, a sigurno jesi, njeguv nogomet je nikakuv postal biti. Kad je preuzel od Cacica nastavil je po Cacicevem sistemu. Nis ne menjati, ne delati zamjene. Zgubil se je Biscan u Dinamu. Nije iskoristil ovu priliku.

    Uprave sam cital intervju da je Simic izjavil da je otisel "el nije osetil punu podrsku". Pa prijatelj moj pa normalne da se govori o tebi nakon niz neuspjeha. Samo evo on je otisel sam. Al siguren sam da se i o drugim ljudima unutar kluba govori. A kaj sam i videl ovih dana kak je Vlak izjavil da se dogovoril s Simicem da nebu dosel na skupstinu i onda taj isti Simic njemu otkaza potpise :sweat:
    I onda kaj je Simic stim po necemu bolji od ostalih? Nije. Kaj god se sve dogada al prema coveku koji je bil tulke vu klubu se tak ne ponasa. Onda ga se lepe pozove i veli "ej cuj Vlak, ide saki svojem putem".

    A nama treba scouting novi i sportski direktor. Mene opce cudi kak mi funkcionerame.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.