• Klenx
    5.7k
    Umjesto Darija Šimića, zasad nitko neće preuzeti poslove oko sportskog sektora, ostala je Uprava od tri člana. O novom sportskom direktoru se nije raspravljalo jer ima dovoljno vremena do zimskog mercatasport

    Sreća da lova od transfera vjerojatno sjeda u ratama kroz godine, jer ova dva debila i debilna tajnica bi to uspjeli ekspresno razjebat.

    Statut čim prije!
  • mali M
    5.2k
    jer ima dovoljno vremena do zimskog mercata.sport

    Tako je, punih mjesec i pol, pa za to ima vremena još godinu dana... :roll:
  • masacusec
    3.6k
    Eh, kada bi bar drugi imali iole skrupula i odjebali iz Dinama!
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Piše ima dovoljno vremena do zimskog mercata što je potpuno pogrešno jer već sada treba znati koje igrače se cilja i to se na zimu samo realizira.sport

    Nije to nikome bitno. Za frajere je sportska politika kao printer kad upalis i on za minutu to isprinta i teraj dalje. Nije prisa. U 12. mjesecu cemo dovest covjeka i on ce u mjesec i pol to sve poslozit. Ima vremena. Skupstina je MORALA biti rijesena stvar prije pocetka sezone, a nova uprava po novom statutu kompletirana najkasnije u ovo vrijeme. Umjesto toga se izgubili mjeseci i izgubit ce se jos dosta vremena jer su ovi metuzalemi cijepljeni od sporta i nogometa.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Razgovaralo se i o stadionu. Izvori iz Izvršnog odbora su nam na tu temu kazali - mi to ne nećemo doživjeti, ali neće niti oni mlađi, živimo u svijetu varalica". U prijevodu, natežu se dalje država, grad i crkva, nema pomaka.....

    Kad ovo vidim, na temu stadiona, pa jebem mu sve vise
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Imam ideju za mjesto sportskog direktora:

    images?q=tbn:ANd9GcRyFkgDbTv8cBclG5F-vIqoWGjFINVqcO-GxQrggeRC4hO-wweOv6joshunsUGALuV0ZF8&usqp=CAU
  • IceMan
    2.1k
    Mene interesira koja je odgovornost i onih dvojice u upravi kaj su bili također za sportski dio zaduženi? Onaj iz Istre i neznam ni sam koji je drugi…

    Ko su ti i za kaj su oni? Osim dobro plaćeni, u to ne sumnjam…
  • Do kraja2023
    196
    Hocemo li ikada docekati to svijetlo na kraju tunela ili ostajemo u mraku dok se tunel ne urusi sam od sebe.
  • Nino Bule
    13.9k


    Nisu za sportski sektor, nemam pojma jer ikad naknadno objasnjen njihov portfelj, vjerovatno preuzeli amrin i pandurov posao
  • Armagedon13
    959
    Šimić gospodski o ostavci u Večernjem
  • Nema zaleđa Mikića
    1.5k
    Igli Tare za sportskog direktora. 15 godina je obavljao tu funkciju u Laziu, trenutno bez anganžmana. Uz onako škrtog predsjednika godinama je izvlačio anonimuse koji su se prodavali za fine cifre u budućnosti, dok se Lazio iz godine u godinu rezultatski dizao.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Velimir Zajec ??
  • Patak
    2.9k
    Morao sam nešto obaviti, par sati me nema, reko idem vidjeti jel se još priča o intervjuu Šimića na N1, kad ono ostavka. Nešto se gadno dogodilo od tog na N1 do danas, nema druge jer jučer nije dao nagovještaj bilo čega takvoga. Baš šteta.
  • Orc123
    8.2k
    I opet ide ona cuvena, ima vremena! Jbt sredina 10mj je vec su trebali imati siri krug imena za skautiranje i pripremanje! Ma ovi vise nisu normalni! Iz kaosa u kaos!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.