• Paggini
    9.4k
    E moj Joke, da osnove engleskog nisi uhvatio... Sramota, iskreno.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ove nizozemske pedere je baš krenulo. Klub je u krizi i naravno da najveća paljba na strance. Najbolji dio mi je da ne zna nizozemski. Do sad je valjda treba biti tečan.Mali Zeus

    Ukrajinski mediji prenose:
    "Ove Hrvatske pedere je bas krenulo. Klub je u krizi i naravno da je najveca paljba na strance. Mykha izdrzi, kaj oni misle da si Hrvatski trebao nauciti do sada "

    :rofl:
  • Paggini
    9.4k

    Hahahahahhahahahahahahaa
  • Patak
    2.4k
    Dakle na zimu vraćamo i Šutala i Oršića!
  • db-izbjeglica
    13.4k
    Hrvat iz Čapljine je došao igrati nogomet kod Nizozemaca u Amsterdam , zašto i zbog čega bi on trebao znati jezik koji nije povezan niti je služben u nijednoj od te dvije države? Braćo Nigdjezemci , ako vam je Engleski bio uvjet prije dolaska zašto ste ga onda doveli? Krivci su oni što uz Šutala igra kadet od 15 godina i ništa ne poduzimate po tom pitanju , a prije mjesec dana su svršvali kad je došao Šutalo, a sad odjednom ne valja? Ko ih jebe.PlavaSlavonija86d

    baš to...
    znaju li oni riječ hrvatskog? :gasp:

    opet kažem...sve je to pretjerivanje jer ajaxu ne ide dobro na terenu.
    čovjek se sigurno zna snaći na engleskom, možda ne zna savršeno pričati, ali proputovao je cijelu europu sa dinamom i reprezentacijom....i sigurno nešto zna, ali kad se u modernim medijima ide srat po nekome, onda se koristi svaka prilika i još se sve uveća za 5 puta.

    klasika...to je svugdje isto!
  • jedan u nizu
    6.7k
    Hrvat iz Čapljine je došao igrati nogomet kod Nizozemaca u Amsterdam , zašto i zbog čega bi on trebao znati jezik koji nije povezan niti je služben u nijednoj od te dvije države? Braćo Nigdjezemci , ako vam je Engleski bio uvjet prije dolaska zašto ste ga onda doveli?PlavaSlavonija86d


    Zasto jedan Hrvat iz Capljine ide u inozemstvo graditi karijeru i zaradivati novac ako ne zna strani jezik, i to pazi, ne nizozemski, vec jezik kojim se danas mala djeca najnormalnije sluze.

    Ako se moze prigovoriti Kaneku da ne zna engleski, onda se sa svim pravom smije i mora prigovoriti J Šutalo za to.
    Samim time više jer je vecć godinu-dvije izgledno da ce se skupo prodati i otici negdje vanka, dok se za Kaneka to nije pretpostavljalo.
  • Facke
    2.5k
    A koji jezik se jos dosta vuci u nasim skolama dele? Njemacki ili? Moja zena je imela deset let njemacki i jednu engleski i to neke sitne. Jebo vas engleski , kad ga cujem mi se glake digneju. Red je da se nafcis onaj jezik drzave u koje zivis. Bo se nafcil jezik i gotove. De je problem? Nekoga kritizerati zato el nezna engleski je glupost. Ko da ga si moraju znati. Am igraju nogomet , ne sediju v uredu negde bodu se sporazmeli. Delate drame de je opce netreba. A nizozemci nek sebe glediju lafke je udarati po stranem igracu ko da je jedine on kriv.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Red je da se nafcis onaj jezik drzave u koje zivisFacke

    :chin: :lol: :heart:
  • agramZ
    2.3k
    kad citam fackea dodje mi da otvorim temu na njemackom, jer ipak - lokalpatriotizam iznad svega! :lol:
  • Facke
    2.5k


    Kaj je hahaha mochten sie deutsch sprechen? Ja ja? :wink:

    Znam da sam sebe pocam v nogu s onu recenicu , kaj se reda i jezika tice :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    kein problem mein lieber kollege, ich bin immer bereit :rofl:
  • agramZ
    2.3k
    natürlich :razz:
  • vjeko1701
    5.9k
    Nekoga kritizerati zato el nezna engleski je glupost. Ko da ga si moraju znati.Facke

    Netko ko ima ambiciju imati međunarodnu profesionalnu karijeru u bilo kojem polju bi trebao znati više manje glavni jezik u svijetu. To kak se kome taj jezik sviđa je potpuno nebitno.

    Ja sam samo zahvalan svim bogovima iz svih religija svijeta da je to engleski a ne njemački. Jezik na kojem ljubavna balada zvuči ko neki Hitlerov govor i iz nekog razloga su odlučuju da su razmaci između riječi nepotrebni.

    Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz - da ovo je pojam u njemačkom jeziku.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Di bi nam bio kraj da imamo krajnje normalan stadion......

    (Evo posto vidim da se ne prikaze cijeli tekst, a neki nemaju twitter, kopirati cu cijeli tekst)


    • Freiburg je na godišnjoj skupštini kluba objavio najbolje financijske rezultate u povijesti.
      U prošloj sezoni ostvarili su 175,3 milijuna eura prometa (114,9 godinu prije), od čega je profit 16,1 milijun (2 milijuna godinu prije).

      Financijski direktor Oliver Leki naveo je da su glavni razlozi bolje marketinške mogućnosti, između ostalog i kroz novi stadion, te dobri rezultati na sportskom planu u Europi i Dfb pokalu.

      Osim toga povećan je i temeljni kapital kluba na 111 milijuna (ranije 95 milijuna).

      I što je vrlo bitno, kako su naveli, nemaju niti jedan euro duga prema nekoj banci

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.