• Mali Zeus
    10.4k
    Žalosno je to sve skupa. Ajd smradovi Lesički, Olivari, Ničota, Medo kad pljuju Šimića. Al da se navijači Dinama u tolikoj mjeri okrenu protiv čovjeka koji je tamo kao predstavnik navijača, bar bio trebao biti. Barišić je nedavno između redaka krivnju svalio na Šimića, kao sve odluke donosi sportski sektor na čijem je čelu Šimić, slično i teta kurvetarka i onda ekipa zapravo padne na njihov spin. Šimić nije išao njih kriviti al je rekao da se odluke donose zajednički.

    Je li savršen, nije, je li radio greške jest, al ak niš čovjek je izašao pred javnost i rekao neke stvari. Glava se nikom nije očitovao i opravdavao koga dovodi i za koje pare a bilo je dovođeno svašta uz pun kurac rikverca. Moš mislit koliko su se igrači gledali i zoki je sigurno išao u Brazil gledati ne znam Andersona i Carlosa, da ne spominjem velikog skauta Vlaka.

    Bilo je nek netko nešto kaže, Šimić nešto kaže al ne nije dobro opet je sve on kriv. Čovjek se bori i nije sigurno kriv za totalni kaos i užasnu organizaciju u klubu. Naravno da će se svi ostali sakriti i šimić će im biti pedro al ponavljam tužno je kad na to padnu navijači.
  • sport
    2.4k
    Onaj tko ne plati novinarski reket je najebao i biva neznalica i krivac pa tako i Šimić a ima nikakve ovlasti za samostalno donošenje odluka.Zanimljivo kako se one koji su godinama surađivali sa velikim vođom ne diraju.Kako je izgledao veliki vođa na početku svoje managerske karijere,koje igrače je doveo,tko je igrao ligu za bedaka?Koliko je bilo promašaja,koliko je bilo rikverca a u klubu je bio 20 godina a cipelarenje Šimića je krenulo odmah i to samo Šimića kao jednog od člana Uprave.
  • Patak
    2.5k
    Šimića treba ostaviti na miru da radi, ja bi sve tamo ostale prije njega zamijenio. Uostalom, niti ne znamo koje su mu točno ovlasti i tko mu može klipove podmetati.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Šimića treba ostaviti na miru da radi, ja bi sve tamo ostale prije njega zamijenio. Uostalom, niti ne znamo koje su mu točno ovlasti i tko mu može klipove podmetati.Patak

    Potpis.
  • vjeko1701
    6k
    Ali novinari....neki dan ekskluziva da je Šimić bivši. Nakon toga intervju s njim koji je sigurno bio barem nešto čitaniji radi tih spekulacija i onda danas "glave su se ohladile, bit će predmet rasprave odbora ali vjerojatno ipak nije bivši"

    Dobili tjedan dana klikova za nešto kaj i ako se raspravljalo je vjerojatnije bila neka glupost uz jutarnju kavu a ne neki konkretni plan.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ali novinari....neki dan ekskluziva da je Šimić bivši. Nakon toga intervju s njim koji je sigurno bio barem nešto čitaniji radi tih spekulacija i onda danas "glave su se ohladile, bit će predmet rasprave odbora ali vjerojatno ipak nije bivši"vjeko1701

    I svejedno će se prenijeti sljedeći tekst pekinezera ovod i pričati kako je obaviješten itd. Lik je provalio da će Tomas biti SD i ostao živ.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Predsjednik Mirko Barišić ne želi dodatne turbulencije u ionako turbulentnim vremenima, želi što veće zajedništvo i, prema našim izvorima, nije sklon tome da Šimić ode iz Dinama.

    Povijest nas je naučila da je dosad uvijek bilo tako kako je želio predsjednik. Naravno, treba pričekati i vidjeti što će se sve događati u utorak, bilo kakve prognoze su vrlo nezahvalne, u Dinamu se mnogo toga može promijeniti preko noći.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/doznajemo-izvrsni-odbor-dinama-sutra-raspravlja-o-simicevoj-sudbini-evo-sto-zeli-prvi-covjek-modrih-15382390
  • Mali Zeus
    10.4k
    Najdivniji posao na svijetu je biti novinar. Jedan dan kažeš da će Šimić letjeti, drugi dan da su doprli glasovi da će se glave ipak smiriti.
  • vjeko1701
    6k
    Al doslovce imam osjećaj da se njih 3-4 nazove na skypu i onda krene ovako:

    Ja ću prvi dan napisati da iz svojih izvora doznajem da je Šimić bivši. Vi dva onda to možete lijepo preopirati za sebe.

    Dan kasnije jedan od vas nazove Šimića i dogovori intervju kao odgovor na vijest da je bivši. Opet mi ostali lijepo prekopiramo za sebe.

    Koji dan kasnije treći napiše da iz svojih izvora doznaje da je to sve bilo vrućih glava i da se situacija ipak nešto promjenila...ali kao bit će govora o tome da baš ne ispadne da je bilo totalno krivo.

    I evo. Lijepo sređeno ko kaj radi u narednih 5 radnih dana dok pijucka kavicu.
  • superhik
    10.6k
    Novinarski kolegij:
    Dečki, imam naslov, čujte sad:
    "Jedan čovjek u Dinamu već je bivši"
    I onda udri po tome tjedan dana.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Da ne govorim kak oni neke 'vijesti' donose na temelju nečeg što oni misle. Kao ono svi su se uhvatili Šimića pa ajmo izmisliti da će ga smijeniti iako nismo čuli nego eto tako se čini. Gamad.
  • Paggini
    10.1k
    Jel izašlo već "Biste li htjeli da je Dario Šimić bivši? Recite nam u anketi" i onda članak o tome što su odlučili u anketi
  • sport
    2.4k
    "Nije najveća budala onaj koji ne umije čitati,nego onaj koji misli da je sve što pročita istina"Ivo Andrić.
    Ali unatoč tome mnogi se pecaju na novinske članke i nakon toga reagiraju burno i nepromišljeno.Sad kad imamo tijela kluba koja daju smjernice za rad upravi kluba moramo svakako čekati kraj jesenskog dijela sezone sa ovim kadrom koji imamo i u pauzi Izvršni odbor mora odlučiti trebamo li SD koji će u suradnji sa trenerom složiti ekipu dostojnu Dinama koliko to bude moguće jer je nemoguće skautirati igrače u 2-3 mjeseca osim ako novi SD ima već od prije svoju mrežu praćenja igrača.Ukoliko tijela kluba(IO i Skupština) budu stabilni u slijedećem razdoblju onda će se to reflektirati i na ostale sfere kluba i bit će sigurno bolja situacija u kadru prve ekipe.Šimić svakako treba ostati u klubu i surađivati sa novim SD ako ga bude ili će IO Šimiću dati jasne ovlasti u tom segmentu ako se odluče za tu opciju.Puno je tu bilo nejasnoća tko je za što zadužen a smradovi se po nečijem naputku uhvatili Šimića ko pijan plota i već 6 mjeseci recikliraju istu stvar u medijima.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Pozdrav svima, prvi komentar na ovom divnom forumu kojeg dulje vrijeme čitam ostaviti ću ovdje. Cijela ova situacija oko uprave kluba i otkaza Šimiću mi je bizarna. Većina ovih "navijača Dinama" a zapravo javnih i prikrivenih Mamićevaca u svim raspravama oko Dinama koje sam čitao po portalima od Balkanija imaju najvećeg krivca u "Šimiću i upravi kluba". Kao da je Šimić taj koji je u upravi već godinama i kao da on vodi klub i cijelo njegovo poslovanje.

    Na stranu moje mišljenje o Šimiću, koje nije skroz pozitivno, ali razapeti lika koji je prije 4 mjeseca sjeo na funkciju i odradio jedan prijelazni rok sa zavezanim rukama za koji ćemo tek dati ocjenu kad damo pravu priliku igračima koji su stigli je bizarno. Pa čak i da uzmemo u obzir da je odradio "očajan rok" i da će "uništiti Dinamo", u prvoj postavi protiv Balkanija je istrčalo ravno dvoje "Šimićevih" igrača - Bogdan i Vidović. Kasnije je ušao još jedan, Halilović. Znači od 15 igrača koji su se osramotili na Kosovu, tri su Šimićeva. Ostale igrače je potpisala uprava Mamić, Antolić, Vlatkica sve pod budnim okom našeg vrhunskog skauta Vlaka.

    Sad malo i o upravi. Trenutno se uprava sastoji od Mumije, Vlatke, Šimića, Podnara i Tomičića. Što zadnja dvojica točno rade i koje su njihove ovlasti i zadaće ne znam, no jasno je da je konstanta Barišić i Vlatka. To dvoje sad odlično preko svojih novinara koristi Šimića kao crvenu krpu kojom mašu bijesnom plavom puku, a njih dvoje, koji su dali Čačiću onaj bizarni ugovor i poziciju, koji zadnje tri godine nisu krštenog igrača potpisali za goruće pozicije u momčadi i koji su preko Štefulja, Jurića, Čabraje, Čopa odradili tko zna koliko rikverca, su amnestirani od bijesa navijača. Vlatka je prva kojoj treba pokazati vrata u klubu, jer se sad vidi njega sposobnost i biznis plan koja ipak mrvicu nadilazi kuhanje kave osuđenom bjeguncu od hrvatskog pravosuđa.
  • Matija97
    29
    sve potpisujem.

    P.S. nick je odličan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.