• lucky luciano
    310
    Soudani gajba za Maribor!
  • Rex Ramae
    2.8k
    Je li Šutalo ozlijeđen, vidim nije ni na klupi danas protiv AZ-a?
  • Mlađi referent
    12.3k


    “Šutalo & Berghuis will miss the home match versus AZ due to lack of match fitness.”

    Bol u leđima kaže trener
  • Ivdzo11
    4.2k
    Josip Brekalo za 0-1 Fiorentine protiv Napolija
  • Ludovic IX
    7.3k
    Livakovic nema puno intervencija ali ono što prodje obranu, njega ne.

    Rekao bi da je on taj koji će njima donesti naslov ove godine
  • Lynx17
    4.1k
    https://www.coachesvoice.com/cv/igor-jovicevic-shakhtar-donetsk-ukraine/

    • Bouncing back after difficult spell at Dinamo Zagreb
    • Leading Dnipro-1 to Europe
    • Being in Ukraine at the start of the war
    • Why coaching Shakhtar was the best decision he ever made

    Igor Jovićević’s long read...
  • cibona
    3k
    Bas mi ga je zao. Dosao je u ajax u najgorem mogucem trenutku, u najgoroj mogucoj afmosferi, okruzen igracima koji su sigurno dva koplja ispod njega, ali on je u ocima navijaca samo novi strani igrac i kao takav odlican da ga se napada. On je u nizozemskim medijima ono sto je bernauer u nasim - ogroman promasaj.
  • Jaro
    7.4k
    kurcev odvjetnik je debil. Potvrdio na poluvremenu utakmice Zrinjski - AZ...
    ALI, DA, Sutalo je uletio u totalno losem trenutku u Ajax...
  • Facke
    3.6k
    Damir Krznar je novi trener Celja. Preuzel bu momcad od Riere koji ide u Bordeaux.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Iz 4tog u vodeci klub SNL. Dobro mu ide..
  • BornaPŽ1986
    1k
    SN prenose kako je Barca spremna aktivirati Olmovu klauzulu iduce godine
  • Ivdzo11
    4.2k
    INTERVJU - Josip Šutalo: "Sigurno nisam pogriješio s Ajaxom, izostanci u napadu su ozbiljni, a stadion poput Opus Arene nije luksuz, već potreba!"

    Uopće ne želim ulaziti u to. Imao sam neke konkretne ponude ovo ljeto, potom i neka zanimanja ozbiljnih europskih klubova. Velikana u svojim ligama. Odabrao sam Ajax jer vjerujem da je to najbolja opcija za mene. Jer je riječ o velikom klubu i siguran sam kako nisam pogriješio. Ovo je kriza koja se javlja u svakom klubu s vremena na vrijeme. Prolazna je i siguran sam kako će Ajax vrlo brzo biti ondje gdje mu je prirodno mjesto; na vrhu ljestvice”, jasan je Šutalo kojeg smo još pitali zašto se ne druži s “našima” u Amsterdamu. Naime, neki idu toliko daleko pa tvrde da Šutalo ne druži sa Sosom, Medićem i još nekima…

    “Čudno. Naime, s njima sam stalno”, smije se…
  • Lynx17
    4.1k

    Al Shabab ⁩ has 2 names agreed, and in the next few hours, one of them will be officially named coach and he will be present at the team's next match.

    - Quique Flores (former Getafe coach)

    - Igor Bišćan (former coach of GNK Dinamo Zagreb)
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Germanijak prenosi kako je Igor već na letu za Arabiju, i da uskoro potpisuje za spomenuti klub.

    Nekako mi je sjetno razmišljati da je Igor u Listopadu trener negdje u Arabiji, a još u Srpnju sam predviđao velike uspjehe na našoj klupi. Ali to je nogomet. Kako god, Šefe sretno Vam bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.