• Orc123
    6k

    Tko je doveo Kulenovica,Jurica, Stefulja, Cabraju, Perkovica, Sutala, Atienwena, Bockaja, Milica, Menala, Kastratija...? Jesu li oni za Dinamo?
    Koliko su oni placeni, a koliko famozni Kaneko i drustvo?
  • mali M
    4k
    tebi je normalno da ga proganjaju mediji, navijači, klupski dužnosnici...? Gledaš stvari kao navijač od 13 godina. Najmanje je kriv za ovo stanje u klubu za koje smo se složili da je krenulo sa transfer rokom prije 3 sezone al na njega si zapeo kao sivonja.. ne kužim al zbilja ne kužim tu silnu mržnju za Šimića
  • Dudu9
    584

    Pa za 2.5mil koja bi ti 3 igrača doveo a da moze bit u prvih 11
  • Zagi
    5.8k
    Nije ti baš "pa i drugi su bili loši prije njega" moćan argument.
  • Orc123
    6k

    Jest, odlican je jer smo ove platili sve zajedno ni 2 mil eura a to ti ispadne ko pola Sutala ili ko Kastrati, ili ko 3/4 Bockaja!
    Ovi su dokazano losi, a ovi nisu jos dobili priliku. Nek samo jedan iskoci od njih vec je bolje odrađen posao od svih gore navedenih
  • Zagi
    5.8k
    Jeftin loš igrač je još uvijek loš igrač.
  • vjeko1701
    6.1k
    Možda, al ti barem ne opterećuje proračun nekoliko sezona do razine da ga teško i pokloniš nekome.
  • Orc123
    6k

    Ako vec mora biti los onda bolje da je jeftin i los nego ko ovih gore 10 navwdenih koji su ultra max skupi a loši za popizdit!
    kaneko, Sosa i Mika ako ne zadovolje na ljeto ih se rjesavas besplatno a Kule, Menalo, Stefulj, bockaj, Sutalo nas muzu i muzat ce jos godinama! Ovi svi zajed o nemaju placu koliku ima Drmic!
  • Captain America
    15.1k
    KulenovicaOrc123

    Neno je inzistirao nakon dosta dobrog nastupa na prvenstvu za repku.

    MarinaOrc123

    Marin nije dovođen već je igrač iz škole.

    JuricaOrc123

    Zna se zašto je doveden. Šimić nije lopov, ali je Jurić kvalitetom tu s ovima koje je doveo.

    StefuljaOrc123

    Izgledo je kao talentiran lijevi bek tada i uzelo ga se jer se znalo da Gvardiol odlazi i da će nam trebati bek. Dečki iz UpU i danas kažu da ne znaju što se dogodilo jer je izgledo jako dobro u Rijeci.

    CabrajuOrc123

    Špikić.

    PerkovicaOrc123

    Doveo ga Čačić. Statistički najbolji mladi stoper u HNLu lani i reprezentativac s par godina seniorskog nogometa. Što je tu bilo krivo?

    SutalaOrc123

    Stoper iz Serie A i kapetan mlade repke tad sigurno nije izgledao kao loš transfer. Tu maštaš o Sosi koji je bio trideseti igrač u Bologni i drugoligaškom stoperu, a dovođenje Šutala ti ne odgovara?

    AtienwenaOrc123

    Loš transfer koji smrdi na Jurićev.

    BockajaOrc123

    Slabljenje Osijeka.

    MilicaOrc123

    Tada najveći talent crnogorskog nogometa. I sam si tu pisao o širenju skautske mreže i što se trebalo propustit takvog igrača za 400K?

    MenalaOrc123

    Ista stvar ko za Milića, samo druga država.

    KastratijaOrc123

    Jedan od rijetkih failova iz Loxe. Slažem se da je to veliki promašaj.

    Pa za 2.5mil koja bi ti 3 igrača doveo a da moze bit u prvih 11Dudu9

    Radije bi doveo jednog pravog igrača nego 3 ovakva. Moglo se dovest ozbiljnog stopera za 2.5 milijuna i sad ne bi imali ovakve probleme. Ljubo bi i dalje bio bek, a Špikić na krilu.
  • Orc123
    6k

    Moglo se i ne dovest sve ove koje si naveo pa bi imao para i za postenog stopera, beka, veznog, krilo, napadaca a mozda ti bi ostalo i za golmana jer i od Nevistica mozda nista a placen je isto tako kikiriki od 3mil eura!
    Uracunaj si koliko su svi ti navedeni placeni pa uracunaj njihove visegodisnje ugovore pa si izracunaj koliko dmo popusili!
    Na ovima sa odstetama i placama ako ispadnu flop necemo popusiti vise od placenog transfera za Bockaja bez njegovog ugovora!
    I daj me pisi bedastoce prosim te
    Da te podsjetim Sosa je dosao na posudbu sa mogucim otkupom, ne kosta te nista osim place od 300tis i ti to uspoređuješ sa Boskom kojo je placen 4m eura!? Daj si pet heh deugi najveci transfer u povijesti kluba! I ti to uspoređujes s igracem koji dolazi mlađi nego sto je sutalo bio pri dolasku i koji ce nas kostati max 300 tis eura a ovaj nas vec sada kosta sa placom 5milja eura! Alo 5 milja!
    Eto kad toliko ne volis Simica koji i za mene nije odradio neki extra posao ali za mene nije najodgovorniji eto i takav Simic je dogovorio Vidovica na posudbu oa ako se pokaze otkupit cemo ga! Zasto nasi vizionari nisu isli sa slicnim modelom prema Sutalu!?
  • San Lorenzo
    12.6k
    Malo mi je pederski ova udaračina po Šutalu, ne sjećam se da je itko prije 15 mjeseci bio protiv dovođenja Boška, lik je u ono malo utakmica koje je odigrao izgledao kao top kupnja, mlad, brz, agilan, dobro čita igru, dogodila mu se teška ozljeda, vjerojatno više nikad neće biti onaj igrač kakav je bio...ista stvar kao i sad sa Stojkovićem, svi su bili za njegovo dovođenje, ozljedio se, a vjerojatno će biti mudrih glava koje će, ako se mali ne oporavi kako treba, za godinu, dvije, tri mudrovati 'kako se dalo 3 milijuna za Stojkovića!'.
  • Orc123
    6k

    To ri je pederski, a nije ti pederski blacenje igraca koji su doslovno dovedeni prije koji mjesec i dok velika vecina njih nije niti dobila peiliku pokazati da li veijedi ili ne. Ako nece valjati 3 od 4 odlaze sigueno na ljeto i steta je minimalna! Po Bosku se ne sere vec ni jedan igrac nije dobio toliko kredita a paralelno toliko pogresaka da je imao i da je placen toliki novac. Ja sam sam rekao da smo ga potrosili bezveze i da se trebao postepeno uvoditi a ne sada da smo ga potrosili i pitanje da li ce vise ikad doc na razinu da igra ozbiljniju ulogu u klubu.
  • Captain America
    15.1k
    Na ovima sa odstetama i placama ako ispadnu flop necemo popusiti vise od placenog transfera za Bockaja bez njegovog ugovora!Orc123

    Bernauer ima oko 600K plaću do 2027. pa ne znam kojom računicom ovo stoji.

    Al dobro, vidim da te Bole jako opterećuje. Bolji je potez bacit lovu na stranca nego dovest igrača koji je, da te podsjetim, držo obranu prošle sezone i iznio kvalifikacije u Ligu prvaka. Dobro ti je San Lorenzo odgovorio.
  • Orc123
    6k

    Ajde daj se bolje informiraj! Max ima 300 tisuca po sezoni!
    Ne zagovaram stranca vec je za mene svaki igrac isti bio stranac ili Hrvat, ili si covjek ili nisi...
    Zagovarao sam Jedvaja i Uremovica dok su neki se zgrazali radi njih!
  • Captain America
    15.1k


    Aha. Pogledaj podcast Lesičkog s Makijem pa će ti neke stvari biti jasnije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.