• Mihaljević
    9.8k
    Tako nam je grah pao , jedino je Vaha imao dobar CV dolaskom u Dinamo.
  • Mlađi referent
    12.3k


    A naš loš izbor trenera ima kakve točno veze s činjenicom da Bjelica nikad neće bit ostvaren trener i da mu je dinamo kojeg sad popiša kad god stigne dao jedini spotlight karijere?
  • San Lorenzo
    15.9k

    Moram priznati da ne primjećujem njegovo pišanje po klubu gdje god i kad god stigne, ali dobro, nije ni da pratim svaki njegov korak.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Naravno, jer si njegov fanboy, ali mi istinski fanovi korporacije valjda više pratimo

    Osim toga nisi odgovorio kakve točno veze ima moj komentar s ovim tvojim trenerima, ili si ga pljunuo čisto da uletiš branit čast propalog trenera
  • Nolifer
    8.1k
    I kaj je sad sa Oršom i Benksom? Nek se vrate kaj ionak nam fale krilo i obrana. Dobro bi došli. #vrijemeje kakvi kebabspori
  • San Lorenzo
    15.9k

    Naravno da sam fanboy čovjeka koji je zasukao rukave i pokazao da nije riječ o 'prokletstvima',
    i da ti ne trebaju šamani da istjeruju zloduhe sa stadiona, pa da prezimiš u Europi.
    Eto, lik je valjda tolika smradara da ga je svlačionica htjela nazad u travnju, Bogu hvala, ukazao se Dario i počastio nas jabukama sa svog drveta znanja i doveo trenera čije ekipe će biti top topova onog trenutka kad fifa promjeni pravila pa se utakmice umjesto 90, budu igrale 57 minuta, bez zamjena.
    Frajeru su Konđor i Gojak izgledali ko Di Maria i Kroos.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Bjelica je četvrti razred trenera, rad prije i nakon dinama to pokazuje. Jednu jedinu dobru epizodu ima u karijeri.

    Sad novi angažman pa 10-15 utakmica, otpremnina u džep i ajmo repeat.
  • Jaro
    7.4k
    onda su ostali dinamovi treneri bili max sesti razred?
  • Mlađi referent
    12.3k


    Odokativno, tako negdje
  • San Lorenzo
    15.9k

    Vrtimo se u krug s ovim raspravama o Bjelici, ja ne vidim kakve veze imaju njegovi poslovi u Speziji ili u Trabzonu sa onim što je pokazao u Dinamu...14/18 bodova u skupini EL, prolazak Viktorije na čije se rezultate slinilo godinama ranije, ispadanje od Benfice nakon produžetaka, LP godinu nakon...promoviranje More, Šunjića, Olma, Rrahmanija, Oršića, Petkovića...ali eto, nek je 'korporacija' ono najvažnije.
  • Jaro
    7.4k
    njegova karijera u dinamu je vrh i nek tako ostane. Reciklaza nije potrebna. Nit je on isti trener nit je dinamo isti klub..
  • Mlađi referent
    12.3k


    Pa kaj si se onda nadovezao uopće na moj komentar?
    Čovjek je vrlo loš trener, nikad se neće ostvarit, dinamo će mu ostat vrhunac, nakon ovog u Trabzonu neću bit iznenađen ako i jedina pozitivna epizoda u karijeri.

    S istom ekipom i mlađi kriminalac je napravio bolji i veći rezultat.

    Korporacija je samo jedna glupost koju je prevalio preko usta, ali meni se zacementirao kao negativan lik nakon zadnjih komentara o Petkoviću, do tad sam i trpio.
  • Facke
    3.6k
    Pa dobre bile je odma za ocekivati da bu otkaza tekom sezone dobil. Ja sam mislil da bu zdrzal do zime al bormes nije ni tulike. Ocekivane. Tak da bume vidli el se bu sad prek medija pocel gurati vu Dinamo...
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Jednu jedinu dobru epizodu ima u karijeri.Mlađi referent

    Generalno se slažem s tobom na ovu temu, ali Bjelica je radio odličan posao i u Osijeku, mislim da se to tek vidi sada kada je otišao. U prvoj sezoni nam je praktički do samog kraja puhao za vratom
  • serbus
    4.2k
    Bjelica je radio odličan posaoImamo Dinamo

    Bjelica više ne radi posao :rofl: Dobro je izdržao uvalio Teklića nutra tu će nešto rikverca biti i dobar posao u Turskoj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.