• deda
    32.6k
    :lol: Eto, da si i mene u klopku uhvatio.
  • Nino Bule
    13.4k
    Slabo to kapa jako, nadam se da ce sutra malo jace ici prodaja da nas bude bar 10k

    edit: kriva tema
  • NORTE
    11.4k
    Na Rujevici je mogućnost puštanja u prodaju rezerviranog pretplatničkog mjesta ako se javi da neće doć uvedena još 2015. ili 2016., a na Poljudu 2023.
    Uskoro to očekujem i na Pampasu, a dinamo nadam se već od ljeta ili sigurno u novoj Kranjči.

    Realno je da bi uz normalniju cijenu ulaznica ili jači dinamo koji gazi do Lige prvaka i kod nas takva opcija bila tražena.
  • djusko
    0
    Bok. Može mi neko objasniti di i kak se mogu učlaniti preko povjernika?
  • dinamo u srcu
    1.6k
    imas vrhunski nickname
  • deda
    32.6k
    Javit ću ti se ja u inbox
  • Georg Koch
    4.5k
    Moze info/pomoc.
    Kako uclaniti maloljetnu osobu?
    (Konkretno radi se o sinu kojega sam dobio nedavno :) )
    Da li ide neka druga procedura ili standardno? Ja sam clan par godina vec, ne znam da li to ima veze, a nisam imao do sada ova iskustva :D
    Hvala
  • Mali Zeus
    12.7k
    Da li ide neka druga procedura ili standardno? Ja sam clan par godina vec, ne znam da li to ima veze, a nisam imao do sada ova iskustva :DGeorg Koch

    Standardno sve, samo moraš dati privolu za obradu osobnih podataka.

    Dokumentacija za članstvo se sastoji od PRISTUPNICE i PRIVOLE ZA OBRADU OSOBNIH PODATAKA. Na pristupnici je obvezno ispuniti sljedeće podatke: ime, prezime, datum rođenja, OIB, adresu te vlastoručni potpis osobe koja se želi učlaniti. Za maloljetne osobe, navedenu dokumentaciju ispunjava i vlastoručno potpisuje roditelj djeteta, tj. njegov zakonski zastupnik. Privola za obradu osobnih podataka je obvezna za sve maloljetne osobe. Na dokumentaciji roditelj potpisuje sebe, a ne dijete!
  • Georg Koch
    4.5k
    imas mozda link ili nesto?
  • Ivek3009
    55
    Dobio sam uplatnicu za produženje clanstva od kluba, kome se moram javiti da ide preko povjerenika?
  • Draž
    1.3k
    Ako si se prvi put učlanio preko povjerenika onda samo uplati. Njegova šifra je na pozivu na broj.
    Ako nisi, nego si se samostalno učlanio, onda se javi pa te uputim kako se "prebaciti" kod nekog od povjerenika.
  • Droljo
    8k
    znači, mi šta smo u ilici samo platimo ili?
  • Draž
    1.3k
    Tak je. Svatko tko se učlanio u Ilici kad je bila akcija učlanjivanja, je upisan na nekog od povjerenika i kad budete produživali članstvo uplatite sa podacima koje dobijete. Poziv na broj je šifra vašeg povjerenika.
  • nemapredaje
    3.2k
    Može kontakt povjerenika za učlanjenje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.