• Majki2111
    3.1k
    amerićansko ne valja. Očajno je.
  • Majki2111
    3.1k
    Odgledao u 2 dana. Da da super serija. Preporuka. Glumica koja gkumi Lenu Beck- mmmmmm :yum: Jeanne Goursaud
  • Captain America
    17.7k
    Nova SW serija Ahsoka. Autor serije je Dave Filoni koji franšizu ima u malom prstu i zna cijeniti izvorni materijal. Neki kažu da im je serija nejasna jer nisu gledali Rebels i Clone Wars, a neki da se može pratiti bez problema. Ako imate viška vremena i volite animaciju preporučam obje, pogotovo Rebels koji će natjerati suze na oči i nama neemotivnima. Ako to nije vaš cup of tea, ima na YT sasvim dovoljno recapa obje serije. Ovdje imamo i možda posljednju ulogu Raya Stevensona i čovjek dominira svakom scenom. Serija izgleda sjajno, efekti su odlični, lokacije prekrasne, a glazba pun pogodak.

    Novi SW film će se direktno nastaviti na radnju Mandaloriana, Bobe i Ahsoke tako da još jedan razlog za ispratiti seriju ako volite SW.
  • masacusec
    3.5k
    De der ju okači onda na guzice i sise.
  • Majki2111
    3.1k
    Tebi nije nešto ona? :confused:
  • masacusec
    3.5k
    dobra je mačka, majki
  • masacusec
    3.5k
    Dokumentarac Beckham na Netflixu! Naravno, izuzev ovih sapunica s victoriom i ženskicama koje je karao, serijal potiče nostalgiju i vraća u ona stara vremena jakog izvornog Uniteda i Gordi Albiona u punom sjaju.
  • nemapredaje
    3.3k


    Je, dobar ti je zato kaj se karaju Amanda Seyfried i Julianne Moore
  • Majki2111
    3.1k
    Da imaš jednu scenu toga od 1 minhta u sat i pol filma. :groan: Meni je dobar bio. Nema pucačine, realna tema. Zanimljiv. Dobar film za ubit sat i pol.
  • superhik
    11.1k
    za ubit sat i pol.Majki2111

    Kaže se baciti u nesvijest.
  • Mrvica
    3.9k

    Pogledao ga u cugu preksinoć, kao liku kojem je Beckham u djetinjstvu bio najdraži igrač mogu reći da sam uživao u serijalu. Brdo legendarnih nogometaša koji su sudjelovali u snimanju. Preporučujem definitivno, kao što si rekao potiče nostalgiju. :ok:
  • Oriens
    117
    Slučaj vlastite pogibelji, novi roman Kristiana Novaka. Zapravo ga trenutno tek čitam, ali preporuka ide i na temelju predstave pogledane neki dan u Varaždinu pa odmah preporuka i za nju.
    Roman je inspiriran stvarnim slučajem smrti hrvatskog policajca o kojem se svojevremeno dosta pisalo, ali neću ništa govoriti da ne spoilam.

    Moram priznati da imam neku averziju prema hrvatskim autorima (vjerojatno je krivac srednja škola), ali Novaka obožavam. Kao nekom tko korijene vuče iz Hercegovine i nemam nikakvog doticaja ni s čim sjevernije od Zagreba čak mi nije bilo problematično ni razumijevanje međimurskog govora kojim njegovi romani obiluju, a toga me bilo najviše strah. Tako da Hercegovci slobodno navalite. Je li netko čitao Ciganina ili Črnu mati?
  • Bosna86
    11.7k
    Je li netko čitao Ciganina ili Črnu mati?Oriens

    Prva mi je prekomplicirana… Previše okolo ide… Druga mi je puna bolja

    Inače, gostovao je na inkubatoru nekad na počecima… Jako zanimljiv lik
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.