• über alles
    1.6k
    Samo stranac...
  • Eduardo
    20.3k
    Ovo je najsramotnija predstava u povijesti kluba.
    Gubili smo i rušili razne negativne rekorde u Europi,ali bar smo znali protiv koga gubimo,a danas nas fizički i taktički dominira neka No Name kosovska ekipa. Samo jedna riječ dostojna je večerašnje igre.
    SRAMOTA.

    Svakom, ali doslovno svakom igraču koji se pojavio na terenu večeras, srezao bi plaću za ovaj mjesec.
    A i Jakiru također.
  • Droljo
    8.2k
    Samo stranac...über alles

    I to neki baja koji će im jebat mater kad ovako izađu.
  • vjeko1701
    8.4k
    Dajte nam pravi Dinamo, od ovog proljev imamo...

    xD
  • Ludovic IX
    7.3k
    Sutalo jw rupa bio i ostao. Vjerojatno u bergamu popili u ime toga što su i zaradili na njemu. Nije ovo samo do ozljede, nema tu nogometne inteligencije.

    Možda trebamo doživit jedan strmoglavi pad ko onda u ligu za bedaka da bi se nagodinu digli.

    Kak ovi naši razmišljaju, da osvojimo ovakvi naslov, rekli bi da nam ne trebaju pojačanja
  • hardek
    2.9k
    Da je Jakir fakin kakvim se predstavlja protiv Istre bi na teren poslao svih 11 novih igrača. Boli me ona stvar za rezultat ocu samo vidjet da se grize na terenu eto. Ovaj pristup je sramotan
  • Nogo
    3.7k
    Ovo je dno dna. Perića i Šutala treba odmah na hlađenje par tekmi.
    Sljedeći stoperski par Sosa i vratiti Theophilla.
    Ja ne znam više šta napraviti. Ovdje treba potpuni remont na zimu. Novih treba bar 4-5 igrača.
  • superhik
    11.1k
    A lijepo im je pisalo na dresovima "Pokaži srce". Ali neki očito nemaju srca (kad već nemaju ni znanja) za ovaj klub
  • Mali Zeus
    13.2k
    Počet će Šutalo i u nedjelju.
  • Droljo
    8.2k
    Ali neki očito nemaju srcasuperhik

    Ja bih dodao da neki ni muda nemaju...
  • zagr
    505
    no bruno no dinamo
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ovdje ni guardiola nebi imao šanse. Ljudi svjesno su uništili dinamo. Sustavno, rasprodali sve, bas sve što vrijedi i popunili momčad sa igračima koji do prij godinu dana bi samo sanjali dres dinama. Ovo je iz lošeg u lošije. Sve gore i gore. Pa mi pljujem po mohi. Jedini bukvalno koji se trudio, borio kao lav. Sve ostalo poluigraci. A neka se uprava bori za svoje guzice, Ko je be momčad. Sad nekako stići do zimske pauze, probati dobit sljedeću tekmu. I u zimskoj pauzi sve potjerati
  • diebalo77
    212
    A čarobni Nevistić reakcije ko mrtva vjeverica
  • Mr Anderson
    8.2k
    Igrali smo dobro, zajebo nas sudija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.