• db-izbjeglica
    15.4k
    Mene samo zanima kakvi su na treninzima francuz, sosa, perković kad nam u prvoj konstantno igraju isti obrambeni igrači i to očajno...
  • jp23
    2.6k
    Emreli na krilo umjesto Menala jedina promjena
  • BBBaranja
    2.5k
    U izostanku Petka Emreli bi nam trebao biti opcija u vrhu napada,nikakvo krilo..
  • reziser
    6.8k
    pol momčadi prodali, pol momčadi ozlijeđeno, i imamo ovo kaj imamo....
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Znači vezni red nam ne zatvara ništa iza, ispadamo na duge lopte, Mišić PONOVNO nevidljiv što je sad već i kritično i komično. PA KAKO MOŽEŠ MOLIM TE bit tobože najbolji veznjak lige ako te gotovo sve momčadi u zadnjoj vrijeme mogu totalno zatvorit... Napad isto kritičan, ali to je jer nemamo nikakve automatizme u igri. Obrana užas isto, nisu tu samo bekovi loši već i stoperi. Ja ne znam više šta se dešava da nam se svako malo dešavaju ovakve crne rupe i to pod više trenera...

    Ova momčad treba žešću rekonstrukciju i iskreno više ne vjerujem da je Jakirović taj... Ne znam ni sam jel otkaz riješenje, ali ovo je komično sad već.
  • vjeko1701
    8.4k
    Menalo - Emreli
  • Nolifer
    8.1k
    Nema automatizma, ali ima autizma jbt
  • cron1ck
    1.7k
    Dolazim u napast da samo ugasim TV, trebaš biti mazohist da možeš ovo gledati
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Jel se može ovog moharramija ostaviti na kosovu, bliže mu je da se vrati doma u iran...
  • miro
    4.4k
    Evo meni se čini da je glavni problem ove ekipe veliki nedostatak inteligencije
  • Captain America
    17.7k
    Plače li Vlatka u loži zbog gubitka 500 tisuća eura?
  • Hrc-Vg
    353
    Razmišljam da odem drkati jer bi svakako bilo zanimljivije i ne bi razmišljao o ovom jadu, a me tih 5 min ne bu spasilo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nema nista bez Japana :cool:
  • i more je plavo
    1.1k
    Lomimo ih tempom :wink:
  • IceMan
    2.1k
    Sjećam se kad je Bjelkan dolazio. Pa one prve kvalifikacije za LP.

    Tada : Zagorac na golu, Stojke (do onda najveći kikser u povijesti Dinama) na boku, pa onda Budimir u špici. Pa onda neku utakmicu i Tongo Dumbia još odigrao. Anonimac tada Oršić, Hajro koji do onda i nije bio nekaj. Gojak kojeg su do onda stavljali na krilo.. mladi Šunjić.

    Oću reći niš posebno od ekipe… u to vrijeme. Al se vidio potpis pravog trenera. Vidlo se da čovjek zna. Napravio novu ekipu, nakon Soudanija i Juniora i pravi trener stigao u pravo vrijeme i napravio pravi remont. Vidlo se da bude to - jebeno. Kak god smo svi mislili da nakon “mr derbija” nebu više to tak lako.

    Ovo danas me jako podsjeća sve na to doba, samo nema pravih ljudi na pravim mjestima. Ni onda nismo krenuli u super kupovine, nisu dolazili reprezentativci al smo stvorili dream team.


    I zato sam najviše razočaran jer sam bio uvjeren da je Jakir taj. Ne znači da još ne stigne bit, al mu vrijeme počelo jebeno curiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.