• Georg Koch
    4.6k
    ma da, sad i to znamo. Ajde...
  • sport
    3.3k
    Teren je jednako loš i njima ali ljudi lete terenom dok se većina naših kreće kao da su tamo po kazni,svi misli netko drugi će riješiti utakmicu.SRAMOTA.
  • Olmic
    3.7k
    Oni su razina Rudesa.. ovo je uzas, nema ideje, nema volje, nema zelje
  • reziser
    6.8k
    Idem pod tuš s hladnom vodom,možda dođem k sebi od ove loše igre
  • hardek
    2.9k
    Mi ne možemo uzet posjed sa Mišićem, Bulatom i Baturinom u vezi. Alo o čemu mi pričamo? I sada ide klasična alibi izmjena Emreli za Menala...
  • bluepower86
    952


    Najbolje da Peric i Sutalo 10x po utakmici paze na Mohino pozicioniranje.Dajte koji vam ne.Iz tekme u tekmu primamo gol na istu foru.Defenzivno je propuh od igraca i nema tu pomoci.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Kaj je mikimaus? Jel se jako crveniš?
  • Droljo
    8.2k
    I mi kao imamo potajno u planovima osvojiti Konferencijsku?Blueshadow86

    Black horse. U biti samo smo horse izgleda :rofl:
  • Nino Bule
    13.8k
    Ajmo jakire izmisli nesto, ovo je sad tvoja utakmica inace se trese stolica od veceras
  • cron1ck
    1.7k
    Na istu foru smo primili gol i od hajduka
  • DrawTube
    4.8k
    Htio sam reći kako sam prije par dana sanjao x na Kosovu ali nisam htio ispasti Slavonac
  • Markelo
    2.6k
    Čačku sam prije godinu dana spočitavao što nije bio hrabriji protiv Milana jer sam smatrao da Dinamo može i više od onog što je ponudio.

    Jbt, jesam bio nezahvalan i pohlepan
  • Krizy
    43.5k
    Menalo je danas među tri najbolja igrača, što govori dosta o ovoj momčadi. Među tri najbolja je upao tako što je imao par točnih dodavanja i jer je dva puta prošao igrača.
  • dzis
    816
    Prvi vise necu srati zasto ljubo igra na boku dok imamo pravog lijevog beka na klupi. Baturini treba pod hitno gol,ovakve tekme bi proslosezonski Baturina rjesavao sam
  • Orc123
    8.1k
    Koliko smo mi danas peilika stvorili i koliki je posjed lopte da bi se vadili na primljen gol glupo? Cijelo pol. Smo u podređenom polozaju protiv predstavnika Kosova!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.