• zagr
    505
    sjever ok cijena, zapad malo preskup nisu trebali stavljat više od 13€ (100 kn) za zapad.
  • deda
    32.8k
    Cijena je ista za cijelu sezonu. Zapad 15, sjever 7 za male, a za derbije 25-5, a zapad gore 20.
  • zagr
    505
    i opet su prevelike cijene za zapad, za sjever ništa i opet će biti kao na slavenu oko 2500 ljudi na sjeveru od toga će nas 1500 navijat.
  • Papastrumf
    12.5k
    Ovo kao da je forum nekog ženskog časopisa tipa Story.hr ili slično. Gadljivo je čitati više vaše žalopojke.
  • deda
    32.8k
    Papa zato nas i ima toliko koliko nas ima na tribini jer prosječan navijač Dinama tako diše. Pročitaj si malo moju objavu na faceu o Marijanu Novaku da vidiš kakvi su navijači Dinama bili u njegovo vrijeme.
  • zagr
    505
    iskreno se nadam sličnoj brojci kao na belupu.
  • jedan u nizu
    8.5k
    realnno brojke su nam bolje nego prosle godine, i godine prije, i one prije, uz izminke neke.
    Promjena se osjeti ali promjena ne ide preko noci.
    Kad smo protiv belupa imali 6400 ljudi? (realnih 7000-7500). Cak i protiv rijeke smo imali skoro raprodane 2 tribine.
    Protiv Istre ce biti vise nego sto je prijasnjih godina bilo protiv Istre.
    Daleko manje nego sto bi Zagreb i Dinamo trebali imati, ali hej, bolje nego inace.

    Ajmo manje kukati i potruditi se da barem mi dolazimo na tekme. Ostatak se budi pomalo, i s vremenom ce se buditi vise ljudi, ljude pali trenutno pozitivne promjene u klubu, pali ih zaostatak za Hajdukom.

    Umjesto da nas pere pozitiva zbog svega toga, vi svi samo serete. Nikad nista nije dobro.
  • DrawTube
    5k
    Ljudi zaboravljaju da je brojka 4000+ prošle godine bila odlična I iznenađenje. Bili smo zadovoljni i sa 3000+ prije. Ljudi sad očekuju da su brojke na malim tekmama 8000 a zona gori za vrijeme igranja. Treba početi od sebe. Evo ekipa i ja se nadam se uspjeli dogovoriti za sjever po prvi put za nedjelju, nadam se 5000, to je realna brojka ak dobijemo na Kosovu
  • deda
    32.8k
    100 karata za Istru tek prošlo.
  • jedan u nizu
    8.5k

    naravno, ekipa sere po posjeti na stadionu, a za vrijeme utakmice na zoni 30 novih stranica na temi tekme.
    treba poceti od sebe, ostali ce biti vodeni primjerom kakvim takvim.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Tocnije 13.43€ da budemo precizni. Joj gdje samo nadjete te brojke i kako vas nije sramota tako nesto napisati
  • zagr
    505
    jer meni nije baš normalno da na tekmu dođe otac sa sinom i plati dve karte 30€ plus kokice piva kola nabere se 40€ tj. 300 kn za jednu tekmu.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    jel ti normalno da otac spusi 3 kutije marlbora za dan i potrosi pola od tog iznosa?
  • NitkoBitan
    17.9k
    Otac uclani sina za 10-15 eura i vodi ga za dz na 4 tekme. Ali treba znat, i malo vise pratit Dinamo od europskih tekmi i derbija.
  • zagr
    505
    na koju si foru s tekme doso na cigare, moj iskreni odgovor je da mi to nije normalno jer po meni lova bačena na cigare je najgore potrošena lova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.