• dinamozivivjecno
    2k
    Ocekujem brojku otprilike kao protiv Slavena (nekih 6,7 tisuca) sve manje od toga bi bilo tuzno i ocajno.
  • Salva
    2.5k
    Klasa optimist.

    Iskreno ne vjerujem da će biti više od 4000 gledatelja. Nadam se da se varam…
  • deda
    32.8k
    Ja mislim da će ovaj puta biti 4-5 tisuća.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ako dobijemo Ballkani 4-5, a ako ne dobijemo maks 3.
  • Do kraja2023
    196
    Nadam se vise nego protiv Belupa.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Trebaju BBB probudit Zagrepcane... korteo, poruke po gradu il neki k. Kao da nismo svjesni da zaostajemo na tablici i tjesimo se da ce sve bit u redu i da je sve kao inace. Onda cemo se sjetit punit Maksimir tamo u 4/5 mjesecu kada stvarno uvidimo da titula nije sigurna...

    Nedjelja 17.15 - vecina ne radi, suncano i ugodno toplo, zaostatak na tablici, ok cijena ulaznica...

    Ak nas ne dode 6 tisuca pali smo na ispitu kao navijaci, nema tu ali.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Potpisujem sve sto si rekao.
  • bluepower86
    961


    Stoji sve napisano ali takvi pozivi i poruke tesko probudi obicnog navijaca i simpatizera.Primjera radi pozivi torcide na utakmicu protiv lokse pa im je to uvjerljivo najslabija posjeta ove sezone.Ljudi ako zele dolazit ce iz utakmice u utakmicu.Ne moze grupa mobilizirat ljude iz tjedna u tjedan.Nije bilo mobilizacija za kup utakmicu u Ponikvama pa je doslo 3k ljudi na radni dan.Komentar iznad je dobro objasnio ako dobijemo u cetvrtak bit ce tisuca ljudi vise nego ako ne pobijedimo.
  • peša
    74

    Zagreb je na navijačkom ispitu pao odavno,tuzno ali istinito.
    Naravno, čast izuzecima.
  • Paggini
    22k


    Tako je, ali ovih 4-5k koji dolaze svaku mi je upravo zbog toga jako drago.

    A i da ne pričam da tih 4-5k grme jače nego 30k kokičara na poljudu.
  • peša
    74

    I svaka čast tim ljudima.
    Sve je meni jasno, da grme jače, da ovo, da ono, ali opet nejasno tako slaba posjeta, jednostavno nema logike.
    Da povučem paralelu, jedan Zrinjski ima u prosjeku 3 do 4 tisuce ljudi u ligi, usporedis grad Mostar od 110 tis. (jos podijeljen 50/50) i onda pogledas Zagreb od 800tis plus okolica.
    Jasno mi je, glavni grad, doseljavaju se ljudi, ovo ono, ali da 10 tisuća ljudi nije spremno otić u nedjelju na utakmicu voljenog kluba, nije mi jasno, niti ce ikada biti.
  • Paggini
    22k


    Pa jednostavno je - ne navijaju za Dinamo.

    Zagrepčani =/= Dinamo, dok Splićani = Hajduk, jebiga.

    Jer meni nije navijanje ako u komentare na Fejsu ostavljaš plava srca i ajmo naši, boli me kurac za to. To nisu navijači ergo - Zagreb nema navijače, jebiga.
  • peša
    74

    Pa izgleda da je tako.
    Ja garantiram kada bi se Dinamo 'preselio' tijekom gradnje stadiona, banaliziram, u Slavoniju ili Hercegovinu na koji mjesec, da bi imao veći prosjek posjete nego što sada ima.
  • seljak86
    2.6k
    Dinamo je Zagreb, Zagreb je Dinamo.
  • Muka
    357


    Ne znam kako bi opisao takve ljude…ne treba ostati ni gluh ni slijep što se događalo u razdoblju okupacije od jedne obitelji, sve se to manifestira trenutno htjeli mi to ili ne. mene brine kako mali broj ima u sebi ima taj neki inat i kako ih ništa ne vuče na stadion s obzirom na sve što se događalo i događa. Da ispolje iz sebe sav taj bijes i nezadovoljstvo. Ja izgaram trenutno jer nisam mogao na nekoliko zadnjih tekmu radi zdravstvenog stanja, IZGARAM!. A onda s druge strane, mislim, što očekivati, kad imaš ljude koji koliko toliko su u ovome, izjašnjuju se kao navijači Dinama i derbi zajedno gledaju u bircu sa tovarima u SVOM gradu koji te mrze i seru po tebi i tvom klubu i gradu, a onii kukaju o tome na JAVNOM FORUMU. pa barem ništa ne piši i ne spominji, samo pokazuješ kakav si. Toliko o KIČMI zagrepčaneca…Ne znam kako se takvi ujutro mogu pogledati. I dalje vjerujem, da ovom klubu i navijačima koji nažalost spavaju u debelom zimskom snu nedostaje ta jedna iskra koja će sve zapaliti, tu je potencijal od 300k članova,a ne 30k. Hoće li to biti dolazak nekoga pozitivnog na čelo kluba, promjena ustroja, neki igrač. Ne znam više ništa,ali vjerujem, jebeno vjerujem!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.