• mali M
    3.3k
    Čemu takve šiške?Majki2111

    A i maskara mu se razmazala!
  • nemapredaje
    1.9k
    Ne znam u kakvoj situaciji je Špikić, ali Kaneko je svakako zaslužio dobiti priliku u nedjelju. Barem ući u drugom djelu.

    Danas je imao nedorasle protivnike ali je pokazao ogromnu želju i energiju ( što smo od jednog Japanca i očekivali), a i konačno smo vidjeli kako treba igrati moderno desno krilo.
  • masacusec
    3k
    Čemu takve šiške?Majki2111

    Japanke ti to vole...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Imao dobru tekmu, Jakirević koji ne voli strance će mu dati još jednu šansu.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Protiv Hajduka ga ne ocekujem, volio bih da dobije barem pola sata ali nekako ne vjerujem da ce Jakir htjeti ici s njim na derbiju, ali bih volio da protiv Balkanija starta u prvih 11.
    Mislim da je zasluzio svojom jucernjasnjom izvedbom.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dokazao da je igrač za kraj klupe. Ovom Dinamu je nažalost problem što ih ima puno koji bi trebali dijeliti mjesto na tom kraju sa njim.
  • og1986
    2.9k
    Jel ga se može ranije poslati nazad ? Jer ovo nema smisla
  • Mihaljević
    7.9k
    Jadan Kaneko , ni kriv ni dužan ubačen u vatru protiv AEKa i Hajduka u utakmicama u kojoj je cijela ekipa bila loša. Pravi ispit je njemu Balkani.
  • i more je plavo
    891
    Po onome sto sam ja gledao dok se pricalo o njegovom dolasku, on je španer koji ima dobar dribling, udarac i ideju za podvaliti loptu.
    Nije jako brz.
    U kupu je bio dobar, jedino neznam jel to ideja trenera ili ga vuce gol, pa se stalno gura u sredinu.
    Ali jos uvijek mislim da ako se adaptira na snažnije bekove i stopere, i dobije povjerenje, da moze biti pozitivno iznenađenje.
  • Dudu9
    421
    Ma lik je pogubljen u vremenu i prostoru, tako da nebi mi igrao, dok ne nauči di mora bit, koji prostor napadati jer ovo je katastrofa sta radi
  • Mr Anderson
    5.3k
    Njega se zazivalo jer je odigrao dobro protiv Ponikvi. Mislim, kaj dalje reći. Totalni promašaj.
  • Mrvica
    3.1k
    Kaneko mi izgleda kao simpatičan dečko i nemam ništa protiv njega, čak bi i htio da se prilagodi i da terorizira hnl. On nije za derbije i točka, ono jučer je bilo mesarenje i jednostavno mi se ne uklapa u onu utakmicu (netko je izjavio da pored ostalih izgleda kao pionir). Možda bi mu se trebalo davati više prilika da se uigra ali ne u ovakvim utakmicama. Iskreno se nadam da griješim i da će demantirat sve što sam rekao, da će postat igračina ali sad mi ne izgleda tako nažalost.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Znači drvlje i kamenje na igrača koji je jedva igrao, koji je ubačen u vatru u derbi praktički i koji nije bio niš lošiji od ostalih..
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Nema mi smisla sada pričati o njemu i o tome jeli igrač ili nije kada mu je ovo 3-4 utakmica za Dinamo.

    S obzirom na jezičnu barijeru, trebat će mu sigurno više vremena (što je najbitnije više utakmica) da bi se uigrao s momčadi, da "osjeti" bilo momčadi, pa će se i bolje pozicionirati
  • og1986
    2.9k
    Koliko mi to imamo vremena ove sezone da bi čekali svakakve poluigrače da se uigraju ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.