• Zagreb1992
    1.7k
    @Pop corn

    kaj je ovo biloo ? Iskreno malo je reći impresioniran rezultatom
  • deda
    32.7k
    Atomski izgleda.
  • Pop corn
    8.4k
    kaj je ovo biloo ? Iskreno malo je reći impresioniran rezultatomZagreb1992

    Moram pogledati snimku još jednom hahahaha

    Ozbiljan je bio ulazak u tekmu, širina bila. Nije Škrljevo bezveze, borit će se oni za doigravanje...
  • Zagreb1992
    1.7k


    Nisam iskreno očekivao ovo ..Minute odlično podjeljene :) S guštom ću pogledati sutra opet ...Kraljević pod košem mirnoću donosi i bit će ključ u jačim tekmama
  • Mrvica
    3.9k
    Nisam stigao pogledat live stream, al uz kavu na poslu se pogledala snimka. Ovo je bila baš vrhunska tekma Dinama, baš su ušli agresivno i sviđa mi se ovo šta vidim. Kraljević je veliko pojačanje definitivno, kao što je kolega Zagreb1992 rekao donosi mirnoću i bit će ključ u velikim tekmama! Sretno dečkima u nastavku sezone! :strong:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Pogledao utakmicu do kraja sad kompletnu

    Protok lopte kod Dinama je odličan ..nije silovanje 1 na 5 nego do šuta svaki igrač primi loptu i pas dalje ..Upravo to dokazuje i statistika od 28 asistencija...Trica momčadi 52 % ...Jedna stvar koja mi je zapela za oko obrambena zadaća ...U trenutku kad se spusti lopta u post i kad napadaju Kraljevića ise sekunde dolazi drugi igrač Dinama i dupliraju te sile goste na izgubljenu loptu...Garafolićeva energija od samog početka je ključ pobjede ..Kad vidiš da Gara u obrani odigra dobro i odmah trči u kontru gdje šteta da nije ušla lopta u koš i da bude 2+1 situacija...Mikšić prolazna ocjena i dečko će pokazati da može ići i stepenicu više ...Brzoja iskustvom kao i Kraljević donosi mirnoću u ekipi u trenutku kad će trebati

    Jedini minus je izgubljene lopte , al opet to je očekivano ako igraš brzu košarku

    Ukupni zaključak ...Za prvu utakmicu i više nego dobro i samo nastaviti s ovakvim radom i bit će jako finih rezultata ove sezone
  • Pop corn
    8.4k
    Za prvu utakmicu i više nego dobro i samo nastaviti s ovakvim radom i bit će jako finih rezultata ove sezoneZagreb1992

    Da krenemo od toga. Bogme muči ovakva igra na početku odmah, ali ajde, idemo iduću stepenicu: Zabok u subotu u 19h vani. Imaš sedam dana treninga (jutros bio u 9.30h). Ozbiljno nastaviti...

    ..Upravo to dokazuje i statistika od 28 asistencija...Zagreb1992

    mislim da smo to ti i ja pricali, u ovoj momčadi nema ega, svi igraju za momčad i to će doći do izražaja u postavkama Sesara (jedino se doduše zna tko uzima zadnji šut kad treba hahhahaha)

    Trica momčadi 52 % ..Zagreb1992

    Nije slučajno. Treniraju puno šut, a i dovodilo se do slobodnog šuta protokom... sad ćemo ih još malo idući tjedan jednim internim natjecanjem natjerati da sutiraju :wink:

    Jedini minus je izgubljene lopte , al opet to je očekivano ako igraš brzu košarkuZagreb1992

    Valjda će se i to smanjiti kroz iduće utakmice kad se do kraja uigraju i naviknu na još bržu igru. Pa i sam Gara priznao da se ne sjeća kad je imao 4 izgubljene

    Kraljević pod košem mirnoću donosi i bit će ključ u jačim tekmama
    1d
    Zagreb1992

    Odigrao laganih 18 minuta za 14 koševa (a da mu nije iscurila ona lopta tamo na početku imao bi 100 posto šut). Oduševljava i kao osoba jednostavnošću, pazi na tijelo. Uz njega i Nakic i Vrgoc od visokih dobra rola baš. Pogotovo Nakic s atraktivnosču dva puta.

    Garafolićeva energija od samog početka je ključ pobjede ..Zagreb1992

    A još stigao Zuli na početku pokloniti štap za hodanje za oproštaj hahahaha

    Brzoja iskustvom kao i Kraljević donosi mirnoću u ekipi u trenutku kad će trebatiZagreb1992

    Tek šest dana treninga s momčadi ima, a već pokazao par rola. Onaj no look pass nagovjestaj ozbiljan. Svidio mi se onaj dio kad su on i Gara na parketu zajedno da se odmore Miksic i Stipe. Potonji baš napredovao, vidi se da je radio ljetos individualno.


    I da @Zagreb1992 zaboravio spomenut MVP kola. Vucic all round nastup (16 koševa, 8 skokova i 8 asistencija). Vidi se da mu je u klubu super, da uživa i sreća da smo ga vezali ozbiljno ugovorom. Jedino mi premalo kila ima, tj. nikad manje
  • Zagreb1992
    1.7k
    Totalno zaboravio ...Iskreno čekam utakmicu protiv jačih da vidim kako će se protiv malo agresivnije obrane ekipa snaći

    Istina nema ega u ekipi i svatko zna svoju zadaću ..Ovo za Grafolića mi je upalo u oko kad je presjekao loptu i trčao u kontru ..Kad ti kapetan tako odigra onda pobjeda ne dolazi u pitanje ...Također zanimljivo će biti u AAC
  • Pop corn
    8.4k
    Prirodna napetost koja vlada kod svakog kluba uoči početka prvenstva možda je uklonjena pobjedom na početku prvenstva protiv Škrljeva, ali ozbiljnost i intezitet rada na treninzima ostala je na istoj, visokoj razini među prvotimcima Dinama.

    U subotu u 19h je pred njima novi test, u goste idu momčadi Zaboka koja je u prvom kolu poražena u Dubrovniku. No, to je teško gostovanje za svaku momčad, kazat će razigravač Dinama Karlo Mikšić u najavi utakmice.

    Dinamo u Zabok odlazi bez euforije: “Dobrom pripremom i ozbiljnim angažmanom moramo opet pokazati što znamo”
  • seljak86
    2.6k
    Svi u Zabok :strong:
  • seljak86
    2.6k
    Godišnja me čeka u dvorani! Ajmo Dinamo!!
  • Pop corn
    8.4k
    Godišnja me čeka u dvorani! Ajmo Dinamo!!seljak86

    Godišnja vrijedi za domaće utakmice
  • seljak86
    2.6k
    Znam hahah upisi su nepovezani jedan s drugim :grin:
  • NORTE
    11.5k
    Izgleda mi da je ove sezone plasman u playoff skoro pa sigurna stvar.
  • Pop corn
    8.4k
    Rutinirana pobjeda. Na početku nisu ušli neki šutevi, iscurili iz obruča, pogotovo Vrgoču iz uigranih akcija. Još je i Gara ušao s tri promašene trice. No, priče o širini momčadi su se pokazale da nisu samo priče i ovaj puta su Brzoja s par vezanih šuteva i Mikšić, a ispod obruča Nakić napravili razliku i odveli tekmu u mirne vode. Novacic je i dalje star i za penziju pa eto ubacio 23 poena uz 4 skoka i 2 asistencije.

    Gara šuterski skromno, trica 0/4, a opet 8 poena, ali čak 9 asistencija i 6 ukradenih lopti.

    Sada kreće ludi ritam, nekoliko tjedana igramo po vikend - srijeda. Već u utorak je Bosco, a onda idemo u nedjelju u 20h u Split. Pa onda srijeda tamo Češka, pa Cedevita Junior doma u nedjelju u 16h. Sad će biti tek minuta za sve, ali opet tekma po tekmu. Prvo taj nesretni Bosco doma
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.