• Ivdzo11
    4.2k
    Pa koliko je jos ulaznica ostalo?
  • zagr
    505
    reži mi glavu ak je više od 50
  • NORTE
    11.6k
    Maloprije je bilo par mlađih na karatani.
  • Joza
    455
    74 ulaznice ostale.
  • Filip 91
    804
    Razočaravajuće. Očekivao sam da će odavno planut.
  • seljak86
    2.6k
    jesi odrezo glavu? :lol:
  • NORTE
    11.6k
    Razočaravajuće. Očekivao sam da će odavno planut.Filip 91
    Ne znam zašto se ljudi opterećuju time.
    1400 ljudi u Splitu i gotovo rasprodan kavez.
    Nije da u Dalmaciji imamo tisuće navijača.
    Kad imaš i 105 ljudi u zatvoru ovo je jako dobra brojka za Split.
  • deda
    32.8k
    Ma ovo je top brojka.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    a uz to ima sigurno ljudi koji moraju radit ponedjeljak ujutro, a nece u ZG stic prije 02-03 u noći, a da ne pričam oni koji nisu recimo iz ZG ili bliže Hercegovine.
  • ksapi
    2.9k
    Trubite ovdje o nekoj sramoti, a do prije 2 godine nismo 10 godina napunili kavez. Daj ohladite malo s tim megalomanskim očekivanjima i krenite od sebe
  • bluepower86
    961
    Dajte ljudi malo realnosti.105 ljudi jos lezi u grckoj a prodali smo 1400 karata + nedjeljni termin.Da je subota planulo bi zasigurno 300+karata vise.Odlicna brojka.Da je svaki puta 1000+ karata bilo bi vrh.
  • DrawTube
    5k
    Upravo tako, s obzirom na prijasnje tekme ovo je vrh. Njih u zg bude 2000-3000, a ovdje bi da je pušteno 2000 karata u prodaju lagano kapalo do te brojke u nedjelju. Dodajte to da sigurno dođe njih par stotina iz zg na jug a naših tamo pa gotovo i nema i nije to velika razlika
  • Riot
    2k
    ovdje bi da je pušteno 2000 karata u prodaju lagano kapalo do te brojke u nedjeljuDrawTube

    Ne znam jesam li te shvatio ali ovih cca 1500 koje nam puste je sasvim dovoljno što se po prodaji i vidi. Više će trebat ako bude derbi bude subota, lijepo vrijeme, napeto stanje na tablici i da nije ljeto zbog godišnjih
  • DrawTube
    5k
    Ma naravno da je taman, sam kažem kak uvijek imaš onih 100ak kaj čekaju zadnji tren i iscudavaju se
  • deda
    32.8k
    Ulaznice za Istru 1961 su već danas krenule u prodaju.
    https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.