• Georg Koch
    4.6k
    a njima to nije slucaj kad igraju u zg? A imaju tih gostovanja dalekih vise nego mi 7x.
    Tekma do 8 gotova, satak poslije ostaje se na stadionu, polazak ovo ono, do 01:30 moze se biti doma.
    Osil ako ne bude petarda i "sacekusa" igraca na Macoli :D
  • Kepec
    5.8k
    Čekanje na tribini nakon tekme, čekanje u busu, čekanje na dugopolju. Sve me strah kad ćemo krenut s dugopolja.
    Dok staneš dva puta na bengi, dok dođete u Zagreb pa se razvozate međusobno po kućama ak niste s istog kvarta i eto ti kasni sati.
    Neki si ne mogu priuštiti doć u 3 ujutro doma i u 7 na posao.
    Skrenuli smo s teme, tko može ići će tko ne ne i bok.
  • Nino Bule
    13.9k
    do 01:30 moze se biti domaGeorg Koch

    Moze moze kako da ne

    a njima to nije slucaj kad igraju u zg?Georg Koch

    Samo 200tinjak tisuca dalmatinaca ima u zg i okolici, bas se cudim da ih uvijek ima na utakmicama uz to sto opcenito vise pohađaju uzivo utakmice
  • NORTE
    11.6k
    Još danas od 11-19 prodaja preostalih 150 ulaznica.

    Preko 1300 ljudi ima ulaznicu.
  • Plavi 9
    52
    Ako ide netko danas na karatanu i može mi kupiti ulaznicu nek mi se javi.
    Hvala.
  • dzg717
    1k
    Stigne se bit do 1:30 u Zg doma(za one koji su iz zg-logično) Al nece bit u 1:30 jer cemo na Macoli to proslavit barem malo
  • dzg7
    298
    Ma nema šanse do 1:30 bit doma ,znaci tekma je gotova u 20h,2 sata te drže na Poljudu i jos ako nisi u prvoj turi busa čekaš još vise i pola sata je vožnja do dugopolja znaci najranije u 23h se može krenut za ZG
  • Nino Bule
    13.9k
    Zadnji put kad je utakmica bila u 6 dosao sam u zg malo prije 4 ujutro, o cemu pricamo
  • Kepec
    5.8k
    Jel ima kakva informacija za ulaznice?
  • Boycie
    1.2k
    Ako tučemo, mogli bi nas držati najduže ikad. Al to bum s guštom odradio. Prije 03h Zagreb teško po bilo kojoj računici... više me brine vrijeme ulaska, standardni problem.
  • Matej
    7
    Evo Zona objavila na FB da je ostalo jos par desetaka ulaznica
  • zagr
    505
    evo opet ono kaj sam govoril, svi bi mi htjeli veći kapacitet za poljud, 2 i pol sata prije kraja prodaje karti jos nismo sve karte rasprodali.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Sve više od 1000 je odlična brojkaseljak86

    Sve osim rasprodanog kaveza je sramota, ne da nam ne trebaju davat veći kapacitet nego ga mogu i smanjit. Tu nije naravno grupa kriva nego Dinamo nema dovoljan broj simpatizera koji bi došli na stadion, jebiga.
  • seljak86
    2.6k
    Treba realan bit.
  • zagr
    505
    treba bit realan i reć da ne, ovo je najveći Hrvatski derbi tribina nam mora bit puna!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.