• Shane
    185
    Može im i sendviče napraviti.
  • PlavacZRima
    289
    Od svih ovih zavrzlama meni je najbitnije dal su nam ostali insajderi ili i oni nestaju ovakvim raspletom skupštine,tj. oćemo li imati točne informacije u sljedećim rokovima kao i ovaj prijelazni rok,neću moći spavati dok ne dobim odgovor :groan: , fala unaprijed
  • GZomanid
    685
    Voljni moment je itekako na strani BBBa.NitkoBitan

    Bojim se da su ljudi malo plići nego kaj misliš. Ako u trenutku glasanja nećemo imati rezultatsku pozitivu sve je moguće.
    Možda sam ja prestar za procjenu ali većina ljudi oko mene (a redovni su na sjeveru i dosta gostovanja) ne jebu nikakav stav BBBa, najbitniji im je rezultat.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nisam siguran, je li @The Undertaker rekao išta o BBB izbornoj listi?
  • Patak
    2.9k
    Baš je bio dobar fajt Undertaker sam protiv svih jučer. Nadam se nastavku danas.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ništa danas. Idila.
  • blackbully
    4.5k
    Saša Pavličić Bekić večeras u 20 sati u Podcast inkubatoru.
  • Aggro
    627
    Nadam se da Nauković neće istupati dok ne pokosi travu u Zagrebu jer inače nema smisla pričati o Dinamu jel... bez pokošene trave, nema ni Dinama!
  • Patak
    2.9k
    Mislim da je trava najmanji problem što se tiče nemožemosa. Oni su isključivi i to antikatolički (protive se gradnji isključivo katoličkih Crkvi - npr. Savica), antiobiteljski (zastava Hoda za život ne može, može samo lgbt), antihrvatski (npr. proslava "oslobađanja" može, proslava Oluje ne može, prijedlozi ulica Milki Planinc, itd...). Nadam se da je podrška cijenjenog gospodina, uspješnog poduzetnika, pravog Dinamovca g. Naukovića takvima bila samo patka.
  • Nino Bule
    13.8k
    Dobro koji kurac, imate temu grada zagreba pa pisite o antihrvatskoj politici nemozemovaca, ovdje me to ne zanima,
  • SAS1987
    14.7k
    Uprava Dinama svoju travu kosi :lol:
  • Smotanihaker
    702
    Iz Maksimira smo jučer saznali dvije ekskluzivne vijesti. Sljedeća Dinamova Skupština održat će se do kraja ove godine, a na njoj će biti prezentiran i prijedlog novog Dinamovog Statuta. Naravno, na toj sjednici Skupštine treba usvojiti financijski plan i program rada za 2024. godinu.

    Druga vijest glasi da se predsjednik Mirko Barišić više neće kandidirati za novi predsjednički mandat koji mu istječe u ožujku sljedeće godine! Modri klub će dakle, u ožujku dobiti novog predsjednika.

    Naravno, sve ovo što smo saznali uzmite s malom zadrškom, jer smo naučili da se u plavom klubu događaju veliki obrati i ništa se ne može ustvrditi sa stopostotnom sigurnošću. Prvo i osnovno, treba vidjeti hoće li Skupština koja je održana u ponedjeljak biti proglašena pravovaljanom s obzirom na žalbu koju je prema institucijama poslala ona druga strana, koju smo kolokvijalno zvali ‘struja Damira Zorića‘.

    U plavom domu drže je to zapravo samo potez očajnika, labuđi pjev, te da će sve, kad je zakonska regulativa u pitanju biti uredno, te da će plavi klub normalno i uspješno nastaviti s radom.

    Ima još vijesti iz maksimirskih odaja. Glavna sportska inspektorica samostalnog sektora sportske inspekcije Ministarstva turizma i sporta donijela je rješenje kojem se naređuje nadležnom tijelu Dinama, dakle Izvršnom odboru, da poništi odluku IO-a kluba od 11. ožujka 2023. godine kojom su poništene odluke Nadzornog odbora od 3. ožujka donesene povodom žalbi Damira Zorića, Damira Žigrovića, Mate Tokića, Marija Paponje i Mate Primorca.

    Rok od 15 dana je počeo teći od izbora Izvršnog odbora koji se dogodio u ponedjeljak na Skupštini. Ako Dinamo to ne provede, poništenje će provesti glavna sportska inspektorica. Također, naređeno je Nadzornom odboru da donese odluku povodom žalbe Nikole Polaka, uloženo protiv odluke IO-a o isključenju iz članstva kluba, rok je također 15 dana od imenovanja Nadzornog odbora.

    Na to rješenje glavne sportske inspektorice Dinamo će se žaliti.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/ekskluzivno-u-dinamu-se-sprema-velika-promjena-mirko-barisic-donio-kljucnu-odluku-15379455
  • Mihaljević
    9.9k
    Jel se znaju potencijalni kandidati za novog predsjednika?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.