• The Undertaker
    5.4k
    Na temelju onog što znam o njemu i iz priče sa nekim igračima koje je trenirao. On je dobar trener. Ima li boljih? Vjerovatno da.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ljudi se obično kreću u krugovima svojih istomišljenika pa oko sebe naprave balon i misle da većina misli isto. Jako bi se prevario.
  • Nino Bule
    13.8k
    ali, osim sitne zadovoljštine, što ste konkretno dobili?The Undertaker

    Pa jebemu mater ne razmisljaju svi na dođem ti, dođes mi razini, valjda je bilo bitno u ovom trenutku biti faktor stabilnosti i podmetnut leđa (jos jednom) da se ne dođe u opasnost od likvidacije udruge, ovi koji su faktor nestabilnosti su trebali letit iz kluba davno a kamoli nakon vec druge skupstine na kojoj se ne pojavljuju.

    Promjene u klubu se mogu dogodit samo iznutra, mozemo glumit pravednike ko ti sa strane i ne ulazit u nikakvu pricu i imat sta imamo zadnjih 20 godina, to bi pretpostavljam tebi bilo najdraze jer ocito ti je status quo top, jozo bandic i vlak divni ljudi, legende koje su dale za dinamo vise nego mi unatoc drzanju ljestvi kriminalcu koji je doveo klub u status sprdnje.
  • Jurki
    11.8k
    dosta navijača Dinama koji ne prate klub detaljno kao mi ovdje je ozbiljno zabrinutoThe Undertaker

    A ti isti navijaci nisu bili zabrinuti kad su se preplacivali raznorazni panjevi koje je taj isti gospodin Vlak doveo u klub.
    Ti isti navijaci nisu bili zabrinuti kad je Dinamo bio kanta za napucavanje u EL i LP.. zaslugom između ostalog i glavnog skauta gospodina Vlaka.
    Sad kad je klub krenul u nekom normalnom smjeru sad su svi zabrinuti.
    Zabrinute su jedino Mamiceve podguzne muhe i ljudi koji ne vide dalje od svojeg nosa.
    Da sumiramo gospodina Vlaka kao glavnog skauta..covjek je bio u klubu voditelj skautske sluzbe.. a ta njegova skautska sluzba je u kurcu.
    U svakom klubu na Zapadu bi takva osoba dobila otkaz odavno.
    Ovo sa skupstinom mu nije trebalo.. i kak je vec neko napisal… sam pao sam se ubio.
  • The Undertaker
    5.4k
    Reći ću vam samo da je najčešće pitanje koje sam zadnjih mjeseci dobijao od ljudi koji znaju da pratim je: " Da li će Dinamo postati Hajduk?", naravno, u negativnom smislu. To je nivo sa kojim većina barata.
  • mali M
    5.2k
    pa čekaj zašto onda ti nisi pojasnio tom klubu simpatizera što se zapravo događa i zašto je ovo pobjeda.. mala ali pobjeda u pravom smjeru. vjerojatno zato što se slažeš s njima i onda ste svi zajedno zabrinuto klimali glavama.. evo ti ovdje imaš sve argumente zašto je to dobro što se dogodilo pa samo prenesi ljudima neka onda se educiraju i sami odluče.. dok po tvojim upisima vidimo da vjerojatno ti prvi povedeš hajku protiv trenutne ekipe koja pokušava okrenuti prevrnuti čamac natrag kako spada..
  • Nino Bule
    13.8k
    To je nivo sa kojim većina barata.The Undertaker

    Vecina kojom si se ti okruzio
  • The Undertaker
    5.4k
    Točno, ali i to su navijači. Od 35000 članova, preko BBB je učlanjeno oko 7000, ako se ne varam.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Mali Zeus Ljudi se obično kreću u krugovima svojih istomišljenika pa oko sebe naprave balon i misle da većina misli isto. Jako bi se prevario.The Undertaker

    Ne, ja sam duboko svjestan da ljudi ne razmišljaju poput mene. Nažalost većina razmišlja upravo na način kako sam i rekao tj. kao prosječni komentator objava na društvenim mrežama.

    'Je da je krao, ali je i nama dao.'
  • The Undertaker
    5.4k
    zašto onda ti nisi pojasnio tom klubu simpatizera što se zapravo događa i zašto je ovo pobjeda.mali M

    Pa objašnjavam "svaki dan" ali moj doseg je ograničen.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Reći ću vam samo da je najčešće pitanje koje sam zadnjih mjeseci dobijao od ljudi koji znaju da pratim je: " Da li će Dinamo postati Hajduk?", naravno, u negativnom smislu. To je nivo sa kojim većina barata.The Undertaker

    :lol:

    E to sam zaboravio. To isto dosta koriste.

    "Samo da ne budemo kao jajdug"

    I kaj ti njima onda na to kažeš?
  • Georg Koch
    4.6k
    kako objasnjavas ako ovdje istices kako je sve to negativno, los potez, nije trebalo tako itd.
    Floskule, floskule
  • Nino Bule
    13.8k
    preko BBB je učlanjeno oko 7000The Undertaker

    U 10tak dana kad se uclanjivalo preko povjerenika, u prvom krugu uclanjivanja sad vec davnih dana za vrijeme bjelice je dtsm uclanio 12 tisuca ljudi ako se ne varam. Sve je to nebitno do izbora a po reakciji u klubu oko promjena jasno je da su svjesni tko odnosi pobjedu na izborima.
  • Jurki
    11.8k
    nisam primjetil da se zadnjih 20+godina zdigla tolka prasina i graja ko sad. I tolka zabrinutost.
  • mali M
    5.2k
    ako sam ja svojoj mami od 70 godina uspio objasniti situaciju s BBB-ima u grčkoj i bez obzira što nemože shvatiti zašto su išli dolje, shvaća da nije u redu tretman koji imaju, možeš i prosječnom kibicu pojasniti zašto moramo gurati dalje u ovoj borbi.. ako ti koji žive u strahu izjednačuju 3 čovjeka u odborima sa vladavinom, tiranijom i reketarenjem koje se dolje događa i ti im to nemožeš demantirati, slobodno neka u strahu kupe godišnju Lokomotive, tamo je sve na puno manje intenzivnom nivou...:roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.