• The Undertaker
    5.4k
    Kvorum je bio osiguran i prije skupštine i bez njih dvojice. Da nije, Barišić ne bi ni sazvao skupštinu. Prema tome, ni ta priča ti ne stoji.
  • mali M
    5.2k
    Kako to ako ne radi svoj posao?The Undertaker

    evo ti doslovan citat od njega: "Međutim, nitko sa mnom godinu dana nije komunicirao niti rekao što da radim, hodao sam po stadionu, da ne budem prost, kao gluha svinja. To je tako završilo"

    Vjerojatno iz tih istih razloga su mu dali ugovor što ti navodiš, jer je eto puno dao klubu, a lik onda prvom prilikom opet ide ugrist ruku koja ga hrani. i to ne ugrist, nego riješit za sva vremena...
  • vjeko1701
    8.4k
    Opet nebitno. Nije bitan ishod već naum. Oni su željeli da se sruši kvorum. Štoviše, ta struja će ići u žalbu u pokušaju da ga sruši naknadno. Žalba koja ne bi bila moguća da su se tamo pojavili. Naum je jasan i još uvijek nije garantirano neuspješan.
  • Crusades1986
    12.5k
    Koliko ovaj može nać opravdanja za mamićeve šupkolisce, to je nevjerojatno.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Jednostavno jedan od njih!
  • nemapredaje
    3.3k


    Daj mi reci jednu stvar.

    Kad je tvoj razred u srednjoj školi markirao cijeli sat, ti bi sigurno ostao sjediti za svojim stolom i rekao ja neću.

    Tebi je samo bitno udarat kontru, nebitno kakvi se argumenti stave pred tebe.

    I to uvijek i na svakoj temi.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ne nego ne volim kad nastradaju pijuni "iz rudnika" a glavonje i glavni kreatori okrenu kaput i nastave dalje.
  • nemapredaje
    3.3k


    Jebiga, tko im je kriv kada su si dozvolili da budu pijuni, a mogli su ispast kraljevi
  • Papastrumf
    12.4k
    Ne nego ne volim kad nastradaju pijuni "iz rudnika" a glavonje i glavni kreatori okrenu kaput i nastave dalje.The Undertaker

    Trebali bi nastradati i jedni i drugi, oko toga ne bi trebalo biti uopce polemike.
  • Jurki
    11.8k
    a glavonje i glavni kreatori okrenu kaput i nastave dalje.The Undertaker

    I oni budu dosli na red.. bez brige.
    Samo eto situacija je takva da ne mozes uletiti u klub i sve ih pobacat van kroz prozor.
    Nisu oni pozitivci niti dobre dušice..
    Edit: znamo svi da jedino legalnim putem se moze doci do konacne pobjede. Sve ostale metode bi bile kontraproduktivne.
  • deda
    32.7k
    Jel ti undertaker misliš da je nas 7 trebalo doći na skupštinu? Nismo. Trebali smo strmopizditi klub u provaliju. Mi, koje već 20 godina jebu širom i poprijeko svi redom, od uprave, do hnsa, države raznim zabranama, muljanjima, pravnim lijekovima i koje čime. Mi smo došli. Jer smo bili svijesni opasnosti situacije. I surađivali smo. A zamisi molim te ovaj koji je na kopanji već 40 godina neće doći. Meni je Vlak kao djetetu bio legenda, i još 98 mi je bio legenda. Nakon svega ovog nemam lijepe riječi za njega. Ja ga ne mrzim, jednostavno mislim da je jadnik. Jadnik je jer već 40 godina živi od Dinama, od kojeg ja nisam dobio ni lipe do ovog statusa povjerenika, jadnik je jer je potpisivao ugovore za raznim Stjepanima Mamićima, Vasiljima iz Međugorja i stotinama takvih sličnih koji nikad nisu ni minute u Dinamu dobili. A nisu je dobili jer je to svaki pijanac s klupe vidio da nisu za Dinamo. On nije vidio. Da jadnik je. Jadnik je jer je mjesecima slušao kako mala Mamićka i Amra trube na vuvuzuele da se ne bi čulo navijanje. Da jadnik je jer je gledao iz lože maltretiranje Boysa od strane redara i policije jer ne sjede na svojim mjestima na tribini na kojoj je bilo 200 ljudi. Da jadnik je što je imao uvid u sve ugovore, od Modrića, Lovrena do danas Šutala. Da jadnik je jer nije svjestan situacije u kojo se Dinamo trenutno nalazi. Ovo je samo 5% stvari zašto ga smatram jadnikom. I zato ga žalim.

    Svakom čovjeku treba dati priliku, ali neki je jednostavno ne znaju i ne žele iskoristiti. Jer su jadnici.
  • xavier
    12.1k
    Meni je Vlak kao dijete bio legendadeda

    Dobro, Deda, ti si jedini ovdje dovoljno star da se sjećaš Vlaka dok je bio dijete :sweat:

    No šalu na stranu, potpisujem što si napisao.
  • deda
    32.7k
    Heh, mislio sam dok sam ja bio dijete. :up:

    ispravih
  • bongo
    842
    Ekipa, situacija je u jednu ruku vrlo jednostavna, a u drugu komplicirana...

    Najlakše se bilo pokupiti sa skupštine jer nismo dobili ono što smo tražili. Nije se postupilo nepromišljeno i možda više srcem nego pametno razmišljajući o mogućim posljedicama, a upravo pametno treba djelovati i dalje, sve u interesu kluba. Dugoročno, sigurno da radimo pravu stvar i da će korak po korak (makar i puževim) sjedati sve na svoje mjesto.
  • The Undertaker
    5.4k
    Pa čitav skupština sa izuzetkom vas 7 je takva, čak i gora. U Dinamu je trenutno rat između ekipe koja misli da je Mamić najbolji izbor za klub i ekipe koja misli to isto ali zna da je s time gotovo.
    Što je Dinamo konkretno dobio sa otkazima njima dvojici? Od Bandića neće naći boljeg trenera a Vlaka su, kao klupsku legendu, gurnuli niz štenge i dali materijala svima da se naslađuju.
    To gospodski klub ne radi na takav način. Moglo ih se na sljedećoj skupštini ispratiti sa plaketom kao zaslužnim klupskim djelatnicima i kulturno se oprostiti. Rezultat bi bio isti a efekat daleko bolji.
    Ovako se to naziva čistkom neistomišljenika što i jest.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.